Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Banská Štiavnica

V meste Banská Štiavnica (Slovensko) máme celkom 102 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Banská Štiavnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Banská Štiavnica

Chalupa Žofia

10

Chalupa Žofia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Žofia. Chalupa Žofia sa nachádza v Banskej Štiavnici, 400 metrov od Kostola sv. Kataríny a 700 metrov od Nového a Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Chalupa Žofia sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

DOMČEK V ZÁHRADE

10

DOMČEK V ZÁHRADE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) DOMČEK V ZÁHRADE. DOMČEK V ZÁHRADE sa nachádza v Banskej Štiavnici, v blízkosti Kostola sv. Kataríny a Nového zámku. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie DOMČEK V ZÁHRADE sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Town hall square loft apartment

10

Town hall square loft apartment

Ubytovanie (Apartmán) Town hall square loft apartment. Ubytovacie zariadenie Town hall square loft apartment sa nachádza v Banskej Štiavnici, len pár krokov od Starého a Nového zámku, a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Town hall square loft apartment sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

ŠANTI

10

ŠANTI

Ubytovanie (Apartmán) ŠANTI. ŠANTI in Banská Štiavnica provides accommodation with free WiFi, 2.1 km from The Church of St. Catherine, 2.4 km from New Chateau Banska Stiavnica and 2. Ubytovanie ŠANTI sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou

10

Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou. Ubytovanie na Zigmund šachte, Apartmán s terasou sa nachádza v Banskej Štiavnici 700 metrov od Nového a Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Ubytovanie na Zigmund šachte ,Apartmán s terasou sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice

10

Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice. Ubytovacie zariadenie Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice s barom ponúka ubytovanie v Banskej Štiavnici s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman La Boheme, Rezidencia Opera

10

Apartman La Boheme, Rezidencia Opera

Ubytovanie (Apartmány) Apartman La Boheme, Rezidencia Opera. Located in Banská Štiavnica, 200 metres from New Chateau Banska Stiavnica, 200 metres from Old Chateau Banska Stiavnica and 800 metres from The Church of... Ubytovanie Apartman La Boheme, Rezidencia Opera sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán pri Kalvárii

10

Apartmán pri Kalvárii

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pri Kalvárii. Apartmán pri Kalvárii sa nachádza v Banskej Štiavnici, 1,4 km od kostola sv. Ubytovanie Apartmán pri Kalvárii sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán pri Kalvárii má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartmán pri Kalvárii momentálne evidujeme 6 recenzií.

Stará mýtnica

10

Stará mýtnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stará mýtnica. Ubytovanie Stará mýtnica sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 600 metrov od Nového aj Starého zámku v Banskej Štiavnici. Ubytovanie Stará mýtnica sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Stará mýtnica má celkové hodnotenie 10. Pre Dovolenkový dom Stará mýtnica momentálne evidujeme 5 recenzií.

Ubytovanie U Emmy

10

Ubytovanie U Emmy

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie U Emmy. Ubytovanie U Emmy sa nachádza v Banskej Štiavnici 1,9 km od Kostola sv. Kataríny a 2,2 km od Nového zámku, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej... Ubytovanie Ubytovanie U Emmy sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Okamih Banská Štiavnica

10

Apartman Okamih Banská Štiavnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Okamih Banská Štiavnica. Ubytovacie zariadenie Apartman Okamih Banská Štiavnica sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 300 metrov od Kostola sv. Ubytovanie Apartman Okamih Banská Štiavnica sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice

10

Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice

Ubytovanie (Apartmány) Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice. Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice in Banská Štiavnica offers accommodation with free WiFi, 100 metres from New Chateau Banska... Ubytovanie Tichý a slnečný loft Mikovini v rušnom centre Štiavnice sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domčok na Slnečnom Kopci

9,9

Domčok na Slnečnom Kopci

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domčok na Slnečnom Kopci. Ubytovacie zariadenie Domčok na Slnečnom Kopci sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 500 metrov od Nového zámku. Ubytovanie Domčok na Slnečnom Kopci sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Wise Owl Apartments

9,9

Wise Owl Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Wise Owl Apartments. Ubytovacie zariadenie Wise Owl Apartments s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 90 metrov od Nového a Starého zámku... Ubytovanie Wise Owl Apartments sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Wise Owl Apartments má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Wise Owl Apartments momentálne evidujeme 30 recenzií.

