Hľadať

Ubytovanie

The Tasty Rooms Apartmány

241 Kaštieľná, 049 21 Betliar, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) The Tasty Rooms. Ubytovacie zariadenie The Tasty Rooms sa nachádza v Betliari v Košickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie The Tasty Rooms sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj).

Popis ubytovania The Tasty Rooms

V apartmáne sa podávajú kontinentálne raňajky alebo raňajky à la carte. Niektoré ubytovacie jednotky majú patio a/alebo terasu s výhľadom na mesto. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 46 km. Všetky ubytovacie jednotky majú priestor na posedenie, súkromnú kúpeľňu s papučami a sprchovacím kútom. K vybaveniu patrí aj satelitná TV s plochou obrazovkou. Ubytovacie zariadenie The Tasty Rooms sa nachádza v Betliari v Košickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Mesto Aggtelek je od ubytovania The Tasty Rooms vzdialené 26 km a mesto Jósvafő 25 km.

Iná ubytovanie v meste Betliar

Apartmány Nad Kostolom

10

Apartmány Nad Kostolom

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Nad Kostolom. Apartmány Nad Kostolom sa nachádzajú v Betliari a ponúkajú ubytovanie s balkónom alebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj barom a... Ubytovanie Apartmány Nad Kostolom sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj).

Zálesák Betliar

9,8

Zálesák Betliar

Ubytovanie (Apartmán) Zálesák Betliar. Ubytovanie Zálesák Betliar sa nachádza v obci Betliar v košickom kraji a ponúka terasu. Je z neho výhľad do záhrady a na hory. Ubytovanie Zálesák Betliar sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Zálesák Betliar má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Zálesák Betliar momentálne evidujeme 23 recenzií.

Galleria Betliar

9,7

Galleria Betliar

Ubytovanie (Bed and breakfast) Galleria Betliar. Ubytovacie zariadenie Galleria Betliar sa nachádza v obci Betliar, iba 5 minút chôdze od rovnomenného kaštieľa. Ubytovanie Galleria Betliar sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Galleria Betliar má celkové hodnotenie 9,7. Pre Bed and breakfast Galleria Betliar momentálne evidujeme 270 recenzií.

Penzion pri Kastieli Betliar

8,3

Penzion pri Kastieli Betliar

Ubytovanie (Penzión) Penzion pri Kastieli Betliar. Penzión pri kaštieli Betliar sa nachádza v blízkosti betliarskeho kaštieľa, jedného z najznámejších kaštieľov na Slovensku. Ubytovanie Penzion pri Kastieli Betliar sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion pri Kastieli Betliar má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion pri Kastieli Betliar momentálne evidujeme 297 recenzií.