Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hrabušice

V meste Hrabušice (Slovensko) máme celkom 59 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hrabušice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hrabušice

Ranč Podlesok

10

Ranč Podlesok

Ubytovanie (Penzión) Ranč Podlesok. Ranč Podlesok features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Hrabušice. Ubytovanie Ranč Podlesok sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Apartment 2

9,8

Apartment 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 2. Ubytovanie Apartment 2 sa nachádza v Hrabušiciach, 34 km od Tatranskej Lomnice. Ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Je z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment 2 sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartment 2 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment 2 momentálne evidujeme 8 recenzií.

Apartment 1

9,8

Apartment 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 1. Apartmán 1 ponúka ubytovanie v Hrabušiciach. Má výhľad do záhrady a nachádza sa 23 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Apartment 1 sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartment 1 má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment 1 momentálne evidujeme 68 recenzií.

Villa Raj

9,8

Villa Raj

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Villa Raj. Ubytovacie zariadenie Villa Raj sa nachádza v obci Hrabušice v srdci Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Villa Raj sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Villa Raj má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkové domy Villa Raj momentálne evidujeme 264 recenzií.

Cottage Family

9,7

Cottage Family

Ubytovanie (Chata v prírode) Cottage Family. Chata Cottage Family sa nachádza v Hrabušiciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Cottage Family sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Cottage Family má celkové hodnotenie 9,7. Pre Chata v prírode Cottage Family momentálne evidujeme 17 recenzií.

Penzion Jendrál

9,6

Penzion Jendrál

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jendrál. Penzión Jendrál sa nachádza v obci Hrabušice, ponúka spoločnú kuchyňu, ale aj vlastnú reštauráciu. Ubytovanie Penzion Jendrál sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion Jendrál má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Jendrál momentálne evidujeme 82 recenzií.

Baby Bear Cottage

9,5

Baby Bear Cottage

Ubytovanie (Chata v prírode) Baby Bear Cottage. Chata Baby Bear sa nachádza v obci Hrabušice v Národnom parku Slovenský raj. Ubytovanie Baby Bear Cottage sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Baby Bear Cottage má celkové hodnotenie 9,5. Pre Chata v prírode Baby Bear Cottage momentálne evidujeme 8 recenzií.

Village House Fonzy

9,5

Village House Fonzy

Ubytovanie (Privát) Village House Fonzy. Vidiecky dom Fonzy sa nachádza v obklopení prírody Národného parku Slovenský raj v obci Hrabušice a hosťom ponúka ubytovanie so záhradou s grilom,... Ubytovanie Village House Fonzy sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Village House Fonzy má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Village House Fonzy momentálne evidujeme 141 recenzií.

Homestay Emka

9,5

Homestay Emka

Ubytovanie (Privát) Homestay Emka. Ubytovacie zariadenie Homestay Emka so záhradou a výhľadom na hory sa nachádza v obci Hrabušice. Ubytovanie Homestay Emka sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Homestay Emka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Homestay Emka momentálne evidujeme 151 recenzií.

Dom u Jozefa

9,5

Dom u Jozefa

Ubytovanie (Apartmán) Dom u Jozefa. Apartmán Dom u Jozefa sa pýši grilom, záhradou a terasou. Ponúka hosťom ubytovanie v mestečku Hrabušice s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Dom u Jozefa sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Dom u Jozefa má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Dom u Jozefa momentálne evidujeme 36 recenzií.

Privat Beata

9,5

Privat Beata

Ubytovanie (Privát) Privat Beata. Ubytovacie zariadenie Privát Beáta sa nachádza v Národnom parku Slovenský Raj, 15 minút jazdy od aquaparku v Poprade. Ubytovanie Privat Beata sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Privat Beata má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Privat Beata momentálne evidujeme 104 recenzií.

Apartmány Petronela

9,5

Apartmány Petronela

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Petronela. Apartmány Petronela sa nachádzajú v obci Hrabušice a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s detským ihriskom a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmány Petronela sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartmány Petronela má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Petronela momentálne evidujeme 14 recenzií.

Yellow Paradise House

9,5

Yellow Paradise House

Ubytovanie (Apartmány) Yellow Paradise House. Yellow Paradise House sa nachádza v národnom parku Slovenský raj v obci Hrabušice, len 10 minút chôdze od reštaurácií a obchodov. Ubytovanie Yellow Paradise House sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Yellow Paradise House má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Yellow Paradise House momentálne evidujeme 256 recenzií.