Apartmán LAURA

9,9

Apartmán LAURA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán LAURA. Apartmán LAURA sa nachádza v Banskej Štiavnici len 1,6 km od Kostola sv. Kataríny a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmán LAURA sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Dobré časy - Štúdio II.

9,9

Dobré časy - Štúdio II.

Ubytovanie (Apartmány) Dobré časy - Štúdio II.. Ubytovacie zariadenie Dobré časy - Štúdio II. s terasou sa nachádza v Banskej Štiavnici 200 metrov od Nového zámku Banská Štiavnica aj od Starého zámku... Ubytovanie Dobré časy - Štúdio II. sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

ForRest Glamping

9,8

ForRest Glamping

Ubytovanie (Luxusný stan) ForRest Glamping. Ubytovacie zariadenie ForRest Glamping s výhľadom do záhrady sa nachádza v Banskej Štiavnici a ponúka ubytovanie, bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a... Ubytovanie ForRest Glamping sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III.

9,8

Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III.

Ubytovanie (Apartmán) Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III.. Ubytovacie zariadenie Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III. Ubytovanie Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III. sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel)

9,8

Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel)

Ubytovanie (Penzión) Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel). Farebné ubytovanie centrum – Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) sa nachádza v Banskej Štiavnici v Banskobystrickom kraji, 7 minút chôdze od... Ubytovanie Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) momentálne evidujeme 23 recenzií.

DOM U NÁMORNÍKA

9,8

DOM U NÁMORNÍKA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) DOM U NÁMORNÍKA. Ubytovacie zariadenie DOM U NÁMORNÍKA sa nachádza v Banskej Štiavnici necelý 1 km od Kostola svätej Kataríny, 17 minút chôdze od Nového zámku Banská... Ubytovanie DOM U NÁMORNÍKA sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

apartman-bartko

9,8

apartman-bartko

Ubytovanie (Privát) apartman-bartko. Ubytovacie zariadenie apartman-bartko sa nachádza v Banskej Štiavnici, 1,3 km od Kostola sv. Kataríny a 1,7 km od Nového zámku a ponúka klimatizáciu. Ubytovanie apartman-bartko sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie apartman-bartko má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát apartman-bartko momentálne evidujeme 30 recenzií.

Romantic apartment in the city centre

9,8

Romantic apartment in the city centre

Ubytovanie (Apartmán) Romantic apartment in the city centre. Ubytovacie zariadenie Romantic apartment in the city centre sa nachádza v centre mesta Banská Štiavnica približne 400 metrov od Nového zámku. Ubytovanie Romantic apartment in the city centre sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Sovi Dom

9,8

Sovi Dom

Ubytovanie (Penzión) Sovi Dom. Penzión Soví Dom sa nachádza v parku kaštieľa Svätý Anton a ponúka izby s terasou zariadené zrenovovaným historickým nábytkom a knižnicou. Ubytovanie Sovi Dom sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Sovi Dom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Sovi Dom momentálne evidujeme 27 recenzií.

Maringotka KLINGER

9,8

Maringotka KLINGER

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Maringotka KLINGER. Maringotka KLINGER sa nachádza v Banskej Štiavnici necelý 1 km od Starého zámku v Banskej Štiavnici, 15 minút chôdze od Kostola sv. Ubytovanie Maringotka KLINGER sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Blue Moon

9,8

Apartmán Blue Moon

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Blue Moon. Apartmán Blue Moon sa nachádza v Banskej Štiavnici a ponúka ubytovanie s barom, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Apartmán Blue Moon sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta

9,8

Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta. Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta sa nachádza v Banskej Štiavnici. Ubytovanie Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Scharffenberg

9,8

Apartmány Scharffenberg

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Scharffenberg. Apartmány Scharffenberg sa nachádzajú v Banskej Štiavnici, 200 metrov od Nového a Starého zámku. Ubytovanie Apartmány Scharffenberg sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány Scharffenberg má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Scharffenberg momentálne evidujeme 33 recenzií.

