Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Michalovce

V meste Michalovce (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Michalovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Michalovce

Hotel ZEMPLEN

9,9

Hotel ZEMPLEN

Ubytovanie (Hotel) Hotel ZEMPLEN. Set in Michalovce, Hotel ZEMPLEN offers a bar and terrace. Ubytovanie Hotel ZEMPLEN sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

R+R Apartments

9,8

R+R Apartments

Ubytovanie (Apartmány) R+R Apartments. Ubytovacie zariadenie R+R Apartments sa nachádza v Michalovciach 44 km od mesta Sátoraljaújhely a ponúka fitnescentrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie R+R Apartments sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Mousson

9,2

Hotel Mousson

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mousson. Tento klimatizovaný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v Michalovciach, 1,5 km od hlavnej železničnej stanice a 20 minút chôdze od Zemplínskeho múzea. Ubytovanie Hotel Mousson sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Mousson má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Mousson momentálne evidujeme 388 recenzií.

Apartmán v centre Michaloviec

9,1

Apartmán v centre Michaloviec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v centre Michaloviec. Apartmán v centre Michaloviec ponúka ubytovanie s terasou. K dispozícii je balkón. Ubytovanie Apartmán v centre Michaloviec sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartmán v centre Michaloviec má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán v centre Michaloviec momentálne evidujeme 11 recenzií.

Wellness Hotel Vinnay

9

Wellness Hotel Vinnay

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Vinnay. Wellness hotel Vinnay sa nachádza na brehu Vinianskeho jazera, 8 km od Michaloviec a 2 km od termálneho parku Zemplínska Šírava. Ubytovanie Wellness Hotel Vinnay sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Wellness Hotel Vinnay má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Wellness Hotel Vinnay momentálne evidujeme 227 recenzií.

Útulný apartmán blízko centra

8,6

Útulný apartmán blízko centra

Ubytovanie (Apartmán) Útulný apartmán blízko centra. Ubytovacie zariadenie Útulný apartmán blízko centra sa nachádza v Michalovciach. Mesto Sátoraljaújhely je od ubytovania vzdialené 44 km. Ubytovanie Útulný apartmán blízko centra sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Slnecny Dvor

8,5

Hotel Slnecny Dvor

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slnecny Dvor. Hotel Slnečný dvor sa nachádza na okraji Michaloviec, 15 km od Zemplínskej Šíravy. Ubytovanie Hotel Slnecny Dvor sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Slnecny Dvor má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Slnecny Dvor momentálne evidujeme 39 recenzií.

Hotel Druzba

8

Hotel Druzba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Druzba. Tento hotel sa nachádza na začiatku pešej zóny v Michalovciach. Ponúka herňu s ruletou a reštauráciu zariadenú v loveckom štýle. Ubytovanie Hotel Druzba sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Druzba má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Druzba momentálne evidujeme 511 recenzií.

Rosso Aparthotel

7,7

Rosso Aparthotel

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Rosso Aparthotel. Ubytovanie Rosso Aparthotel sa nachádza v Michalovciach 45 km od mesta Sátoraljaújhely (Nové Mesto pod Šiatrom). Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rosso Aparthotel sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovna Máj

5,9

Ubytovna Máj

Ubytovanie (Penzión) Ubytovna Máj. Retro Penzión Máj so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Michalovciach. Penzión má terasu a bar. Izby v penzióne Máj sú vybavené šatníkom. Ubytovanie Ubytovna Máj sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ubytovna Máj má celkové hodnotenie 5,9. Pre Penzión Ubytovna Máj momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmán Zemplínská šírava

Apartmán Zemplínská šírava

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zemplínská šírava. Apartmán Zemplínská šírava sa nachádza v Michalovciach v Košickom kraji a ponúka vám balkón s výhľadom na vodnú nádrž. Ubytovanie Apartmán Zemplínská šírava sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Pre Apartmán Apartmán Zemplínská šírava nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava

Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava

Ubytovanie (Vila) Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava. Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava is set in Michalovce. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Petra Jilemnického

Petra Jilemnického

Ubytovanie (Apartmán) Petra Jilemnického. Apartmán Petra Jilemnického ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Michalovciach. Apartmán sa nachádza na prízemí. Ubytovanie Petra Jilemnického sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Michalovce

Mesto Michalovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Michalovce.