Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Modra

V meste Modra (Slovensko) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Modra

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Modra

Country house Harmonia

10

Country house Harmonia

Ubytovanie Country house Harmonia. Offering a garden and garden view, Country house Harmonia is set in Modra, 30 km from Ondrej Nepela Arena and 31 km from Bratislava Main Station. Ubytovanie Country house Harmonia sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Cozy rooms in wine town - Modra

9,4

Cozy rooms in wine town - Modra

Ubytovanie (Privát) Cozy rooms in wine town - Modra. Ubytovacie zariadenie Cozy rooms in wine town - Modra sa nachádza v Modre 5 km od hradu Červený Kameň a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytovanie Cozy rooms in wine town - Modra sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Event House Modry Dom

9,2

Event House Modry Dom

Ubytovanie (Penzión) Event House Modry Dom. Ubytovacie zariadenie B&B Modrý Dom sa nachádza 6 km od mesta Modra a okolitej vinárskej oblasti a 30 minút jazdy od Bratislavy. Ubytovanie Event House Modry Dom sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Event House Modry Dom má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Event House Modry Dom momentálne evidujeme 22 recenzií.

Hotel pod Lipou Resort

9

Hotel pod Lipou Resort

Ubytovanie (Hotel) Hotel pod Lipou Resort. Hotel Pod Lipou sa nachádza v rekreačnej oblasti Harmonia, situovanej len 2 km od Modry a uprostred pohoria Malé Karpaty. Ubytovanie Hotel pod Lipou Resort sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel pod Lipou Resort má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel pod Lipou Resort momentálne evidujeme 69 recenzií.

Penzión BEREA

9

Penzión BEREA

Ubytovanie (Penzión) Penzión BEREA. Set in Modra, 5 km from Cerveny kamen Castle, Penzión BEREA offers accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Penzión BEREA sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Penzión Harmónia

9

Penzión Harmónia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Harmónia. Penzión Harmónia sa nachádza v Modre, 9 km od hradu Červený kameň a 5 km od Zochovej chaty. Ponúka záhradu, bar, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Harmónia sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Penzión Harmónia má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión Harmónia momentálne evidujeme 9 recenzií.

Byt v harmónii s prírodou

9

Byt v harmónii s prírodou

Ubytovanie Byt v harmónii s prírodou. Ubytovacie zariadenie Byt v harmónii s prírodou sa nachádza v Modre 30 km od hlavnej stanice v Bratislave, 31 km od Michalskej brány a 32 km od... Ubytovanie Byt v harmónii s prírodou sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hotel Sebastian u Hoffera

8,9

Hotel Sebastian u Hoffera

Ubytovanie (Penzión) Hotel Sebastian u Hoffera. Hotel Sebastian sa nachádza v centre Modry, len 20 metrov od hlavného námestia. Má reštauráciu s letnou terasou. Ubytovanie Hotel Sebastian u Hoffera sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Sebastian u Hoffera má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Hotel Sebastian u Hoffera momentálne evidujeme 526 recenzií.

Slovak cottage near Bratislava in the heart of the Carpathians

8,9

Slovak cottage near Bratislava in the heart of the Carpathians

Ubytovanie (Horská chata) Slovak cottage near Bratislava in the heart of the Carpathians. Ubytovanie Slovak cottage near Bratislava in the heart of the Carpathians s výhľadom do záhrady, reštauráciou, spoločným lounge a záhradou sa nachádza asi... Ubytovanie Slovak cottage near Bratislava in the heart of the Carpathians sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hotel Zochova Chata

8,8

Hotel Zochova Chata

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zochova Chata. Hotel Zochova Chata sa nachádza v Modre, vo vinárskej oblasti Malých Karpát, 34 km od Bratislavy. Ubytovanie Hotel Zochova Chata sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Zochova Chata má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Zochova Chata momentálne evidujeme 557 recenzií.

