Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malacky

V meste Malacky (Slovensko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Malacky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Malacky

Fine Restaurant & Apartments

9,2

Fine Restaurant & Apartments

Ubytovanie (Penzión) Fine Restaurant & Apartments. Ubytovacie zariadenie Fine Restaurant & Apartments sa nachádza v meste Malacky, približne 3 km od golfového areálu White Eurovalley Golf Park. Ubytovanie Fine Restaurant & Apartments sa nachádza v meste Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Fine Restaurant & Apartments má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Fine Restaurant & Apartments momentálne evidujeme 127 recenzií.

ALPHA Apartman Malacky

9

ALPHA Apartman Malacky

Ubytovanie ALPHA Apartman Malacky. Set 34 km from Bratislava Main Station, 34 km from St. Ubytovanie ALPHA Apartman Malacky sa nachádza v meste Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj).

Villa Jakubov

8,8

Villa Jakubov

Ubytovanie (Apartmány) Villa Jakubov. Vila Jakubov je vzdialená 9 km od Malaciek a 13 km od golfového ihriska White Eurovalley. Ubytovanie Villa Jakubov sa nachádza v meste Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Villa Jakubov má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Villa Jakubov momentálne evidujeme 38 recenzií.

Wellness hotel Spark

8,5

Wellness hotel Spark

Ubytovanie (Hotel) Wellness hotel Spark. Hotel Wellness Spark je situovaný na tichom mieste, 2 km od Malaciek a je obklopený borovicovým lesom. Ubytovanie Wellness hotel Spark sa nachádza v meste Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Wellness hotel Spark má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Wellness hotel Spark momentálne evidujeme 121 recenzií.

Hotel TATRA

8,1

Hotel TATRA

Ubytovanie (Hotel) Hotel TATRA. Hotel TATRA sa nachádza v Malackách a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Hostia tu môžu využiť reštauráciu a terasu. Ubytovanie Hotel TATRA sa nachádza v meste Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel TATRA má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel TATRA momentálne evidujeme 129 recenzií.

Motel M

7,6

Motel M

Ubytovanie (Motel) Motel M. Motel M sa nachádza v Malackách a jeho súčasťou je reštaurácia, ktorá ponúka špeciality na grile, malá ZOO, rybníček a detské ihrisko. Ubytovanie Motel M sa nachádza v meste Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Motel M má celkové hodnotenie 7,6. Pre Motel Motel M momentálne evidujeme 118 recenzií.

Guest House Factory

7,5

Guest House Factory

Ubytovanie Guest House Factory. Located 33 km from Bratislava Main Station, Guest House Factory provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Guest House Factory sa nachádza v meste Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hotel Atrium

7,3

Hotel Atrium

Ubytovanie (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium s elegantným interiérom sídli v centre Malaciek, len 3 km od diaľnice E65 a 30 minút jazdy autom z Bratislavy. Ubytovanie Hotel Atrium sa nachádza v meste Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Atrium má celkové hodnotenie 7,3. Pre Hotel Hotel Atrium momentálne evidujeme 154 recenzií.

TaM Autohof Malacky

7

TaM Autohof Malacky

Ubytovanie (Motel) TaM Autohof Malacky. Ubytovacie zariadenie TaM Autohof Malacky ponúka izby v Malackách. K dispozícii je vám aj služba nonstop recepcie a reštaurácia. Ubytovanie TaM Autohof Malacky sa nachádza v meste Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie TaM Autohof Malacky má celkové hodnotenie 7. Pre Motel TaM Autohof Malacky momentálne evidujeme 94 recenzií.

Apartmán Gabika na Záhorí

Apartmán Gabika na Záhorí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Gabika na Záhorí. Apartmán Gabika na Záhorí is located in Malacky. Bratislava is 34 km from the apartment, while Pezinok is 42 km away. Ubytovanie Apartmán Gabika na Záhorí sa nachádza v meste Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Apartmán Apartmán Gabika na Záhorí nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí

Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí

Ubytovanie (Apartmán) Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí. Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí sa nachádza v Malackách a ponúka ubytovanie s terasou. Ubytovanie Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí sa nachádza v meste Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytovanie v meste Malacky

Mesto Malacky sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Malacky.