Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Banská Štiavnica

V meste Banská Štiavnica (Slovensko) máme celkom 102 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Banská Štiavnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Banská Štiavnica

Chalupa Žofia

10

Chalupa Žofia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Žofia. Chalupa Žofia sa nachádza v Banskej Štiavnici, 400 metrov od Kostola sv. Kataríny a 700 metrov od Nového a Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Chalupa Žofia sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

DOMČEK V ZÁHRADE

10

DOMČEK V ZÁHRADE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) DOMČEK V ZÁHRADE. DOMČEK V ZÁHRADE sa nachádza v Banskej Štiavnici, v blízkosti Kostola sv. Kataríny a Nového zámku. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie DOMČEK V ZÁHRADE sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Town hall square loft apartment

10

Town hall square loft apartment

Ubytovanie (Apartmán) Town hall square loft apartment. Ubytovacie zariadenie Town hall square loft apartment sa nachádza v Banskej Štiavnici, len pár krokov od Starého a Nového zámku, a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Town hall square loft apartment sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

ŠANTI

10

ŠANTI

Ubytovanie (Apartmán) ŠANTI. ŠANTI in Banská Štiavnica provides accommodation with free WiFi, 2.1 km from The Church of St. Catherine, 2.4 km from New Chateau Banska Stiavnica and 2. Ubytovanie ŠANTI sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou

10

Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou. Ubytovanie na Zigmund šachte, Apartmán s terasou sa nachádza v Banskej Štiavnici 700 metrov od Nového a Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice

10

Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice. Ubytovacie zariadenie Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice s barom ponúka ubytovanie v Banskej Štiavnici s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman La Boheme, Rezidencia Opera

10

Apartman La Boheme, Rezidencia Opera

Ubytovanie (Apartmány) Apartman La Boheme, Rezidencia Opera. Located in Banská Štiavnica, 200 metres from New Chateau Banska Stiavnica, 200 metres from Old Chateau Banska Stiavnica and 800 metres from The Church of... Ubytovanie Apartman La Boheme, Rezidencia Opera sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Boutique apartmány - Vila Kammergraf, Banská Štiavnica

10

Boutique apartmány - Vila Kammergraf, Banská Štiavnica

Ubytovanie Boutique apartmány - Vila Kammergraf, Banská Štiavnica. Located in Banská Štiavnica in the Banskobystrický kraj region, with New Chateau Banska Stiavnica and The Church of St. Ubytovanie Boutique apartmány - Vila Kammergraf, Banská Štiavnica sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Singer

10

Apartmán Singer

Ubytovanie Apartmán Singer. Located in Banská Štiavnica, 44 km from Kremnica Town Castle and 90 metres from New Chateau Banska Stiavnica, Apartmán Singer offers air conditioning. Ubytovanie Apartmán Singer sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán pri Kalvárii

10

Apartmán pri Kalvárii

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pri Kalvárii. Apartmán pri Kalvárii sa nachádza v Banskej Štiavnici, 1,4 km od kostola sv. Ubytovanie Apartmán pri Kalvárii sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán pri Kalvárii má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartmán pri Kalvárii momentálne evidujeme 6 recenzií.

Stará mýtnica

10

Stará mýtnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stará mýtnica. Ubytovanie Stará mýtnica sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 600 metrov od Nového aj Starého zámku v Banskej Štiavnici. Ubytovanie Stará mýtnica sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Stará mýtnica má celkové hodnotenie 10. Pre Dovolenkový dom Stará mýtnica momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chata Simonka

10

Chata Simonka

Ubytovanie Chata Simonka. Featuring garden views, Chata Simonka provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 48 km from Kremnica Town Castle. Ubytovanie Chata Simonka sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Libling Hruštička

10

Libling Hruštička

Ubytovanie Libling Hruštička. Offering a garden and mountain view, Libling Hruštička is located in Banská Štiavnica, 49 km from Kremnica Town Castle and 5.1 km from The Church of St. Ubytovanie Libling Hruštička sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie U Emmy

