Hľadať

Ubytovanie

Apartmány Nad Kostolom Apartmány

Okružná 258, 049 21 Betliar, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Nad Kostolom. Apartmány Nad Kostolom sa nachádzajú v Betliari a ponúkajú ubytovanie s balkónom alebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj barom a... Ubytovanie Apartmány Nad Kostolom sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj).

Popis ubytovania Apartmány Nad Kostolom

Všetky ubytovacie jednotky majú súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, sušičom vlasov a bezplatnými toaletnými potrebami. V apartmáne sa podávajú kontinentálne raňajky. Počas pobytu môžete využívať gril a v okolí sa môžete venovať pešej turistike a cyklistike. Letiskový transfer je k dispozícii za poplatok. Obec Aggtelek sa nachádza 26 km a obec Jósvafő 25 km od ubytovania Apartmány Nad Kostolom. Apartmány Nad Kostolom sa nachádzajú v Betliari a ponúkajú ubytovanie s balkónom alebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj barom a záhradou. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, je vzdialené 46 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Betliar

Zálesák Betliar

9,8

Zálesák Betliar

Ubytovanie (Apartmán) Zálesák Betliar. Ubytovanie Zálesák Betliar sa nachádza v obci Betliar v košickom kraji a ponúka terasu. Je z neho výhľad do záhrady a na hory. Ubytovanie Zálesák Betliar sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Zálesák Betliar má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Zálesák Betliar momentálne evidujeme 23 recenzií.

Galleria Betliar

9,7

Galleria Betliar

Ubytovanie (Bed and breakfast) Galleria Betliar. Ubytovacie zariadenie Galleria Betliar sa nachádza v obci Betliar, iba 5 minút chôdze od rovnomenného kaštieľa. Ubytovanie Galleria Betliar sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Galleria Betliar má celkové hodnotenie 9,7. Pre Bed and breakfast Galleria Betliar momentálne evidujeme 270 recenzií.

The Tasty Rooms

9,5

The Tasty Rooms

Ubytovanie (Apartmány) The Tasty Rooms. Ubytovacie zariadenie The Tasty Rooms sa nachádza v Betliari v Košickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie The Tasty Rooms sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj).

Penzion pri Kastieli Betliar

8,3

Penzion pri Kastieli Betliar

Ubytovanie (Penzión) Penzion pri Kastieli Betliar. Penzión pri kaštieli Betliar sa nachádza v blízkosti betliarskeho kaštieľa, jedného z najznámejších kaštieľov na Slovensku. Ubytovanie Penzion pri Kastieli Betliar sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion pri Kastieli Betliar má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion pri Kastieli Betliar momentálne evidujeme 297 recenzií.