Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Oščadnica

V meste Oščadnica (Slovensko) máme celkom 63 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oščadnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oščadnica

Cabin Sonka

10

Cabin Sonka

Ubytovanie Cabin Sonka. Boasting garden views, Cabin Sonka offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 45 km from Strecno Castle. Ubytovanie Cabin Sonka sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pri Veľkej Rači

10

Chata pri Veľkej Rači

Ubytovanie Chata pri Veľkej Rači. Set just 45 km from Strecno Castle, Chata pri Veľkej Rači offers accommodation in Oščadnica with access to a garden, a shared lounge, as well as a shared... Ubytovanie Chata pri Veľkej Rači sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie u Grošíka

10

Ubytovanie u Grošíka

Ubytovanie Ubytovanie u Grošíka. Ubytovanie u Grošíka has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Oščadnica, 41 km from Strecno Castle. Ubytovanie Ubytovanie u Grošíka sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenice Kaskády Oščadnica Veľká Rača

10

Drevenice Kaskády Oščadnica Veľká Rača

Ubytovanie Drevenice Kaskády Oščadnica Veľká Rača. Ubytovacie zariadenie Drevenice Kaskády Oščadnica Veľká Rača sa nachádza v obci Oščadnica v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Drevenice Kaskády Oščadnica Veľká Rača sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

BERUŠKA Apartmán

9,9

BERUŠKA Apartmán

Ubytovanie BERUŠKA Apartmán. BERUŠKA Apartmán in Oščadnica features accommodation with free WiFi, 42 km from Strecno Castle, 24 km from Zagron Istebna Ski Resort and 24 km from John... Ubytovanie BERUŠKA Apartmán sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Wars & Sawa

9,8

Wars & Sawa

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wars & Sawa. Ubytovacie zariadenie Wars & Sawa sa nachádza v meste Oščadnica, 5 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 2,6 km od strediska Laliky. Ubytovanie Wars & Sawa sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Wars & Sawa má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkové domy Wars & Sawa momentálne evidujeme 31 recenzií.

Villa Malina

9,8

Villa Malina

Ubytovanie (Penzión) Villa Malina. Vila Malina sa nachádza v centre lyžiarskej obce Oščadnica v Kysuckých Beskydách. Ubytovanie Villa Malina sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Villa Malina má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Villa Malina momentálne evidujeme 75 recenzií.

Drevenica

9,8

Drevenica

Ubytovanie (Privát) Drevenica. Ubytovacie zariadenie Drevenica sa nachádza v obci Oščadnica v Žilinskom kraji a ponúka vám gril a úschovňu lyží. Ubytovanie Drevenica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Drevenica momentálne evidujeme 9 recenzií.

2 Room Comfy Apartment Oščadnica

9,8

2 Room Comfy Apartment Oščadnica

Ubytovanie (Apartmán) 2 Room Comfy Apartment Oščadnica. Ubytovanie 2 Room Comfy Apartment Oščadnica sa nachádza v obci Oščadnica, 6 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 4,1 km od lyžiarskeho... Ubytovanie 2 Room Comfy Apartment Oščadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie 2 Room Comfy Apartment Oščadnica má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán 2 Room Comfy Apartment Oščadnica momentálne evidujeme 22 recenzií.

Chata Kolmanovci

9,7

Chata Kolmanovci

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kolmanovci. Chata Kolmanovci sa nachádza približne 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúka ubytovanie s výhľadom na hory, balkónom a kávovarom. Ubytovanie Chata Kolmanovci sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán 8 Oščadnica

9,7

Apartmán 8 Oščadnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 8 Oščadnica. Apartmán 8 Oščadnica sa nachádza v centre obce Oščadnica, len 4 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Apartmán 8 Oščadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán 8 Oščadnica má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán 8 Oščadnica momentálne evidujeme 35 recenzií.

