Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kremnica

V meste Kremnica (Slovensko) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kremnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kremnica

Apartmán Balancier

10

Apartmán Balancier

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Balancier. Apartmán Balancier sa nachádza len 200 metrov od Mestského hradu v Kremnici a ponúka ubytovanie v Kremnici s prístupom do reštaurácie, spoločenskej... Ubytovanie Apartmán Balancier sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Pod Kalváriou

10

Apartmán Pod Kalváriou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pod Kalváriou. Apartmán Pod Kalváriou sa nachádza v Kremnici, len 200 metrov od mestského hradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Pod Kalváriou sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Križkov dom

9,9

Križkov dom

Ubytovanie Križkov dom. Set in Kremnica in the Banskobystrický kraj region, with Kremnica Town Castle nearby, Križkov dom offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Križkov dom sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Privát Adriana

9,9

Privát Adriana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privát Adriana. Privát Adriana sa nachádza v Kremnici, 1,9 km od Kremnického mestského hradu. Ubytovanie Privát Adriana sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Privát Adriana má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Privát Adriana momentálne evidujeme 6 recenzií.

Barbakan

9,8

Barbakan

Ubytovanie (Penzión) Barbakan. Penzión Barbakan sa nachádza v Kremnici, 600 metrov od mestského hradu Kremnica a 7 km od lyžiarskeho strediska SKI Krahule. Budova bola postavená v 17. Ubytovanie Barbakan sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Barbakan má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Barbakan momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán s výhľadom

9,8

Apartmán s výhľadom

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s výhľadom. Apartmán s výhľadom sa nachádza v Kremnici, len pár krokov od Mestského hradu a 300 metrov od Svätojánskeho kostola. Ubytovanie Apartmán s výhľadom sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán s výhľadom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán s výhľadom momentálne evidujeme 46 recenzií.

Penzión Stefanshof

9,7

Penzión Stefanshof

Ubytovanie (Penzión) Penzión Stefanshof. Rodinou prevádzkovaný penzión Stefanshof sa nachádza v historickom baníckom meste Kremnica, 1 km od centra. Ubytovanie Penzión Stefanshof sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión Stefanshof má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Stefanshof momentálne evidujeme 109 recenzií.

Penzion Veza

9,7

Penzion Veza

Ubytovanie (Penzión) Penzion Veza. Penzión Veža sídli v historickej budove zo 16. storočia a nachádza sa na pešej zóne v centre Kremnice, v blízkosti kaviarní a reštaurácií. Ubytovanie Penzion Veza sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Veza má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzion Veza momentálne evidujeme 137 recenzií.

Villa Vita

9,7

Villa Vita

Ubytovanie (Penzión) Villa Vita. Penzión Villa Vita sa nachádza v centre Kremnice, 5 km od lyžiarskeho strediska Krahule a 9 km od lyžiarskeho strediska Skalka Arena. Ubytovanie Villa Vita sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Villa Vita má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Villa Vita momentálne evidujeme 53 recenzií.

Byt Zechenterova

9,6

Byt Zechenterova

Ubytovanie (Apartmán) Byt Zechenterova. Byt Zechenterova sa nachádza v Kremnici, 1,4 km od Mestského hradu v Kremnici a 7 km od lyžiarskeho strediska SKI Krahule. Ubytovanie Byt Zechenterova sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Byt Zechenterova má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Byt Zechenterova momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartments and Suites Kremnica

9,6

Apartments and Suites Kremnica

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartments and Suites Kremnica. Apartmány a suity Kremnica, nachádzajúce sa v historickom centre Kremnice a vzdialené necelých 300 metrov od Mestského hradu v Kremnici, ponúkajú... Ubytovanie Apartments and Suites Kremnica sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartments and Suites Kremnica má celkové hodnotenie 9,6. Pre Bed and breakfast Apartments and Suites Kremnica momentálne evidujeme 376 recenzií.

