Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mlynica

V meste Mlynica (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mlynica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mlynica

Mlynica Apartmant

10

Mlynica Apartmant

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mlynica Apartmant. Set in Mlynica in the Prešovský kraj region, Mlynica Apartmant has a terrace and garden views. Ubytovanie Mlynica Apartmant sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Útulný 2-izbový apartmán

9,7

Útulný 2-izbový apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Útulný 2-izbový apartmán. Útulný 2-izbový apartmán sa nachádza v obci Mlynica. Ubytovanie je vzdialené 31 km od obce Bukovina Tatrzańska. Ubytovanie Útulný 2-izbový apartmán sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Tatry

9,7

Apartman Tatry

Ubytovanie Apartman Tatry. Ubytovacie zariadenie Apartman Tatry sa nachádza v obci Mlynica 29 km od Chodníka korunami stromov, 38 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne a 44 km od... Ubytovanie Apartman Tatry sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Mlynica

9,6

Privat Mlynica

Ubytovanie (Privát) Privat Mlynica. Privát Mlynica sa nachádza v obci Mlynica. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Mlynica sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Mlynica má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Privat Mlynica momentálne evidujeme 39 recenzií.

Apartmán Milbach

9,6

Apartmán Milbach

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Milbach. Apartmán Milbach sa nachádza v obci Mlynica a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Milbach sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Mlynica

9,5

Vila Mlynica

Ubytovanie (Penzión) Vila Mlynica. Vila Mlynica sa nachádza na okraji Národného parku Vysoké Tatry, len 7 km od Starého Smokovca a Popradu. Ubytovanie Vila Mlynica sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vila Mlynica má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Vila Mlynica momentálne evidujeme 176 recenzií.

AP37

9,1

AP37

Ubytovanie AP37. Set 29 km from Treetop Walk, 38 km from Dobsinska Ice Cave and 44 km from Spis Castle, AP37 offers accommodation situated in Mlynica. Ubytovanie AP37 sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri

Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri

Ubytovanie (Apartmán) Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri. Set in Mlynica in the Prešovský kraj region, Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri features a garden. Ubytovanie Rozkošný hosťovský apartmán s krbom v interiéri sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Milbach

Apartmán Milbach

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Milbach. With mountain views, Apartmán Milbach is situated in Mlynica and has a restaurant and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartmán Milbach sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Mlynica

Mesto Mlynica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Mlynica.