Chalupa pod lipou

9,7

Chalupa pod lipou

Ubytovanie Chalupa pod lipou. Offering a garden and garden view, Chalupa pod lipou is located in Oščadnica, 19 km from Zagron Istebna Ski Resort and 20 km from John Paul II Route in... Ubytovanie Chalupa pod lipou sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Margus Apartmány

9,7

Margus Apartmány

Ubytovanie (Penzión) Margus Apartmány. Rodinou prevádzkované apartmány Margus sa nachádzajú v centre Oščadnice, 5 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Margus Apartmány sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Margus Apartmány má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Margus Apartmány momentálne evidujeme 130 recenzií.

Rodinny penzion Alpinka

9,6

Rodinny penzion Alpinka

Ubytovanie (Penzión) Rodinny penzion Alpinka. Rodinný penzión Alpinka sa nachádza uprostred kysuckého lyžiarskeho strediska v Oščadnici a ponúka vám ubytovanie v plne vybavených apartmánoch, bezplatné... Ubytovanie Rodinny penzion Alpinka sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Rodinny penzion Alpinka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Rodinny penzion Alpinka momentálne evidujeme 36 recenzií.

Relax Apartmany

9,6

Relax Apartmany

Ubytovanie (Chata v prírode) Relax Apartmany. Apartmány Relax sa nachádzajú v obci Oščadnica, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 4,2 km od lyžiarskeho strediska Dedovka. Ubytovanie Relax Apartmany sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Relax Apartmany má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Relax Apartmany momentálne evidujeme 45 recenzií.

Apartmán Ellis

9,6

Apartmán Ellis

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ellis. Apartmán Ellis s výhľadom na hory sa nachádza asi 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou... Ubytovanie Apartmán Ellis sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Ellis má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Ellis momentálne evidujeme 17 recenzií.

Horske Domy

9,5

Horske Domy

Ubytovanie (Horská chata) Horske Domy. Ubytovacie zariadenie Horské domy s grilom a výhľadom na hory sa nachádza v obci Oščadnica, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Horske Domy sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Horske Domy má celkové hodnotenie 9,5. Pre Horská chata Horske Domy momentálne evidujeme 31 recenzií.

Chata Zadedova

9,5

Chata Zadedova

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Zadedova. Chata Zadedova ponúka ubytovanie v obci Oščadnica, 11 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 400 metrov od lanovky Dedovka. Ubytovanie Chata Zadedova sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Zadedova má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Chata Zadedova momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartmán pod Kalváriou

9,5

Apartmán pod Kalváriou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod Kalváriou. Apartmán pod Kalváriou, a property with a garden, is set in Oščadnica, 6 km from Park Snow Velka Raca. Ubytovanie Apartmán pod Kalváriou sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Arsinoe

9,4

Apartmán Arsinoe

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Arsinoe. Apartmán Arsinoe ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Oščadnici, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 3,7 km od Dedovky. Ubytovanie Apartmán Arsinoe sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Arsinoe má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Arsinoe momentálne evidujeme 22 recenzií.

Marko Apartmány

9,4

Marko Apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Marko Apartmány. Apartmány Marko sa nachádzajú v obci Oščadnica v obľúbenej lyžiarskej oblasti. Ubytovanie Marko Apartmány sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Marko Apartmány má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Marko Apartmány momentálne evidujeme 73 recenzií.

Rekreačný dom pod Dedovou

9,4

Rekreačný dom pod Dedovou

Ubytovanie (Penzión) Rekreačný dom pod Dedovou. Rekreačný dom pod Dedovou sa nachádza v obci Oščadnica, necelých 5 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Rekreačný dom pod Dedovou sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Rekreačný dom pod Dedovou má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Rekreačný dom pod Dedovou momentálne evidujeme 14 recenzií.

Ubytovanie Eva

9,4

Ubytovanie Eva

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Eva. Ubytovanie Eva sa nachádza v obci Oščadnica, 12 km od lyžiarskeho areálu Snow Park Veľká Rača, a ponúka hosťom záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Ubytovanie Eva sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Eva má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Ubytovanie Eva momentálne evidujeme 47 recenzií.

Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača

9,3

Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača. Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača sa nachádzajú v Oščadnici 3,9 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a ponúkajú ubytovanie s prístupom do... Ubytovanie Apartmány Limba - Oščadnica, Veľká Rača sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Lucia

9,3

Apartmán Lucia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lucia. Apartmán Lucia ponúka ubytovanie v obci Oščadnica, 32 km od mesta Ustroń. Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmán Lucia sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Lucia má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmán Lucia momentálne evidujeme 30 recenzií.

Ubytovanie u Adama

9,3

Ubytovanie u Adama

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Adama. Ubytovanie u Adama s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Oščadnica, len 1,5 km od centra. Ubytovanie Ubytovanie u Adama sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie u Adama má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Ubytovanie u Adama momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartment D2 Oscadnica

9,3

Apartment D2 Oscadnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment D2 Oscadnica. Apartmán D2 Oščadnica sa nachádza v obci Oščadnica, len 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 3,9 km od lanovky Dedovka. Ubytovanie Apartment D2 Oscadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment D2 Oscadnica má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartment D2 Oscadnica momentálne evidujeme 23 recenzií.

Apartmán Oščadnica

9,2

Apartmán Oščadnica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Oščadnica. Apartmán Oščadnica sa nachádza v obci Oščadnica, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 500 metrov od Oščadnice. Ubytovanie Apartmán Oščadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Oščadnica má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmán Oščadnica momentálne evidujeme 56 recenzií.

Windstille

9,2

Windstille

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Windstille. Windstille sa nachádza v pokojnej časti Oščadnice, necelých 5 minút jazdy od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača Oščadnica a ponúka kompletne... Ubytovanie Windstille sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Windstille má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Windstille momentálne evidujeme 41 recenzií.

Mezonetový apartmán v Osčadnici

9,2

Mezonetový apartmán v Osčadnici

Ubytovanie (Apartmán) Mezonetový apartmán v Osčadnici. Ubytovanie Mezonetový apartmán v Osčadnici sa nachádza v obci Oščadnica. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Mezonetový apartmán v Osčadnici sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Jagermeister

9,2

Penzión Jagermeister

Ubytovanie (Penzión) Penzión Jagermeister. Penzión Jagermeister sa nachádza v obci Oščadnica, 4,1 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Penzión Jagermeister sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Jagermeister má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Jagermeister momentálne evidujeme 152 recenzií.

Chata Čučoriedka

9,2

Chata Čučoriedka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Čučoriedka. Chata Čučoriedka sa nachádza v Oščadnici, iba 10 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Chata Čučoriedka sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Kycera

9,2

Penzion Kycera

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kycera. Penzión Kycera sa nachádza v centre obce Oščadnica, 5 km od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača. Ubytovanie Penzion Kycera sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Kycera má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Kycera momentálne evidujeme 107 recenzií.

Apartmán Oščadnica

9,2

Apartmán Oščadnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Oščadnica. Apartmán Oščadnica sa nachádza v obci Oščadnica, 6 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 1 km od centra obce Oščadnica. Ponúka výhľad na... Ubytovanie Apartmán Oščadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Oščadnica má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán Oščadnica momentálne evidujeme 83 recenzií.

Chalupa u Drába

9,1

Chalupa u Drába

Ubytovanie (Apartmány) Chalupa u Drába. Chalupa u Drába sa nachádza v obci Oščadnica, 6 km od lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača a ponúka záhradu s altánkom a grilom, spoločenskú... Ubytovanie Chalupa u Drába sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Sasanka

9

Penzion Sasanka

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Sasanka. Penzión Sasanka má vynikajúcu polohu len 5 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. Ubytovanie Penzion Sasanka sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Sasanka má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Penzion Sasanka momentálne evidujeme 35 recenzií.