10

Ubytovanie U Emmy

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie U Emmy. Ubytovanie U Emmy sa nachádza v Banskej Štiavnici 1,9 km od Kostola sv. Kataríny a 2,2 km od Nového zámku, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej... Ubytovanie Ubytovanie U Emmy sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalúpka na konci

10

Chalúpka na konci

Ubytovanie Chalúpka na konci. Chalúpka na konci is situated in Banská Štiavnica, 47 km from Kremnica Town Castle and 3. Ubytovanie Chalúpka na konci sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Barbora

10

Apartmán Barbora

Ubytovanie Apartmán Barbora. Apartmán Barbora has a patio and is located in Banská Štiavnica, within just 1.4 km of New Chateau Banska Stiavnica and 1.4 km of The Church of St. Ubytovanie Apartmán Barbora sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Okamih Banská Štiavnica

10

Apartman Okamih Banská Štiavnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Okamih Banská Štiavnica. Ubytovacie zariadenie Apartman Okamih Banská Štiavnica sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 300 metrov od Kostola sv. Ubytovanie Apartman Okamih Banská Štiavnica sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice

10

Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice

Ubytovanie (Apartmány) Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice. Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice in Banská Štiavnica offers accommodation with free WiFi, 100 metres from New Chateau Banska... Ubytovanie Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domček pod lesíkom

10

Domček pod lesíkom

Ubytovanie Domček pod lesíkom. Located in Banská Štiavnica and only 45 km from Kremnica Town Castle, Domček pod lesíkom provides accommodation with garden views, free WiFi and free... Ubytovanie Domček pod lesíkom sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Pod Zlatým vrchom

10

Pod Zlatým vrchom

Ubytovanie Pod Zlatým vrchom. Boasting a sauna, Pod Zlatým vrchom is set in Banská Štiavnica. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Pod Zlatým vrchom sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domov nad jazerom

9,9

Domov nad jazerom

Ubytovanie Domov nad jazerom. Featuring garden views, Domov nad jazerom provides accommodation with a garden and a balcony, around 42 km from Kremnica Town Castle. Ubytovanie Domov nad jazerom sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domčok na Slnečnom Kopci

9,9

Domčok na Slnečnom Kopci

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domčok na Slnečnom Kopci. Ubytovacie zariadenie Domčok na Slnečnom Kopci sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 500 metrov od Nového zámku. Ubytovanie Domčok na Slnečnom Kopci sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Luxusný mezonetový 160m2 apartmán s garážou, altánkom a veľkou záhradou

9,9

Luxusný mezonetový 160m2 apartmán s garážou, altánkom a veľkou záhradou

Ubytovanie Luxusný mezonetový 160m2 apartmán s garážou, altánkom a veľkou záhradou. Boasting garden views, Luxusný mezonetový 160m2 apartmán s garážou, altánkom a veľkou záhradou features accommodation with a balcony and a kettle, around... Ubytovanie Luxusný mezonetový 160m2 apartmán s garážou, altánkom a veľkou záhradou sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán LAURA

9,9

Apartmán LAURA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán LAURA. Apartmán LAURA sa nachádza v Banskej Štiavnici len 1,6 km od Kostola sv. Kataríny a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmán LAURA sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Wise Owl Apartments

9,9

Wise Owl Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Wise Owl Apartments. Ubytovacie zariadenie Wise Owl Apartments s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 90 metrov od Nového a Starého zámku... Ubytovanie Wise Owl Apartments sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Wise Owl Apartments má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Wise Owl Apartments momentálne evidujeme 30 recenzií.

Dobré časy - Štúdio II.

9,9

Dobré časy - Štúdio II.

Ubytovanie (Apartmány) Dobré časy - Štúdio II.. Ubytovacie zariadenie Dobré časy - Štúdio II. s terasou sa nachádza v Banskej Štiavnici 200 metrov od Nového zámku Banská Štiavnica aj od Starého zámku... Ubytovanie Dobré časy - Štúdio II. sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

ForRest Glamping

9,8

ForRest Glamping

Ubytovanie (Luxusný stan) ForRest Glamping. Ubytovacie zariadenie ForRest Glamping s výhľadom do záhrady sa nachádza v Banskej Štiavnici a ponúka ubytovanie, bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a... Ubytovanie ForRest Glamping sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III.

