Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oščadnica

V meste Oščadnica (Slovensko) máme celkom 63 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oščadnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oščadnica

Wars & Sawa

9,8

Wars & Sawa

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wars & Sawa. Ubytovacie zariadenie Wars & Sawa sa nachádza v meste Oščadnica, 5 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 2,6 km od strediska Laliky. Ubytovanie Wars & Sawa sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wars & Sawa má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkové domy Wars & Sawa momentálne evidujeme 31 recenzií.

Villa Malina

9,8

Villa Malina

Ubytovanie (Penzión) Villa Malina. Vila Malina sa nachádza v centre lyžiarskej obce Oščadnica v Kysuckých Beskydách. Ubytovanie Villa Malina sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Malina má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Villa Malina momentálne evidujeme 75 recenzií.

2 Room Comfy Apartment Oščadnica

9,8

2 Room Comfy Apartment Oščadnica

Ubytovanie (Apartmán) 2 Room Comfy Apartment Oščadnica. Ubytovanie 2 Room Comfy Apartment Oščadnica sa nachádza v obci Oščadnica, 6 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 4,1 km od lyžiarskeho... Ubytovanie 2 Room Comfy Apartment Oščadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie 2 Room Comfy Apartment Oščadnica má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán 2 Room Comfy Apartment Oščadnica momentálne evidujeme 22 recenzií.

Drevenica

9,8

Drevenica

Ubytovanie (Privát) Drevenica. Ubytovacie zariadenie Drevenica sa nachádza v obci Oščadnica v Žilinskom kraji a ponúka vám gril a úschovňu lyží. Ubytovanie Drevenica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Drevenica má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Drevenica momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmán 8 Oščadnica

9,7

Apartmán 8 Oščadnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 8 Oščadnica. Apartmán 8 Oščadnica sa nachádza v centre obce Oščadnica, len 4 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Apartmán 8 Oščadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán 8 Oščadnica má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán 8 Oščadnica momentálne evidujeme 35 recenzií.

Margus Apartmány

9,7

Margus Apartmány

Ubytovanie (Penzión) Margus Apartmány. Rodinou prevádzkované apartmány Margus sa nachádzajú v centre Oščadnice, 5 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Margus Apartmány sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Margus Apartmány má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Margus Apartmány momentálne evidujeme 130 recenzií.

Rodinny penzion Alpinka

9,6

Rodinny penzion Alpinka

Ubytovanie (Penzión) Rodinny penzion Alpinka. Rodinný penzión Alpinka sa nachádza uprostred kysuckého lyžiarskeho strediska v Oščadnici a ponúka vám ubytovanie v plne vybavených apartmánoch, bezplatné... Ubytovanie Rodinny penzion Alpinka sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rodinny penzion Alpinka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Rodinny penzion Alpinka momentálne evidujeme 36 recenzií.

Relax Apartmany

9,6

Relax Apartmany

Ubytovanie (Chata v prírode) Relax Apartmany. Apartmány Relax sa nachádzajú v obci Oščadnica, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 4,2 km od lyžiarskeho strediska Dedovka. Ubytovanie Relax Apartmany sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Relax Apartmany má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Relax Apartmany momentálne evidujeme 45 recenzií.

Chalupa u Žofky

9,6

Chalupa u Žofky

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa u Žofky. Chalupa u Žofky sa nachádza v Oščadnici, 9 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Chalupa u Žofky sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa u Žofky má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Chalupa u Žofky momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmán Ellis

9,6

Apartmán Ellis

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ellis. Apartmán Ellis s výhľadom na hory sa nachádza asi 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou... Ubytovanie Apartmán Ellis sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Ellis má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Ellis momentálne evidujeme 17 recenzií.

Horske Domy

9,5

Horske Domy

Ubytovanie (Horská chata) Horske Domy. Ubytovacie zariadenie Horské domy s grilom a výhľadom na hory sa nachádza v obci Oščadnica, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Horske Domy sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Horske Domy má celkové hodnotenie 9,5. Pre Horská chata Horske Domy momentálne evidujeme 31 recenzií.