Ubytovanie u Eriky

9,4

Ubytovanie u Eriky

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytovanie u Eriky. Ubytovanie u Eriky sa nachádza v Hrabušiciach a ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie je vzdialené 29 km od Štrbského plesa. Ubytovanie Ubytovanie u Eriky sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Chata s výhľadom na Tatry

9,4

Chata s výhľadom na Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata s výhľadom na Tatry. Chata s výhľadom na Tatry ponúka ubytovanie v obci Hrabušice. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi, záhradu, terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Chata s výhľadom na Tatry sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Chata s výhľadom na Tatry má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Chata s výhľadom na Tatry momentálne evidujeme 81 recenzií.

Penzión Mizuna

9,4

Penzión Mizuna

Ubytovanie (Penzión) Penzión Mizuna. Penzión Mizuna sa nachádza v obci Hrabušice. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby v penzióne sú vybavené šatníkom a TV. Ubytovanie Penzión Mizuna sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Mizuna má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Mizuna momentálne evidujeme 141 recenzií.

Privat Milan

9,3

Privat Milan

Ubytovanie (Penzión) Privat Milan. Medzi rôzne zariadenia tohto ubytovacieho zariadenia patria záhrada a terasa. Ubytovanie Privat Milan sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Privat Milan má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Privat Milan momentálne evidujeme 86 recenzií.

Chata u Jozefa

9,3

Chata u Jozefa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u Jozefa. Chata u Jozefa sa nachádza v dedinke Hrabušice na okraji Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Chata u Jozefa sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Chata u Jozefa má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Chata u Jozefa momentálne evidujeme 31 recenzií.

CHATA PODLESOK

9,2

CHATA PODLESOK

Ubytovanie (Chata v prírode) CHATA PODLESOK. CHATA PODLESOK sa nachádza v Hrabušiciach, 15 km od Popradu. Ponúka vám terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie CHATA PODLESOK sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Mountain View Cottage

9,1

Mountain View Cottage

Ubytovanie (Chata v prírode) Mountain View Cottage. Chatka Mountain View Cottage sa nachádza v obci Hrabušice a ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním, terasu a záhradu s výbavou na grilovanie. Ubytovanie Mountain View Cottage sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Mountain View Cottage má celkové hodnotenie 9,1. Pre Chata v prírode Mountain View Cottage momentálne evidujeme 7 recenzií.

Penzion Siesta Grand

9,1

Penzion Siesta Grand

Ubytovanie (Penzión) Penzion Siesta Grand. Ubytovanie Penzion Siesta Grand sa nachádza v obci Hrabušice a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a terasu. Izby v penzióne majú šatníkovú skriňu. Ubytovanie Penzion Siesta Grand sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

ASCONA

9,1

ASCONA

Ubytovanie (Penzión) ASCONA. Ubytovanie ASCONA sa nachádza v Hrabušiciach a má záhradu i terasu. K zariadeniam ubytovania patrí zdieľaná kuchyňa a spoločenská miestnosť. Ubytovanie ASCONA sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Petra

9

Hotel Petra

Ubytovanie (Hotel) Hotel Petra. Hotel Petra sa nachádza v Hrabušiciach a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie s terasou má aj rodinné izby. Ubytovanie Hotel Petra sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Jasmin

9

Jasmin

Ubytovanie (Apartmán) Jasmin. Ubytovacie zariadenie Jasmin sa nachádza v Hrabušiciach a ponúka záhradu, gril a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Jasmin sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Jasmin má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Jasmin momentálne evidujeme 20 recenzií.

Homestay Magdalénka

9

Homestay Magdalénka

Ubytovanie (Privát) Homestay Magdalénka. Privát Magdalénka sa nachádza v meste Hrabušice. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Počas pobytu môžete oddychovať v záhrade. Ubytovanie Homestay Magdalénka sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Homestay Magdalénka má celkové hodnotenie 9. Pre Privát Homestay Magdalénka momentálne evidujeme 23 recenzií.

