Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Michalovce

V meste Michalovce (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Michalovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Michalovce

Hotel Mousson

9,2

Hotel Mousson

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mousson. Tento klimatizovaný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v Michalovciach, 1,5 km od hlavnej železničnej stanice a 20 minút chôdze od Zemplínskeho múzea. Ubytovanie Hotel Mousson sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Mousson má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Mousson momentálne evidujeme 388 recenzií.

Apartmán v centre Michaloviec

9,1

Apartmán v centre Michaloviec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v centre Michaloviec. Apartmán v centre Michaloviec ponúka ubytovanie s terasou. K dispozícii je balkón. Ubytovanie Apartmán v centre Michaloviec sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán v centre Michaloviec má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán v centre Michaloviec momentálne evidujeme 11 recenzií.

Wellness Hotel Vinnay

9

Wellness Hotel Vinnay

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Vinnay. Wellness hotel Vinnay sa nachádza na brehu Vinianskeho jazera, 8 km od Michaloviec a 2 km od termálneho parku Zemplínska Šírava. Ubytovanie Wellness Hotel Vinnay sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness Hotel Vinnay má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Wellness Hotel Vinnay momentálne evidujeme 227 recenzií.

Hotel Slnecny Dvor

8,5

Hotel Slnecny Dvor

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slnecny Dvor. Hotel Slnečný dvor sa nachádza na okraji Michaloviec, 15 km od Zemplínskej Šíravy. Ubytovanie Hotel Slnecny Dvor sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Slnecny Dvor má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Slnecny Dvor momentálne evidujeme 39 recenzií.

Hotel Druzba

8

Hotel Druzba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Druzba. Tento hotel sa nachádza na začiatku pešej zóny v Michalovciach. Ponúka herňu s ruletou a reštauráciu zariadenú v loveckom štýle. Ubytovanie Hotel Druzba sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Druzba má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Druzba momentálne evidujeme 511 recenzií.

Biela Labuť

6,4

Biela Labuť

Ubytovanie (Penzión) Biela Labuť. Penzión Biela Labuť sa nachádza v Michalovciach a ponúka bar, spoločenskú miestnosť a reštauráciu. K dispozícii je tiež izbová služba a terasa. Ubytovanie Biela Labuť sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Biela Labuť má celkové hodnotenie 6,4. Pre Penzión Biela Labuť momentálne evidujeme 18 recenzií.

Ubytovna Máj

5,9

Ubytovna Máj

Ubytovanie (Penzión) Ubytovna Máj. Retro Penzión Máj so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Michalovciach. Penzión má terasu a bar. Izby v penzióne Máj sú vybavené šatníkom. Ubytovanie Ubytovna Máj sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovna Máj má celkové hodnotenie 5,9. Pre Penzión Ubytovna Máj momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmán blízko centra mesta

Apartmán blízko centra mesta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán blízko centra mesta. Apartmán blízko centra mesta is set in Michalovce. The accommodation is 49 km from Košice. Ubytovanie Apartmán blízko centra mesta sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj).

Apartmán Zemplínská šírava

Apartmán Zemplínská šírava

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zemplínská šírava. Apartmán Zemplínská šírava sa nachádza v Michalovciach v Košickom kraji a ponúka vám balkón s výhľadom na vodnú nádrž. Ubytovanie Apartmán Zemplínská šírava sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Zemplínská šírava nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava

Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava

Ubytovanie (Vila) Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava. Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava is set in Michalovce. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Oáza kľudu na skok k centru mesta Michalovce či Zemplínska Šírava sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petra Jilemnického

Petra Jilemnického

Ubytovanie (Apartmán) Petra Jilemnického. Apartmán Petra Jilemnického ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Michalovciach. Apartmán sa nachádza na prízemí. Ubytovanie Petra Jilemnického sa nachádza v meste Michalovce (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 2 004 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Michalovce

Mesto Michalovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Michalovce.