Chata Zadedova

9,5

Chata Zadedova

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Zadedova. Chata Zadedova ponúka ubytovanie v obci Oščadnica, 11 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 400 metrov od lanovky Dedovka. Ubytovanie Chata Zadedova sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Zadedova má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Chata Zadedova momentálne evidujeme 8 recenzií.

Marko Apartmány

9,4

Marko Apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Marko Apartmány. Apartmány Marko sa nachádzajú v obci Oščadnica v obľúbenej lyžiarskej oblasti. Ubytovanie Marko Apartmány sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Marko Apartmány má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Marko Apartmány momentálne evidujeme 73 recenzií.

Apartmán Arsinoe

9,4

Apartmán Arsinoe

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Arsinoe. Apartmán Arsinoe ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Oščadnici, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 3,7 km od Dedovky. Ubytovanie Apartmán Arsinoe sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Arsinoe má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Arsinoe momentálne evidujeme 22 recenzií.

Rekreačný dom pod Dedovou

9,4

Rekreačný dom pod Dedovou

Ubytovanie (Penzión) Rekreačný dom pod Dedovou. Rekreačný dom pod Dedovou sa nachádza v obci Oščadnica, necelých 5 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Rekreačný dom pod Dedovou sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rekreačný dom pod Dedovou má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Rekreačný dom pod Dedovou momentálne evidujeme 14 recenzií.

Ubytovanie Eva

9,4

Ubytovanie Eva

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Eva. Ubytovanie Eva sa nachádza v obci Oščadnica, 12 km od lyžiarskeho areálu Snow Park Veľká Rača, a ponúka hosťom záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Ubytovanie Eva sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Eva má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Ubytovanie Eva momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartmán Lucia

9,3

Apartmán Lucia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lucia. Apartmán Lucia ponúka ubytovanie v obci Oščadnica, 32 km od mesta Ustroń. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmán Lucia sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Lucia má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán Lucia momentálne evidujeme 30 recenzií.

Ubytovanie u Adama

9,3

Ubytovanie u Adama

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Adama. Ubytovanie u Adama s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Oščadnica, len 1,5 km od centra. Ubytovanie Ubytovanie u Adama sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie u Adama má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Ubytovanie u Adama momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartment D2 Oscadnica

9,3

Apartment D2 Oscadnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment D2 Oscadnica. Apartmán D2 Oščadnica sa nachádza v obci Oščadnica, len 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 3,9 km od lanovky Dedovka. Ubytovanie Apartment D2 Oscadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment D2 Oscadnica má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartment D2 Oscadnica momentálne evidujeme 23 recenzií.

Chata Nezábudka

9,2

Chata Nezábudka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Nezábudka. Chata Nezábudka sa nachádza v Oščadnici, 3,1 km od zjazdoviek Laliky a Marguška. Ponúka výhľad na rieku. Ubytovanie Chata Nezábudka sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Nezábudka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Horská chata Chata Nezábudka momentálne evidujeme 13 recenzií.

Apartmán Oščadnica

9,2

Apartmán Oščadnica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Oščadnica. Apartmán Oščadnica sa nachádza v obci Oščadnica, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 500 metrov od Oščadnice. Ubytovanie Apartmán Oščadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Oščadnica má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmán Oščadnica momentálne evidujeme 56 recenzií.

Windstille

9,2

Windstille

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Windstille. Windstille sa nachádza v pokojnej časti Oščadnice, necelých 5 minút jazdy od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača Oščadnica a ponúka kompletne... Ubytovanie Windstille sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Windstille má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Windstille momentálne evidujeme 41 recenzií.

Penzión Jagermeister

9,2

Penzión Jagermeister

Ubytovanie (Penzión) Penzión Jagermeister. Penzión Jagermeister sa nachádza v obci Oščadnica, 4,1 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Penzión Jagermeister sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Jagermeister má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Jagermeister momentálne evidujeme 152 recenzií.

Chata Čučoriedka

9,2

Chata Čučoriedka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Čučoriedka. Chata Čučoriedka sa nachádza v Oščadnici, iba 10 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Chata Čučoriedka sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Oščadnica

9,2

Apartmán Oščadnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Oščadnica. Apartmán Oščadnica sa nachádza v obci Oščadnica, 6 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 1 km od centra obce Oščadnica. Ponúka výhľad na... Ubytovanie Apartmán Oščadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Oščadnica má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán Oščadnica momentálne evidujeme 83 recenzií.