Penzión - Tempo

9,5

Penzión - Tempo

Ubytovanie (Apartmán) Penzión - Tempo. Penzión - Tempo sa nachádza v Kremnických vrchoch, len 500 metrov od stredovekého mesta Kremnica. Ubytovanie Penzión - Tempo sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión - Tempo má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Penzión - Tempo momentálne evidujeme 59 recenzií.

Gothic House Apartment

9,5

Gothic House Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Gothic House Apartment. Apartmán Gothic House sa nachádza v Kremnici, neďaleko mestského hradu v Kremnici a Svätojánskeho kostola. Ubytovanie Gothic House Apartment sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Gothic House Apartment má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Gothic House Apartment momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán MARI

9,4

Apartmán MARI

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán MARI. Apartmán MARI s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou asi 700 metrov od mestského hradu v Kremnici. Ubytovanie Apartmán MARI sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Domček

9,3

Apartmán Domček

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Domček. Apartmán Domček ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 300 metrov od Mestského hradu Kremnica i od Svätojánskeho kostola a 3,7 km od Kremnickej bane. Ubytovanie Apartmán Domček sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány FURMANKA

9,2

Apartmány FURMANKA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány FURMANKA. Apartmány FURMANKA sa nachádzajú v Kremnici, 1,3 km od Kremnického mestského hradu a necelý 1 km od Svätojánskeho kostola. Ubytovanie Apartmány FURMANKA sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány FURMANKA má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmány FURMANKA momentálne evidujeme 24 recenzií.

Villa Tourmaline

9,2

Villa Tourmaline

Ubytovanie (Penzión) Villa Tourmaline. Vila Tourmaline s vonkajším bazénom a saunou sa nachádza v Kremnici. Ubytovanie Villa Tourmaline sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Villa Tourmaline má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Villa Tourmaline momentálne evidujeme 111 recenzií.

Privát Adriana

9,2

Privát Adriana

Ubytovanie (Privát) Privát Adriana. Privát Adriana je rekreačný dom situovaný v historickom meste Kremnica, obklopenom Kremnickými vrchmi. Ponúka ubytovanie v izbách a apartmáne. Ubytovanie Privát Adriana sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Privát Adriana má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Privát Adriana momentálne evidujeme 76 recenzií.

Penzion pod vejmutovym lesom

9,1

Penzion pod vejmutovym lesom

Ubytovanie (Apartmán) Penzion pod vejmutovym lesom. Penzion pod vejmutovym lesom sa nachádza v Kremnici, 6 km od lyžiarskeho strediska SKI Krahule, 1,3 km od Svätojanského kostola a 10 km od bane v Kremnici. Ubytovanie Penzion pod vejmutovym lesom sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion pod vejmutovym lesom má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Penzion pod vejmutovym lesom momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartmán Pod fontánou

9

Apartmán Pod fontánou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pod fontánou. Offering city views, Apartmán Pod fontánou is an accommodation situated in Kremnica, 80 metres from Kremnica Town Castle and 80 metres from Svatojansky... Ubytovanie Apartmán Pod fontánou sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán v centre

8,8

Apartmán v centre

Ubytovanie Apartmán v centre. Apartmán v centre sa nachádza v Kremnici len 800 metrov od Mestského hradu Kremnica a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán v centre sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

The Magical Paths

8,7

The Magical Paths

Ubytovanie (Apartmán) The Magical Paths. Ubytovacie zariadenie The Magical Paths sa nachádza v Kremnici. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi. Apartmán má balkón a 2 spálne. Ubytovanie The Magical Paths sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Hotel Centrál

8,2

Hotel Centrál

Ubytovanie (Hotel) Hotel Centrál. Hotel Centrál sa nachádza v centre Kremnice a ponúka vám klimatizovanú kaviareň a reštauráciu s letnou terasou, v ktorej si môžete vychutnať pokrmy... Ubytovanie Hotel Centrál sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Centrál má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Centrál momentálne evidujeme 155 recenzií.

