Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mlynica

V meste Mlynica (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Mlynica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Mlynica

Útulný 2-izbový apartmán

9,7

Útulný 2-izbový apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Útulný 2-izbový apartmán. Útulný 2-izbový apartmán sa nachádza v obci Mlynica. Ubytovanie je vzdialené 31 km od obce Bukovina Tatrzańska. Ubytovanie Útulný 2-izbový apartmán sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Mlynica

9,6

Privat Mlynica

Ubytovanie (Privát) Privat Mlynica. Privát Mlynica sa nachádza v obci Mlynica. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Mlynica sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 12 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Mlynica má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát Privat Mlynica momentálne evidujeme 39 recenzií.

Vila Mlynica

9,5

Vila Mlynica

Ubytovanie (Penzión) Vila Mlynica. Vila Mlynica sa nachádza na okraji Národného parku Vysoké Tatry, len 7 km od Starého Smokovca a Popradu. Ubytovanie Vila Mlynica sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Mlynica má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Vila Mlynica momentálne evidujeme 176 recenzií.

Ubytovanie v meste Mlynica

Mesto Mlynica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Mlynica.