Hľadať

Ubytovanie

Apartmán Milbach Apartmány

Mlynica 203, 059 91 Mlynica, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Milbach. With mountain views, Apartmán Milbach is situated in Mlynica and has a restaurant and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartmán Milbach sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Apartmán Milbach

Guests at the apartment can enjoy skiing nearby, or make the most of the garden. Zakopane is 33 km from Apartmán Milbach, while Szczawnica is 38 km from the property. With mountain views, Apartmán Milbach is situated in Mlynica and has a restaurant and a 24-hour front desk. The nearest airport is Poprad-Tatry, 6 km from the accommodation, and the property offers a paid airport shuttle service. Some units also have a kitchen equipped with a microwave and a stovetop. All units come with a seating area, a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom with a hairdryer and shower.

Iná ubytovanie v meste Mlynica

Mlynica Apartmant

10

Mlynica Apartmant

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mlynica Apartmant. Set in Mlynica in the Prešovský kraj region, Mlynica Apartmant has a terrace and garden views. Ubytovanie Mlynica Apartmant sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Útulný 2-izbový apartmán

9,7

Útulný 2-izbový apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Útulný 2-izbový apartmán. Útulný 2-izbový apartmán sa nachádza v obci Mlynica. Ubytovanie je vzdialené 31 km od obce Bukovina Tatrzańska. Ubytovanie Útulný 2-izbový apartmán sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Mlynica

9,6

Privat Mlynica

Ubytovanie (Privát) Privat Mlynica. Privát Mlynica sa nachádza v obci Mlynica. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Mlynica sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Mlynica má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Privat Mlynica momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartmán Milbach

9,6

Apartmán Milbach

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Milbach. Apartmán Milbach sa nachádza v obci Mlynica a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Milbach sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Mlynica

9,5

Vila Mlynica

Ubytovanie (Penzión) Vila Mlynica. Vila Mlynica sa nachádza na okraji Národného parku Vysoké Tatry, len 7 km od Starého Smokovca a Popradu. Ubytovanie Vila Mlynica sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Mlynica má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Vila Mlynica momentálne evidujeme 176 recenzií.

Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri

Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri

Ubytovanie (Apartmán) Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri. Set in Mlynica in the Prešovský kraj region, Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri features a garden. Ubytovanie Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).