Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pezinok

V meste Pezinok (Slovensko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pezinok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pezinok

Ron De Mar #1 modern room

9,9

Ron De Mar #1 modern room

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ron De Mar #1 modern room. Ubytovacie zariadenie Ron De Mar #1 modern room sa nachádza v Pezinku a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou, reštauráciou a prístupom do... Ubytovanie Ron De Mar #1 modern room sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ron De Mar #3 modern room

9,5

Ron De Mar #3 modern room

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ron De Mar #3 modern room. Ron De Mar #3 modern room is located in Pezinok and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytovanie Ron De Mar #3 modern room sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Green Silvaner Villa

9,5

Green Silvaner Villa

Ubytovanie (Privát) Green Silvaner Villa. Vila Green Silvaner sa nachádza na okraji Pezinka a je obklopená vinicami a lesom. Relaxovať môžete v saune. Do Bratislavy sa dostanete autom za 20 minút. Ubytovanie Green Silvaner Villa sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Green Silvaner Villa má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Green Silvaner Villa momentálne evidujeme 51 recenzií.

HOTEL GALERIA PEZINSKA BABA

9,5

HOTEL GALERIA PEZINSKA BABA

Ubytovanie HOTEL GALERIA PEZINSKA BABA. Set in Pezinok, within 41 km of Bratislava Main Station and 42 km of St. Ubytovanie HOTEL GALERIA PEZINSKA BABA sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Villa Romana

9,4

Villa Romana

Ubytovanie Villa Romana. Featuring a sauna, Villa Romana is located in Pezinok. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Villa Romana sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Penzion Rustica - Garni

9,2

Penzion Rustica - Garni

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rustica - Garni. Penzión Rustica s upravenou záhradou s výbavou na grilovanie a malým kúpeľným strediskom sa nachádza v centre mesta Pezinok. Ubytovanie Penzion Rustica - Garni sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Penzion Rustica - Garni má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Rustica - Garni momentálne evidujeme 160 recenzií.

Penzion 77 - Garni

9,2

Penzion 77 - Garni

Ubytovanie (Penzión) Penzion 77 - Garni. Tento očarujúci malý rodinou prevádzkovaný penzión sa nachádza 500 metrov od centra Pezinka. Ubytovanie Penzion 77 - Garni sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Penzion 77 - Garni má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion 77 - Garni momentálne evidujeme 164 recenzií.

Ron De Mar #2 modern room

9,1

Ron De Mar #2 modern room

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ron De Mar #2 modern room. Ubytovanie Ron De Mar #2 modern room sa nachádza v Pezinku v Bratislavskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Ron De Mar #2 modern room sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Penzión pod kláštorom

9

Penzión pod kláštorom

Ubytovanie (Penzión) Penzión pod kláštorom. Penzión pod kláštorom ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou a s bezplatným Wi-Fi v Pezinku. V penzióne sa podávajú raňajky formou bufetu. Ubytovanie Penzión pod kláštorom sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Penzión pod kláštorom má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión pod kláštorom momentálne evidujeme 18 recenzií.

Chata Korenný vrch Pezinská Baba

8,8

Chata Korenný vrch Pezinská Baba

Ubytovanie (Privát) Chata Korenný vrch Pezinská Baba. Chata Korenný vrch Pezinská Baba sa nachádza v Pezinku, 1,3 km od lyžiarskeho strediska Pezinská Baba a ponúka bar a terasu. Ubytovanie Chata Korenný vrch Pezinská Baba sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Chata Korenný vrch Pezinská Baba má celkové hodnotenie 8,8. Pre Privát Chata Korenný vrch Pezinská Baba momentálne evidujeme 20 recenzií.

Hotel Vinarsky Dom

8,7

Hotel Vinarsky Dom

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vinarsky Dom. Hotel Vinársky dom sa nachádza v pešej vzdialenosti od centra Pezinka a jeho turistických zaujímavostí. Ubytovanie Hotel Vinarsky Dom sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Vinarsky Dom má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Vinarsky Dom momentálne evidujeme 209 recenzií.

Chata Stv

8,7

Chata Stv

Ubytovanie (Penzión) Chata Stv. Chata Stv sa nachádza v Pezinku a ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Poskytuje reštauráciu a terasu. Ubytovanie Chata Stv sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Chata Stv má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Chata Stv momentálne evidujeme 63 recenzií.

Hotel Tilia

8,5

Hotel Tilia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tilia. Hotel Tilia sídli v centre vinárskeho mesta Pezinok, 20 km od Bratislavy. Ubytovanie Hotel Tilia sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Tilia má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Tilia momentálne evidujeme 200 recenzií.

Motel na vrchu

8,2

Motel na vrchu

Ubytovanie (Motel) Motel na vrchu. Motel na vrchu sa nachádza v malebnom prostredí Malých Karpát, len 100 metrov od lyžiarskeho strediska Pezinská Baba. Ubytovanie Motel na vrchu sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Motel na vrchu má celkové hodnotenie 8,2. Pre Motel Motel na vrchu momentálne evidujeme 32 recenzií.

Hotel Rozálka

7,9

Hotel Rozálka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rozálka. Penzión Rozálka sa nachádza v Areáli zdravia Rozálka v Pezinku. Ubytovanie Hotel Rozálka sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Rozálka má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Rozálka momentálne evidujeme 490 recenzií.

Hotel Jeleň

7,6

Hotel Jeleň

Ubytovanie (Penzión) Hotel Jeleň. Hotel Jeleň sa nachádza v centre Pezinku a ponúka vám ubytovanie v izbách a reštauráciu priamo na mieste, v ktorej si môžete vychutnať pizzu a pokrmy... Ubytovanie Hotel Jeleň sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Jeleň má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Hotel Jeleň momentálne evidujeme 276 recenzií.

Motel na vrchu Baba s.r.o.

1

Motel na vrchu Baba s.r.o.

Ubytovanie Motel na vrchu Baba s.r.o.. Situated in Pezinok, 41 km from Bratislava Main Station, Motel na vrchu Baba s.r.o. Ubytovanie Motel na vrchu Baba s.r.o. sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Palace Art Hotel Pezinok

Palace Art Hotel Pezinok

Ubytovanie (Hotel) Palace Art Hotel Pezinok. Palace Art Hotel Pezinok sa nachádza v Pezinku, 13 km od Pezinskej Baby. Ubytovanie Palace Art Hotel Pezinok sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Hotel Palace Art Hotel Pezinok nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

House in Pezinok with swimming pool, Bratislava

House in Pezinok with swimming pool, Bratislava

Ubytovanie (Vila) House in Pezinok with swimming pool, Bratislava. Ubytovacie zariadenie House in Pezinok with swimming pool, Bratislava sa nachádza v Pezinku a ponúka vonkajší bazén a výhľad do záhrady. Ubytovanie House in Pezinok with swimming pool, Bratislava sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Cozy apartment 20 minutes from Bratislava

Cozy apartment 20 minutes from Bratislava

Ubytovanie (Apartmán) Cozy apartment 20 minutes from Bratislava. Cozy apartment 20 minutes from Bratislava is situated in Pezinok. Ubytovanie Cozy apartment 20 minutes from Bratislava sa nachádza v meste Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytovanie v meste Pezinok

Mesto Pezinok sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Pezinok.