Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Betliar

V meste Betliar (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Betliar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Betliar

Apartmány Nad Kostolom

10

Apartmány Nad Kostolom

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Nad Kostolom. Apartmány Nad Kostolom sa nachádzajú v Betliari a ponúkajú ubytovanie s balkónom alebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj barom a... Ubytovanie Apartmány Nad Kostolom sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj).

Zálesák Betliar

9,8

Zálesák Betliar

Ubytovanie (Apartmán) Zálesák Betliar. Ubytovanie Zálesák Betliar sa nachádza v obci Betliar v košickom kraji a ponúka terasu. Je z neho výhľad do záhrady a na hory. Ubytovanie Zálesák Betliar sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Zálesák Betliar má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Zálesák Betliar momentálne evidujeme 23 recenzií.

Galleria Betliar

9,7

Galleria Betliar

Ubytovanie (Bed and breakfast) Galleria Betliar. Ubytovacie zariadenie Galleria Betliar sa nachádza v obci Betliar, iba 5 minút chôdze od rovnomenného kaštieľa. Ubytovanie Galleria Betliar sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Galleria Betliar má celkové hodnotenie 9,7. Pre Bed and breakfast Galleria Betliar momentálne evidujeme 270 recenzií.

The Tasty Rooms

9,5

The Tasty Rooms

Ubytovanie (Apartmány) The Tasty Rooms. Ubytovacie zariadenie The Tasty Rooms sa nachádza v Betliari v Košickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie The Tasty Rooms sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj).

Kajuta

9,5

Kajuta

Ubytovanie Kajuta. Kajuta is situated in Betliar, 42 km from Dobsinska Ice Cave, 4.3 km from Betliar, as well as 9.2 km from Medieval Town. Ubytovanie Kajuta sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj).

Penzion pri Kastieli Betliar

8,3

Penzion pri Kastieli Betliar

Ubytovanie (Penzión) Penzion pri Kastieli Betliar. Penzión pri kaštieli Betliar sa nachádza v blízkosti betliarskeho kaštieľa, jedného z najznámejších kaštieľov na Slovensku. Ubytovanie Penzion pri Kastieli Betliar sa nachádza v meste Betliar (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion pri Kastieli Betliar má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion pri Kastieli Betliar momentálne evidujeme 297 recenzií.

Ubytovanie v meste Betliar

Mesto Betliar sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Betliar.