PANORAMA apartmán ajaj

9,8

PANORAMA apartmán ajaj

Ubytovanie (Apartmán) PANORAMA apartmán ajaj. Apartmán PANORAMA ajaj sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 200 metrov od kostola sv. Kataríny a 500 metrov od banskoštiavnického Nového zámku. Ubytovanie PANORAMA apartmán ajaj sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie PANORAMA apartmán ajaj má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán PANORAMA apartmán ajaj momentálne evidujeme 55 recenzií.

DownTown apartment

9,8

DownTown apartment

Ubytovanie (Apartmán) DownTown apartment. Apartmán DownTown sa nachádza v Banskej Štiavnici, 1,3 km od Starého zámku Banská Štiavnica, 1,6 km od kostola sv. Kataríny a 5 km od zámku Svätý Anton. Ubytovanie DownTown apartment sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán v Sovom hniezde

9,8

Apartmán v Sovom hniezde

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Sovom hniezde. Apartmán v Sovom hniezde sa nachádza v Banskej Štiavnici, 80 metrov od Nového a Starého zámku Banská Štiavnica a 600 metrov od kostola sv. Kataríny. Ubytovanie Apartmán v Sovom hniezde sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán v Sovom hniezde má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán v Sovom hniezde momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartmán Vincent

9,8

Apartmán Vincent

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Vincent. Apartmán Vincent sa nachádza v Banskej Štiavnici len 100 metrov od Nového zámku a Starého zámku. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ubytovanie Apartmán Vincent sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmany pod schodami

9,7

Apartmany pod schodami

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pod schodami. Ubytovacie zariadenie Apartmany pod schodami sa nachádza v Banskobystrickom kraji v Banskej Štiavnici neďaleko Nového a Starého zámku. Ubytovanie Apartmany pod schodami sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Vila Rosenberg

9,7

Apartmán Vila Rosenberg

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Vila Rosenberg. Apartmán Vila Rosenberg sa nachádza v Banskej Štiavnici, 300 metrov od Nového a Starého zámku. Ponúka terasu a bankomat. Ubytovanie Apartmán Vila Rosenberg sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Horizont

9,7

Apartmán Horizont

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Horizont. Apartmán Horizont sa nachádza v Banskej Štiavnici v Banskobystrickom kraji a má balkón. Tento apartmán s výhľadom na mesto a hory ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Horizont sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Horizont má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Horizont momentálne evidujeme 40 recenzií.

Apartmán u Anjela

9,7

Apartmán u Anjela

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán u Anjela. Apartmán u Anjela s výhľadom na mesto sa nachádza v Banskej Štiavnici 700 metrov od Kostola sv. Kataríny a 6 km od kaštieľa Svätý Anton. Ubytovanie Apartmán u Anjela sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Large apartment in the historical centre

9,7

Large apartment in the historical centre

Ubytovanie (Apartmán) Large apartment in the historical centre. Ubytovacie zariadenie Large apartment in the historical centre sa nachádza v Banskej Štiavnici, 100 metrov od Nového i Starého zámku Banská Štiavnica a 600... Ubytovanie Large apartment in the historical centre sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman U Holica

9,7

Apartman U Holica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman U Holica. Ubytovanie Apartman U Holica sa nachádza v Banskej Štiavnici 500 metrov od Nového a Starého zámku v Banskej Štiavnici. Ubytovanie Apartman U Holica sa nachádza v meste (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Dom s výhľadom

9,7

Dom s výhľadom

Ubytovanie (Apartmány) Dom s výhľadom. Dom s výhľadom ponúka záhradu, ako aj ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a kuchynkou v Banskej Štiavnici, 600 metrov od Nového zámku... Ubytovanie Dom s výhľadom sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Dom s výhľadom má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Dom s výhľadom momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartman Stiavnica

9,7

Apartman Stiavnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Stiavnica. Apartmán Stiavnica sa nachádza v Banskej Štiavnici, 200 metrov od Nového zámku Banská Štiavnica. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Stiavnica sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartman Stiavnica má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman Stiavnica momentálne evidujeme 45 recenzií.