9,8

Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III.

Ubytovanie (Apartmán) Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III.. Ubytovacie zariadenie Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III. Ubytovanie Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III. sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel)

9,8

Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel)

Ubytovanie (Penzión) Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel). Farebné ubytovanie centrum – Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) sa nachádza v Banskej Štiavnici v Banskobystrickom kraji, 7 minút chôdze od... Ubytovanie Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) momentálne evidujeme 23 recenzií.

DOM U NÁMORNÍKA

9,8

DOM U NÁMORNÍKA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) DOM U NÁMORNÍKA. Ubytovacie zariadenie DOM U NÁMORNÍKA sa nachádza v Banskej Štiavnici necelý 1 km od Kostola svätej Kataríny, 17 minút chôdze od Nového zámku Banská... Ubytovanie DOM U NÁMORNÍKA sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

apartman-bartko

9,8

apartman-bartko

Ubytovanie (Privát) apartman-bartko. Ubytovacie zariadenie apartman-bartko sa nachádza v Banskej Štiavnici, 1,3 km od Kostola sv. Kataríny a 1,7 km od Nového zámku a ponúka klimatizáciu. Ubytovanie apartman-bartko sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie apartman-bartko má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát apartman-bartko momentálne evidujeme 30 recenzií.

Romantic apartment in the city centre

9,8

Romantic apartment in the city centre

Ubytovanie (Apartmán) Romantic apartment in the city centre. Ubytovacie zariadenie Romantic apartment in the city centre sa nachádza v centre mesta Banská Štiavnica približne 400 metrov od Nového zámku. Ubytovanie Romantic apartment in the city centre sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Maringotka KLINGER

9,8

Maringotka KLINGER

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Maringotka KLINGER. Maringotka KLINGER sa nachádza v Banskej Štiavnici necelý 1 km od Starého zámku v Banskej Štiavnici, 15 minút chôdze od Kostola sv. Ubytovanie Maringotka KLINGER sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Sovi Dom

9,8

Sovi Dom

Ubytovanie (Penzión) Sovi Dom. Penzión Soví Dom sa nachádza v parku kaštieľa Svätý Anton a ponúka izby s terasou zariadené zrenovovaným historickým nábytkom a knižnicou. Ubytovanie Sovi Dom sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Sovi Dom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Sovi Dom momentálne evidujeme 27 recenzií.

DownTown apartment

9,8

DownTown apartment

Ubytovanie (Apartmán) DownTown apartment. Apartmán DownTown sa nachádza v Banskej Štiavnici, 1,3 km od Starého zámku Banská Štiavnica, 1,6 km od kostola sv. Kataríny a 5 km od zámku Svätý Anton. Ubytovanie DownTown apartment sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Blue Moon

9,8

Apartmán Blue Moon

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Blue Moon. Apartmán Blue Moon sa nachádza v Banskej Štiavnici a ponúka ubytovanie s barom, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Apartmán Blue Moon sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta

9,8

Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta. Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta sa nachádza v Banskej Štiavnici. Ubytovanie Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Scharffenberg

9,8

Apartmány Scharffenberg

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Scharffenberg. Apartmány Scharffenberg sa nachádzajú v Banskej Štiavnici, 200 metrov od Nového a Starého zámku. Ubytovanie Apartmány Scharffenberg sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány Scharffenberg má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Scharffenberg momentálne evidujeme 33 recenzií.

PANORAMA apartmán ajaj

9,8

PANORAMA apartmán ajaj

Ubytovanie (Apartmán) PANORAMA apartmán ajaj. Apartmán PANORAMA ajaj sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 200 metrov od kostola sv. Kataríny a 500 metrov od banskoštiavnického Nového zámku. Ubytovanie PANORAMA apartmán ajaj sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie PANORAMA apartmán ajaj má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán PANORAMA apartmán ajaj momentálne evidujeme 55 recenzií.

