Hľadať

Ubytovanie

Mlynica Apartmant Dovolenkové domy

Mlynica 117, 059 91 Mlynica, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mlynica Apartmant. Set in Mlynica in the Prešovský kraj region, Mlynica Apartmant has a terrace and garden views. Ubytovanie Mlynica Apartmant sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Mlynica Apartmant

With 1 bedroom and 1 bathroom, this holiday home is fitted with a flat-screen TV. The accommodation is fitted with a kitchen. The property is 31 km from Bukowina Tatrzańska and free private parking is offered. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 6 km from Mlynica Apartmant. Zakopane is 34 km from the holiday home, while Szczawnica is 38 km from the property. Set in Mlynica in the Prešovský kraj region, Mlynica Apartmant has a terrace and garden views.

Iná ubytovanie v meste Mlynica

Útulný 2-izbový apartmán

9,7

Útulný 2-izbový apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Útulný 2-izbový apartmán. Útulný 2-izbový apartmán sa nachádza v obci Mlynica. Ubytovanie je vzdialené 31 km od obce Bukovina Tatrzańska. Ubytovanie Útulný 2-izbový apartmán sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Mlynica

9,6

Privat Mlynica

Ubytovanie (Privát) Privat Mlynica. Privát Mlynica sa nachádza v obci Mlynica. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Mlynica sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Mlynica má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Privat Mlynica momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartmán Milbach

9,6

Apartmán Milbach

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Milbach. Apartmán Milbach sa nachádza v obci Mlynica a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Milbach sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Mlynica

9,5

Vila Mlynica

Ubytovanie (Penzión) Vila Mlynica. Vila Mlynica sa nachádza na okraji Národného parku Vysoké Tatry, len 7 km od Starého Smokovca a Popradu. Ubytovanie Vila Mlynica sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Mlynica má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Vila Mlynica momentálne evidujeme 176 recenzií.

Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri

Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri

Ubytovanie (Apartmán) Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri. Set in Mlynica in the Prešovský kraj region, Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri features a garden. Ubytovanie Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Milbach

Apartmán Milbach

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Milbach. With mountain views, Apartmán Milbach is situated in Mlynica and has a restaurant and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartmán Milbach sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).