Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dedinky

V meste Dedinky (Slovensko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dedinky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dedinky

Chata Dedinky

9,8

Chata Dedinky

Ubytovanie (Horská chata) Chata Dedinky. Chata Dedinky sa nachádza v obci Dedinky, 3,1 km od Dobšinskej Maše. Ponúka gril, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a výhľad na jazero a obec. Ubytovanie Chata Dedinky sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Dedinky má celkové hodnotenie 9,8. Pre Horská chata Chata Dedinky momentálne evidujeme 20 recenzií.

Dedinky Lakeview Cottage

9,7

Dedinky Lakeview Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dedinky Lakeview Cottage. Horská chata Dedinky Lakeview Cottage sa nachádza v obci Dedinky v južnej časti Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Dedinky Lakeview Cottage sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dedinky Lakeview Cottage má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Dedinky Lakeview Cottage momentálne evidujeme 15 recenzií.

Penzión Pastierňa

9,3

Penzión Pastierňa

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pastierňa. Penzión Pastierňa sa nachádza v obci Dedinky uprostred Slovenského raja a okrem ubytovania v izbách s vlastnou kúpeľňou ponúka aj reštauráciu, bar, gril a... Ubytovanie Penzión Pastierňa sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Pastierňa má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Pastierňa momentálne evidujeme 146 recenzií.

Tiny home in heart of Slovak Paradise

9,3

Tiny home in heart of Slovak Paradise

Ubytovanie (Apartmán) Tiny home in heart of Slovak Paradise. Ubytovacie zariadenie Tiny home in heart of Slovak Paradise sa nachádza v obci Dedinky, 45 km od Nového Smokovca. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Tiny home in heart of Slovak Paradise sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Dúha

8,9

Penzion Dúha

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Dúha. Penzión Dúha sa nachádza v obci Dedinky, necelých 3,6 km od obce Dobšinská Maša. Ponúka príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Penzion Dúha sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Dúha má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Penzion Dúha momentálne evidujeme 7 recenzií.

CHATA POD VLEKOM

8,7

CHATA POD VLEKOM

Ubytovanie (Penzión) CHATA POD VLEKOM. Ubytovacie zariadenie CHATA POD VLEKOM sa nachádza v Dedinkách a ponúka terasu. spoločná kuchyňa a spoločný salónik. Ubytovanie CHATA POD VLEKOM sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie CHATA POD VLEKOM má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión CHATA POD VLEKOM momentálne evidujeme 9 recenzií.

Rekreačný domček Judka

8,4

Rekreačný domček Judka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačný domček Judka. Rekreačný domček Judka sa nachádza v obci Dedinky, 3,8 km od Dobšinskej Maše. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory a do záhrady. Ubytovanie Rekreačný domček Judka sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Rekreačný domček Judka má celkové hodnotenie 8,4. Pre Dovolenkový dom Rekreačný domček Judka momentálne evidujeme 19 recenzií.

Aqualand Cottage

8,2

Aqualand Cottage

Ubytovanie (Horské chaty) Aqualand Cottage. Chata Aqualand, ktorá je umiestnená v Národnom parku Slovenský raj, prešla v roku 2009 rekonštrukciou. Ubytovanie Aqualand Cottage sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Aqualand Cottage má celkové hodnotenie 8,2. Pre Horské chaty Aqualand Cottage momentálne evidujeme 103 recenzií.

Aqualand chata DL

8,1

Aqualand chata DL

Ubytovanie (Vidiecky dom) Aqualand chata DL. Chata Aqualand DL sa nachádza v Dedinkách a ponúka bezplatné Wi-Fi, gril a terasu. V okolí sa môžete venovať pešej turistike, lyžovaniu a potápaniu. Ubytovanie Aqualand chata DL sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Aqualand chata DL má celkové hodnotenie 8,1. Pre Vidiecky dom Aqualand chata DL momentálne evidujeme 10 recenzií.

chata bubo

chata bubo

Ubytovanie (Horská chata) chata bubo. Chata Bubo sa nachádza v obci Dedinky, 3,5 km od osady Dobšinská Maša. Horská chata má reštauráciu. Ubytovanie chata bubo sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Pre Horská chata chata bubo nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Domček u Ferka

Domček u Ferka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček u Ferka. Domček u Ferka sa nachádza v obci Dedinky. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Súčasťou dovolenkového domu je 1 kúpeľňa a obývacia izba. Ubytovanie Domček u Ferka sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj).

Chata Raj Dedinky

Chata Raj Dedinky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Raj Dedinky. Chata Raj Dedinky sa nachádza v obci Dedinky a ponúka bezplatné požičanie bicyklov, vybavenie na vodné športy, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Raj Dedinky sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 335 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Máša

Chata Máša

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Máša. Ubytovacie zariadenie Chata Máša sa nachádza v obci Dedinky v Košickom kraji a ponúka terasu a výhľad na jazero. Ubytovanie Chata Máša sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CHATA NATAŠA

CHATA NATAŠA

Ubytovanie (Apartmány) CHATA NATAŠA. Ubytovanie CHATA NATAŠA sa nachádza v obci Dedinky, 31 km od Spišskej Novej Vsi. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie CHATA NATAŠA sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa v raji

Chalupa v raji

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa v raji. Chalupa v raji sa nachádza v obci Dedinky a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie s výhľadom do záhrady je vzdialené 22 km od Popradu. Ubytovanie Chalupa v raji sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata MIMONKA

Chata MIMONKA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata MIMONKA. Chata MIMONKA je situovaná na kraji lesa v časti Dedinky obce Dobšinská Maša a obkolesuje ju Národný park Slovenský raj. Ubytovanie Chata MIMONKA sa nachádza v meste Dedinky (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Dedinky

Mesto Dedinky sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Dedinky.