Penzion Kycera

9,2

Penzion Kycera

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kycera. Penzión Kycera sa nachádza v centre obce Oščadnica, 5 km od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača. Ubytovanie Penzion Kycera sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kycera má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Kycera momentálne evidujeme 107 recenzií.

Penzion Sasanka

9

Penzion Sasanka

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Sasanka. Penzión Sasanka má vynikajúcu polohu len 5 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. Ubytovanie Penzion Sasanka sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sasanka má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Penzion Sasanka momentálne evidujeme 35 recenzií.

Apartmán Borgi

8,9

Apartmán Borgi

Ubytovanie (Privát) Apartmán Borgi. Apartmán Borgi ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v centre obce Oščadnica, 7 km od hotela lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Apartmán Borgi sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Borgi má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Apartmán Borgi momentálne evidujeme 16 recenzií.

Chata Pod Velkou Racou

8,9

Chata Pod Velkou Racou

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Pod Velkou Racou. Chata Pod Veľkou Račou s výhľadom na hory sa nachádza v obci Oščadnica a ponúka reštauráciu, službu nonstop recepcie, bar, záhradu, detské ihrisko a gril. Ubytovanie Chata Pod Velkou Racou sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Pod Velkou Racou má celkové hodnotenie 8,9. Pre Chata v prírode Chata Pod Velkou Racou momentálne evidujeme 8 recenzií.

Homestay Machom

8,8

Homestay Machom

Ubytovanie (Privát) Homestay Machom. Ubytovacie zariadenie Homestay Machom sa nachádza v obci Oščadnica, 3,5 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Homestay Machom sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Homestay Machom má celkové hodnotenie 8,8. Pre Privát Homestay Machom momentálne evidujeme 38 recenzií.

Apartmán 302 Oščadnica

8,8

Apartmán 302 Oščadnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 302 Oščadnica. Apartmán 302 Oščadnica ponúka ubytovanie v Oščadnici, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 4 km od vrchu Dedovka. Ubytovanie Apartmán 302 Oščadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán 302 Oščadnica má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Apartmán 302 Oščadnica momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartman pod Dedovkou

8,7

Apartman pod Dedovkou

Ubytovanie (Apartmán) Apartman pod Dedovkou. Apartmán pod Dedovkou sa nachádza v Oščadnici, len 4 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Apartman pod Dedovkou sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman pod Dedovkou má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmán Apartman pod Dedovkou momentálne evidujeme 21 recenzií.

Chalupa Iveta

8,7

Chalupa Iveta

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupa Iveta. Chalupa Iveta sa nachádza v obci Oščadnica, necelých 7 km od lyžiarskeho areálu Park Snow Veľká Rača a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v... Ubytovanie Chalupa Iveta sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Iveta má celkové hodnotenie 8,7. Pre Dovolenkové domy Chalupa Iveta momentálne evidujeme 112 recenzií.

Penzion Rami

8,7

Penzion Rami

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rami. Penzión Rami sa nachádza v pokojnej lokalite obce Oščadnica v blízkosti lesa a 400 metrov od zastávky skibusu, ktorý premáva do lyžiarskeho strediska Veľká... Ubytovanie Penzion Rami sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Rami má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Rami momentálne evidujeme 201 recenzií.

Penzion HM

8,6

Penzion HM

Ubytovanie (Penzión) Penzion HM. Penzión HM sa nachádza v obci Oščadnica, 3 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Penzion HM sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion HM má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion HM momentálne evidujeme 63 recenzií.

Apartmán Karin

8,5

Apartmán Karin

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Karin. Apartmán Karin ponúka ubytovanie v Oščadnici. V apartmáne sa nachádza priestor na posedenie, kuchyňa a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Apartmán Karin sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Marlene

8,5

Hotel Marlene

Ubytovanie (Hotel) Hotel Marlene. Hotel Marlene je postavený v rustikálnom slovenskom štýle sa nachádza len 30 metrov od zastávky skibusu. Ubytovanie Hotel Marlene sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Marlene má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Marlene momentálne evidujeme 86 recenzií.