Apartmán Borgi

8,9

Apartmán Borgi

Ubytovanie (Privát) Apartmán Borgi. Apartmán Borgi ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v centre obce Oščadnica, 7 km od hotela lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Apartmán Borgi sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Borgi má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Apartmán Borgi momentálne evidujeme 16 recenzií.

Chata Pod Velkou Racou

8,9

Chata Pod Velkou Racou

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Pod Velkou Racou. Chata Pod Veľkou Račou s výhľadom na hory sa nachádza v obci Oščadnica a ponúka reštauráciu, službu nonstop recepcie, bar, záhradu, detské ihrisko a gril. Ubytovanie Chata Pod Velkou Racou sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Pod Velkou Racou má celkové hodnotenie 8,9. Pre Chata v prírode Chata Pod Velkou Racou momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartmán 302 Oščadnica

8,8

Apartmán 302 Oščadnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 302 Oščadnica. Apartmán 302 Oščadnica ponúka ubytovanie v Oščadnici, 7 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača a 4 km od vrchu Dedovka. Ubytovanie Apartmán 302 Oščadnica sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán 302 Oščadnica má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Apartmán 302 Oščadnica momentálne evidujeme 25 recenzií.

Apartman pod Dedovkou

8,7

Apartman pod Dedovkou

Ubytovanie (Apartmán) Apartman pod Dedovkou. Apartmán pod Dedovkou sa nachádza v Oščadnici, len 4 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Apartman pod Dedovkou sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartman pod Dedovkou má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmán Apartman pod Dedovkou momentálne evidujeme 21 recenzií.

Chalupa Iveta

8,7

Chalupa Iveta

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupa Iveta. Chalupa Iveta sa nachádza v obci Oščadnica, necelých 7 km od lyžiarskeho areálu Park Snow Veľká Rača a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v... Ubytovanie Chalupa Iveta sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa Iveta má celkové hodnotenie 8,7. Pre Dovolenkové domy Chalupa Iveta momentálne evidujeme 112 recenzií.

Penzion Rami

8,7

Penzion Rami

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rami. Penzión Rami sa nachádza v pokojnej lokalite obce Oščadnica v blízkosti lesa a 400 metrov od zastávky skibusu, ktorý premáva do lyžiarskeho strediska Veľká... Ubytovanie Penzion Rami sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Rami má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Rami momentálne evidujeme 201 recenzií.

Penzion HM

8,6

Penzion HM

Ubytovanie (Penzión) Penzion HM. Penzión HM sa nachádza v obci Oščadnica, 3 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ubytovanie Penzion HM sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion HM má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion HM momentálne evidujeme 63 recenzií.

Hotel Marlene

8,5

Hotel Marlene

Ubytovanie (Hotel) Hotel Marlene. Hotel Marlene je postavený v rustikálnom slovenskom štýle sa nachádza len 30 metrov od zastávky skibusu. Ubytovanie Hotel Marlene sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Marlene má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Marlene momentálne evidujeme 86 recenzií.

Drevenica u Holtana

7,7

Drevenica u Holtana

Ubytovanie (Apartmány) Drevenica u Holtana. Drevenica u Holtána sa nachádza v centre Oščadnice, známej lyžiarskej oblasti, 2 km od lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. Ubytovanie Drevenica u Holtana sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica u Holtana má celkové hodnotenie 7,7. Pre Apartmány Drevenica u Holtana momentálne evidujeme 35 recenzií.

Hotel Rača

6,5

Hotel Rača

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rača. Tento 2-hviezdičkový hotel ponúka izbovú službu. K dispozícii je reštaurácia, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Rača sa nachádza v meste Oščadnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Rača má celkové hodnotenie 6,5. Pre Hotel Hotel Rača momentálne evidujeme 17 recenzií.

Ubytovanie v meste Oščadnica

Mesto Oščadnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 63 hotelov a ubytovanie v meste Oščadnica.