HARMONIOUS COTTAGES

8,6

HARMONIOUS COTTAGES

Ubytovanie (Horské chaty) HARMONIOUS COTTAGES. Ubytovacie zariadenie HARMONIOUS COTTAGES sa nachádza v Modre v Bratislavskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie HARMONIOUS COTTAGES sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán s 2 spálňami v Harmónii

8,4

Apartmán s 2 spálňami v Harmónii

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s 2 spálňami v Harmónii. Apartmán s 2 spálňami v Harmónii sa nachádza v Modre, 9 km od zámku Červený kameň, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike. Ubytovanie Apartmán s 2 spálňami v Harmónii sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Apartmán s 2 spálňami v Harmónii má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmán Apartmán s 2 spálňami v Harmónii momentálne evidujeme 6 recenzií.

Club M.K.M. Modra

8,2

Club M.K.M. Modra

Ubytovanie (Penzión) Club M.K.M. Modra. Ubytovacie zariadenie Club M.K.M. Modra sa nachádza v Modre, 10 km od hradu Červený Kameň. Ubytovanie Club M.K.M. Modra sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Club M.K.M. Modra má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Club M.K.M. Modra momentálne evidujeme 151 recenzií.

Hotel pod Lipou

8,1

Hotel pod Lipou

Ubytovanie (Hotel) Hotel pod Lipou. Hotel sa nachádza v pokojnej oblasti Malých Karpát, len 2 km od malebného mestečka Modra, známeho hrnčiarstvom a vinicami. Ubytovanie Hotel pod Lipou sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hotel Majolika

7,8

Hotel Majolika

Ubytovanie (Hotel) Hotel Majolika. Hotel Majolika sa nachádza v historickej budove, v ktorej prebiehala výroba známej dekoratívnej keramiky, neďaleko centra Modry. Ubytovanie Hotel Majolika sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Majolika má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Majolika momentálne evidujeme 90 recenzií.

Villa Leonardo

Villa Leonardo

Ubytovanie (Vila) Villa Leonardo. Ubytovacie zariadenie Villa Leonardo s barom a záhradou sa nachádza v Modre, 5 km od hradu Červený kameň. Súčasťou ubytovania je aj terasa a záhrada. Ubytovanie Villa Leonardo sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chata Zoch

Chata Zoch

Ubytovanie (Horská chata) Chata Zoch. Chata Zoch is set in Modra and offers a terrace. This chalet is 4.4 km from Cerveny kamen Castle. Ubytovanie Chata Zoch sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

May House

May House

Ubytovanie (Penzión) May House. Penzión May House sa nachádza v Modre, 10 km od hradu Červený kameň a 7 km od hotela Zochova chata. Ubytovanie May House sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Penzión May House nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata

Chata

Ubytovanie (Apartmán) Chata. Ubytovanie Chata s tenisovým kurtom a záhradou sa nachádza v Modre, 9 km od hradu Červený kameň. Hostia majú k dispozícii klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Apartmán Chata nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Prázdnonový dom. Vila Thoma

Prázdnonový dom. Vila Thoma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Prázdnonový dom. Vila Thoma. Prázdninový dom. Vila Thoma sa nachádza v Modre, 9 km od hradu Červený kameň. Ubytovanie Prázdnonový dom. Vila Thoma sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Dovolenkový dom Prázdnonový dom. Vila Thoma nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Vila v Modre-Harmónii

Vila v Modre-Harmónii

Ubytovanie Vila v Modre-Harmónii. Set 30 km from Bratislava Main Station and 30 km from St. Michael's Gate in Modra, Vila v Modre-Harmónii offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Vila v Modre-Harmónii sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chatka Zoška

Chatka Zoška

Ubytovanie (Horská chata) Chatka Zoška. Chatka Zoška s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s terasou, približne 5 km od hradu Červený kameň. K dispozícii máte súkromný bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chatka Zoška sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmánový dom Harmónia

Apartmánový dom Harmónia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmánový dom Harmónia. Apartmánový dom Harmónia sa nachádza v Modre, 9 km od hradu Červený kameň. Ponúka tenisový kurt, záhradu a terasu. Ubytovanie Apartmánový dom Harmónia sa nachádza v meste Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Apartmán Apartmánový dom Harmónia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Modra

Mesto Modra sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Modra.