apartmány Antik Pratterov Dom

9,7

apartmány Antik Pratterov Dom

Ubytovanie (Apartmány) apartmány Antik Pratterov Dom. Apartmány Antik Pratterov dom sa nachádzajú sa v Banskej Štiavnici zapísanej na zozname chránených pamiatok UNESCO, necelých 300 metrov od Starého zámku... Ubytovanie apartmány Antik Pratterov Dom sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie apartmány Antik Pratterov Dom má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány apartmány Antik Pratterov Dom momentálne evidujeme 47 recenzií.

Ubytovanie u Anny

9,7

Ubytovanie u Anny

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie u Anny. Ubytovanie u Anny sa nachádza v Banskej Štiavnici, 200 metrov od Nového zámku Banská Štiavnica a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatným... Ubytovanie Ubytovanie u Anny sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Ubytovanie u Anny má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Ubytovanie u Anny momentálne evidujeme 13 recenzií.

Gavalier Design Rooms

9,7

Gavalier Design Rooms

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gavalier Design Rooms. Ubytovacie zariadenie Gavalier Design Rooms ponúka hosťom ubytovanie v Banskej Štiavnici. Každá izba má satelitnú TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Gavalier Design Rooms sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Gavalier Design Rooms má celkové hodnotenie 9,7. Pre Bed and breakfast Gavalier Design Rooms momentálne evidujeme 115 recenzií.

Apartman na Zlatom Dvore

9,7

Apartman na Zlatom Dvore

Ubytovanie (Apartmán) Apartman na Zlatom Dvore. Apartmán na Zlatom dvore sa nachádza v srdci historického centra Banskej Štiavnice. Má kompletne vybavenú kuchyňu a je zariadený rustikálnym nábytkom. Ubytovanie Apartman na Zlatom Dvore sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartman na Zlatom Dvore má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman na Zlatom Dvore momentálne evidujeme 42 recenzií.

Apartmán v studni na streche

9,7

Apartmán v studni na streche

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v studni na streche. Apartmán v studni na streche sa nachádza v Banskej Štiavnici a ponúka záhradu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán v studni na streche sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Daniela

9,7

Apartmán Daniela

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Daniela. Apartmán Daniela sa nachádza v Banskej Štiavnici len 2,3 km od Kostola sv. Kataríny. Ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a zdieľanú kuchyňu. Ubytovanie Apartmán Daniela sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Cozy Blue House Apartment in heart of Old Town

9,7

Cozy Blue House Apartment in heart of Old Town

Ubytovanie (Apartmán) Cozy Blue House Apartment in heart of Old Town. Ubytovacie zariadenie Cozy Blue House Apartment in heart of Old Town sa nachádza v Banskej Štiavnici, 200 metrov od Nového zámku a Starého zámku a necelý 1... Ubytovanie Cozy Blue House Apartment in heart of Old Town sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Kalvárka

9,7

Apartmán Kalvárka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kalvárka. Apartmán Kalvárka sa nachádza v Banskej Štiavnici, len 1,4 km od Kostola sv. Kataríny. Ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Kalvárka sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Sad nad Klingerom

9,7

Sad nad Klingerom

Ubytovanie (Vidiecky dom) Sad nad Klingerom. Ubytovanie Sad nad Klingerom sa nachádza v malebnom meste Banská Štiavnica zapísanom na zozname UNESCO, len 20 metrov od jazera Klinger. Ubytovanie Sad nad Klingerom sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Sad nad Klingerom má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Sad nad Klingerom momentálne evidujeme 172 recenzií.

Apartmán Staré Mesto

9,6

Apartmán Staré Mesto

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Staré Mesto. Apartmán Staré Mesto ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v Banskej Štiavnici, len 700 metrov od kostola sv. Ubytovanie Apartmán Staré Mesto sa nachádza v meste Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Staré Mesto má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Staré Mesto momentálne evidujeme 21 recenzií.

Ubytovanie v meste Banská Štiavnica

Mesto Banská Štiavnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 102 hotelov a ubytovanie v meste Banská Štiavnica.