Hotel Bocy

8,4

Hotel Bocy

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bocy. Hotel Bocy sa nachádza v Oščadnici uprostred lyžiarskeho strediska Snow Paradise - Veľká Rača, len ​​50 metrov od najbližšieho svahu. Ubytovanie Hotel Bocy sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Bocy má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Bocy momentálne evidujeme 41 recenzií.

Drevenica u Holtana

7,7

Drevenica u Holtana

Ubytovanie (Apartmány) Drevenica u Holtana. Drevenica u Holtána sa nachádza v centre Oščadnice, známej lyžiarskej oblasti, 2 km od lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. Ubytovanie Drevenica u Holtana sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Drevenica u Holtana má celkové hodnotenie 7,7. Pre Apartmány Drevenica u Holtana momentálne evidujeme 35 recenzií.

Hotel Rača

6,5

Hotel Rača

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rača. Tento 2-hviezdičkový hotel ponúka izbovú službu. K dispozícii je reštaurácia, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Rača sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Rača má celkové hodnotenie 6,5. Pre Hotel Hotel Rača momentálne evidujeme 17 recenzií.

Chata Jakub

Chata Jakub

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Jakub. Chata Jakub sa nachádza v Oščadnici, 4,2 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúka obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Chata Jakub sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chata Jakub nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Three-Bedroom Holiday Home in Oscadnica

Three-Bedroom Holiday Home in Oscadnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Oscadnica. Three-Bedroom Holiday Home in Oscadnica in Oščadnica offers accommodation with free WiFi, 10 km from Park Snow Velka Raca, a few steps from Dedovka and 10... Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Oscadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Oscadnica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Three-Bedroom Holiday Home in Oscadnica

Three-Bedroom Holiday Home in Oscadnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Oscadnica. Three-Bedroom Holiday Home in Oscadnica in Oščadnica offers accommodation with free WiFi, 10 km from Park Snow Velka Raca, a few steps from Dedovka and 10... Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Oscadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Three-Bedroom Holiday Home in Oscadnica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalúpka pod Dedovou

Chalúpka pod Dedovou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalúpka pod Dedovou. Chalúpka pod Dedovou ponúka ubytovanie v Oščadnici, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Chalúpka pod Dedovou sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drevenice Oščadnica

Drevenice Oščadnica

Ubytovanie (Chata v prírode) Drevenice Oščadnica. Ubytovanie Drevenice Oščadnica sa nachádza v Oščadnici v Žilinskom kraji, 3,9 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Drevenice Oščadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Helena

Chata Helena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Helena. Chata Helena sa nachádza v obci Oščadnica a ponúka terasu a výhľad na hory. Tento dovolenkový dom je vzdialený 4,7 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Chata Helena sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chata Helena nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán ALPINKA

Apartmán ALPINKA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ALPINKA. Apartmán ALPINKA ponúka ubytovanie v Oščadnici, 6 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Apartmán ALPINKA sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bufet Marguška - U Fera

Bufet Marguška - U Fera

Ubytovanie (Horská chata) Bufet Marguška - U Fera. Ubytovacie zariadenie Bufet Marguška – U Fera sa nachádza v Oščadnici, 2 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúka priamy prístup na... Ubytovanie Bufet Marguška - U Fera sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 232 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Rača

Chata Rača

Ubytovanie (Penzión) Chata Rača. Located in Oščadnica, Žilinský kraj region, Chata Rača is set 2.5 km from Park Snow Velka Raca. Free WiFi is available. Ubytovanie Chata Rača sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Oscadnica V

Holiday home Oscadnica V

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Oscadnica V. Set about 7 km from Park Snow Velka Raca, Holiday home Oscadnica V offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Oscadnica V sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Holiday home Oscadnica V nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartman 10

Apartman 10

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 10. Apartmán 10 so záhradou a terasou sa nachádza v obci Oščadnica, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača, necelý 1 km od Oščadnice a 3,9 km od... Ubytovanie Apartman 10 sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartman 10 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Oščadnica

Mesto Oščadnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 63 hotelov a ubytovanie v meste Oščadnica.