Hotel Golfer

8

Hotel Golfer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Golfer. Hotel Golfer v Kremnici vám ponúka vyhrievaný krytý bazén s protiprúdom, masážne služby a útulnú reštauráciu s kozubom a pokrmami domácej kuchyne. Ubytovanie Hotel Golfer sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Golfer má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Golfer momentálne evidujeme 157 recenzií.

Horský hotel Minciar

Horský hotel Minciar

Ubytovanie (Hotel) Horský hotel Minciar. Horský hotel Minciar sa nachádza v Kremnici a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Horský hotel Minciar sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Sofia Veterník C

Sofia Veterník C

Ubytovanie (Apartmán) Sofia Veterník C. Ubytovacie zariadenie Sofia Veterník C s výhľadom do záhrady sa nachádza v Kremnici a ponúka záhradu, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sofia Veterník C sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Byt v Kremnici

Byt v Kremnici

Ubytovanie (Apartmán) Byt v Kremnici. Situated 600 metres from Kremnica Town Castle and 600 metres from Svatojansky Church, Byt v Kremnici offers accommodation set in Kremnica. Ubytovanie Byt v Kremnici sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Kamenné more

Apartmán Kamenné more

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kamenné more. Featuring a garden, Apartmán Kamenné more provides accommodation in Kremnica with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmán Kamenné more sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Sofia Veterník B

Sofia Veterník B

Ubytovanie (Apartmán) Sofia Veterník B. Ubytovacie zariadenie Sofia Veterník B sa nachádza v Kremnici, 1,8 km od mestského hradu, 1,6 km od Svätojánskeho kostola a 6 km od kremnických baní. Ubytovanie Sofia Veterník B sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Ihráč 83

Penzión Ihráč 83

Ubytovanie (Apartmán) Penzión Ihráč 83. Penzión Ihráč 83 sa nachádza v Kremnici, len 6 km od Mestského hradu Kremnica a Svätojánskeho kostola. Ubytovanie je vzdialené 10 km od bane v Kremnici. Ubytovanie Penzión Ihráč 83 sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Ihráč

Penzión Ihráč

Ubytovanie (Chata v prírode) Penzión Ihráč. Penzión Ihráč sa nachádza v Kremnici, 6 km od Mestského hradu Kremnica a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Ihráč sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalúpka pod Lipkami

Chalúpka pod Lipkami

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalúpka pod Lipkami. Chalúpka pod Lipkami sa nachádza v Kremnici, 14 km od Mestského hradu Kremnica, 6 km od lyžiarskeho strediska SKI Krahule a 1,8 km od kremnickej bane. Ubytovanie Chalúpka pod Lipkami sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Medail

Apartman Medail

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Medail. Offering city views, Apartman Medail is an accommodation set in Kremnica, 80 metres from Kremnica Town Castle and 80 metres from Svatojansky Church. Ubytovanie Apartman Medail sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán v Kamennom dome - Kremnica

Apartmán v Kamennom dome - Kremnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Kamennom dome - Kremnica. Ubytovacie zariadenie Apartmán v Kamennom dome - Kremnica sa nachádza v Kremnici. Mestský hrad Kremnica je od ubytovania vzdialený 400 metrov. Ubytovanie Apartmán v Kamennom dome - Kremnica sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Pod Zámkom

Pod Zámkom

Ubytovanie (Apartmán) Pod Zámkom. Ubytovanie Pod Zámkom sa nachádza v Kremnici, 1,1 km od Mestského hradu, 7 km od lyžiarskeho strediska SKI Krahule a 1,1 km od Svätojánskeho kostola. Ubytovanie Pod Zámkom sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Pod Zámkom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Matunakova 379/6 - Kremnica

Matunakova 379/6 - Kremnica

Ubytovanie (Apartmán) Matunakova 379/6 - Kremnica. Situated less than 1 km from Kremnica Town Castle, a 7-minute walk from Svatojansky Church and 5 km from Mine in Kremnica, Matunakova 379/6 - Kremnica... Ubytovanie Matunakova 379/6 - Kremnica sa nachádza v meste Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Matunakova 379/6 - Kremnica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Kremnica

Mesto Kremnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Kremnica.