Villa MEDIASi

9

Villa MEDIASi

Ubytovanie (Privát) Villa MEDIASi. Vila Mediasi sa nachádza uprostred Národného parku Slovenský raj v obci Hrabušice. Ubytovanie Villa MEDIASi sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Villa MEDIASi má celkové hodnotenie 9. Pre Privát Villa MEDIASi momentálne evidujeme 248 recenzií.

Privát v raji

8,9

Privát v raji

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Privát v raji. Privát v raji s výhľadom na hory sa nachádza v Národnom parku Slovenský raj. Ponúka záhradu s grilom. Ubytovanie Privát v raji sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Privát v raji má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkové domy Privát v raji momentálne evidujeme 106 recenzií.

Drevenica Hrabušice

8,8

Drevenica Hrabušice

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica Hrabušice. Drevenica Hrabušice sa nachádza v Hrabušiciach. Počas pobytu si môžete zahrať šípky. Ubytovanie Drevenica Hrabušice sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Drevenica Hrabušice má celkové hodnotenie 8,8. Pre Horská chata Drevenica Hrabušice momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartments Nikol&Alzbetka

8,8

Apartments Nikol&Alzbetka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nikol&Alzbetka. Ubytovanie Apartments Nikol&Alžbetka sa nachádza v obci Hrabušice. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartments Nikol&Alzbetka sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartments Nikol&Alzbetka má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Apartments Nikol&Alzbetka momentálne evidujeme 56 recenzií.

Hotel Petra Garni

8,8

Hotel Petra Garni

Ubytovanie (Hotel) Hotel Petra Garni. Hotel Petra Garni sa nachádza v centre obce Hrabušice, 500 metrov od vstupu do Národného Parku Slovenský raj. Ubytovanie Hotel Petra Garni sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Petra Garni má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Petra Garni momentálne evidujeme 84 recenzií.

Apartmán Melani

8,7

Apartmán Melani

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Melani. Apartmán Melani sa nachádza v Hrabušiciach v Košickom kraji a ponúka vám záhradu. Klimatizované ubytovanie sa nachádza 16 km od Popradu. Ubytovanie Apartmán Melani sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

ChalupaBara

8,7

ChalupaBara

Ubytovanie (Privát) ChalupaBara. ChalupaBara sa nachádza v obci Hrabušice a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť a gril. Ubytovanie ChalupaBara sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie ChalupaBara má celkové hodnotenie 8,7. Pre Privát ChalupaBara momentálne evidujeme 8 recenzií.

Chata u Dedka

8,6

Chata u Dedka

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata u Dedka. Chata u Dedka sa nachádza v obci Hrabušice a ponúka vám ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Chata u Dedka sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Chata u Dedka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Chata v prírode Chata u Dedka momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chata Eva

8,5

Chata Eva

Ubytovanie (Penzión) Chata Eva. Chata Eva sa nachádza uprostred Národného parku Slovenský raj, priamo na turistickom chodníku Piecky. Ubytovanie Chata Eva sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Chata Eva má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Chata Eva momentálne evidujeme 5 recenzií.

Baby Bear Cottage

8,4

Baby Bear Cottage

Ubytovanie (Horské chaty) Baby Bear Cottage. Ubytovanie Baby Bear Cottage sa nachádza v Hrabušiciach v Košickom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Baby Bear Cottage sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Privát Čujová

8,3

Privát Čujová

Ubytovanie (Penzión) Privát Čujová. Privát Čujová sa nachádza v Hrabušiciach a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát Čujová sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Privát Čujová má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Privát Čujová momentálne evidujeme 116 recenzií.

Apartmany a Chata Agy

8,2

Apartmany a Chata Agy

Ubytovanie (Privát) Apartmany a Chata Agy. Ubytovacie zariadenie Apartmany a Chata Agy sa nachádza v obci Hrabušice a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, záhradou a... Ubytovanie Apartmany a Chata Agy sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie Aneta

8

Ubytovanie Aneta

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytovanie Aneta. Ubytovanie Aneta sa nachádza v obci Hrabušice, 15 km od Popradu a má záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie Aneta sa nachádza v meste Hrabušice (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ubytovanie Aneta má celkové hodnotenie 8. Pre Dovolenkové domy Ubytovanie Aneta momentálne evidujeme 47 recenzií.

Ubytovanie v meste Hrabušice

Mesto Hrabušice sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 59 hotelov a ubytovanie v meste Hrabušice.