Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Moravany nad Váhom

V meste Moravany nad Váhom (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Moravany nad Váhom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Moravany nad Váhom

Elite House

10

Elite House

Ubytovanie Elite House. Ubytovacie zariadenie Elite House s výhľadom na bazén ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom a patiom asi 5,9 km od kúpeľov Piešťany. Ubytovanie Elite House sa nachádza v meste Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj).

Villa Anna

9,7

Villa Anna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Anna. Vila Anna sa nachádza v obci Moravany nad Váhom, 15 minút chôdze od kúpeľov Piešťany s termálnymi prameňmi, ktoré sú k dispozícii po celý rok. Ubytovanie Villa Anna sa nachádza v meste Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Anna má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Villa Anna momentálne evidujeme 9 recenzií.

Villa Judita

9,5

Villa Judita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Judita. Rekreačný dom Villa Judita sa nachádza na okraji Moravian nad Váhom, vedľa jazera Striebornica, 5 km od Piešťan. Ubytovanie Villa Judita sa nachádza v meste Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj). Ubytovanie Villa Judita má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Villa Judita momentálne evidujeme 25 recenzií.

Ubytovanie pre robotníkov

Ubytovanie pre robotníkov

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie pre robotníkov. Ubytovanie pre robotníkov sa nachádza v Moravanoch nad Váhom a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a barom. Piešťany sú vzdialené 3,2 km a Nitra 36 km. Ubytovanie Ubytovanie pre robotníkov sa nachádza v meste Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj).

House with Garden

House with Garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House with Garden. House with Garden is situated in Moravany nad Váhom and offers a garden and a terrace. The accommodation is 32 km from Trnava. Ubytovanie House with Garden sa nachádza v meste Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie pre robotníkov

Ubytovanie pre robotníkov

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie pre robotníkov. Ubytovanie pre robotníkov ponúka ubytovanie s barom a bezplatným Wi-Fi v Moravanoch nad Váhom. K dispozícii je aj terasa. Piešťany sú vzdialené 3,2 km. Ubytovanie Ubytovanie pre robotníkov sa nachádza v meste Moravany nad Váhom (Slovensko - Trnavský kraj).

Ubytovanie v meste Moravany nad Váhom

Mesto Moravany nad Váhom sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Moravany nad Váhom.