Apartmán v Sovom hniezde

9,8

Apartmán v Sovom hniezde

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Sovom hniezde. Apartmán v Sovom hniezde sa nachádza v Banskej Štiavnici, 80 metrov od Nového a Starého zámku Banská Štiavnica a 600 metrov od kostola sv. Kataríny. Ubytovanie Apartmán v Sovom hniezde sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán v Sovom hniezde má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán v Sovom hniezde momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartmán Vincent

9,8

Apartmán Vincent

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Vincent. Apartmán Vincent sa nachádza v Banskej Štiavnici len 100 metrov od Nového zámku a Starého zámku. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Apartmán Vincent sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Historical center, Historické centrum Banská Štiavnica

9,8

Historical center, Historické centrum Banská Štiavnica

Ubytovanie Historical center, Historické centrum Banská Štiavnica. Situated 44 km from Kremnica Town Castle, 200 metres from New Chateau Banska Stiavnica and 200 metres from The Church of St. Ubytovanie Historical center, Historické centrum Banská Štiavnica sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmany pod schodami

9,7

Apartmany pod schodami

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pod schodami. Ubytovacie zariadenie Apartmany pod schodami sa nachádza v Banskobystrickom kraji v Banskej Štiavnici neďaleko Nového a Starého zámku. Ubytovanie Apartmany pod schodami sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Vila Rosenberg

9,7

Apartmán Vila Rosenberg

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Vila Rosenberg. Apartmán Vila Rosenberg sa nachádza v Banskej Štiavnici, 300 metrov od Nového a Starého zámku. Ponúka terasu a bankomat. Ubytovanie Apartmán Vila Rosenberg sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Horizont

9,7

Apartmán Horizont

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Horizont. Apartmán Horizont sa nachádza v Banskej Štiavnici v Banskobystrickom kraji a má balkón. Tento apartmán s výhľadom na mesto a hory ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Horizont sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Horizont má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Horizont momentálne evidujeme 40 recenzií.

Apartmán u Anjela

9,7

Apartmán u Anjela

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán u Anjela. Apartmán u Anjela s výhľadom na mesto sa nachádza v Banskej Štiavnici 700 metrov od Kostola sv. Kataríny a 6 km od kaštieľa Svätý Anton. Ubytovanie Apartmán u Anjela sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Large apartment in the historical centre

9,7

Large apartment in the historical centre

Ubytovanie (Apartmán) Large apartment in the historical centre. Ubytovacie zariadenie Large apartment in the historical centre sa nachádza v Banskej Štiavnici, 100 metrov od Nového i Starého zámku Banská Štiavnica a 600... Ubytovanie Large apartment in the historical centre sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Stiavnica

9,7

Apartman Stiavnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Stiavnica. Apartmán Stiavnica sa nachádza v Banskej Štiavnici, 200 metrov od Nového zámku Banská Štiavnica. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Stiavnica sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartman Stiavnica má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman Stiavnica momentálne evidujeme 45 recenzií.

apartmány Antik Pratterov Dom

9,7

apartmány Antik Pratterov Dom

Ubytovanie (Apartmány) apartmány Antik Pratterov Dom. Apartmány Antik Pratterov dom sa nachádzajú sa v Banskej Štiavnici zapísanej na zozname chránených pamiatok UNESCO, necelých 300 metrov od Starého zámku... Ubytovanie apartmány Antik Pratterov Dom sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie apartmány Antik Pratterov Dom má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány apartmány Antik Pratterov Dom momentálne evidujeme 47 recenzií.

Ubytovanie u Anny

9,7

Ubytovanie u Anny

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie u Anny. Ubytovanie u Anny sa nachádza v Banskej Štiavnici, 200 metrov od Nového zámku Banská Štiavnica a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatným... Ubytovanie Ubytovanie u Anny sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Ubytovanie u Anny má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Ubytovanie u Anny momentálne evidujeme 13 recenzií.

Ubytovanie v meste Banská Štiavnica

Mesto Banská Štiavnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 102 hotelov a ubytovanie v meste Banská Štiavnica.