Hľadať

Ubytovanie

Trenčiansky kraj

V regióne Trenčiansky kraj (Slovensko) máme celkom 291 hotelov a ubytovanie.

Pre región Trenčiansky kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Trenčín (60), Bojnice (43), Trenčianske Teplice (36), Prievidza (21), Považská Bystrica (9), Nové Mesto nad Váhom (9), Partizánske (7), Nitrianske Rudno (5), Lazy pod Makytou (5), Púchov (5). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Trenčiansky kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Trenčiansky kraj

Villa Alma

10

Villa Alma

Ubytovanie (Vila) Villa Alma. Ubytovacie zariadenie Villa Alma sa nachádza v Bojniciach a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Villa Alma sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 358 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Loft v historickom centre

10

Loft v historickom centre

Ubytovanie (Apartmán) Loft v historickom centre. Loft v historickom centre sa nachádza v Trenčíne a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Loft v historickom centre sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

u Ďurkových

10

u Ďurkových

Ubytovanie (Vidiecky dom) u Ďurkových. Ubytovacie zariadenie u Ďurkových, ktoré sa nachádza v obci Žabokreky nad Nitrou, 46 km od Trenčína, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bar. Ubytovanie u Ďurkových sa nachádza v meste Žabokreky nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Bojnice

9,9

Panoráma Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Bojnice. Panoráma Bojnice ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Bojniciach, 500 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Panoráma Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Panoráma Bojnice má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Panoráma Bojnice momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartman Anro

9,9

Apartman Anro

Ubytovanie (Privát) Apartman Anro. Apartmán Anro vám ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi v obci Kanianka. Ubytovanie Apartman Anro sa nachádza v meste Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Anro má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Apartman Anro momentálne evidujeme 6 recenzií.

Green Bay Residence Apartment C3.03

9,9

Green Bay Residence Apartment C3.03

Ubytovanie (Apartmán) Green Bay Residence Apartment C3.03. Ubytovacie zariadenie Green Bay Residence Apartment C3.03 sa nachádza v Trenčíne a ponúka reštauráciu, bar a terasu. Ubytovanie Green Bay Residence Apartment C3.03 sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Víkendový dom Relax

9,9

Víkendový dom Relax

Ubytovanie (Vidiecky dom) Víkendový dom Relax. Víkendový dom Relax s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Bojnice, len 200 metrov od Bojnického zámku a 1,4 km od Kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Víkendový dom Relax sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Víkendový dom Relax má celkové hodnotenie 9,9. Pre Vidiecky dom Víkendový dom Relax momentálne evidujeme 42 recenzií.

Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site

9,9

Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site

Ubytovanie (Apartmán) Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site. Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site sa nachádza v Prievidzi a ponúka balkón s výhľadom na mesto. Ubytovanie Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Camp PACHO

9,8

Camp PACHO

Ubytovanie (Kemping) Camp PACHO. Camp PACHO ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v blízkosti Prievidze. Ubytovanie Camp PACHO sa nachádza v meste Veľká Čausa (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Camp PACHO má celkové hodnotenie 9,8. Pre Kemping Camp PACHO momentálne evidujeme 16 recenzií.

P&P apartmán Bojnice

9,8

P&P apartmán Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) P&P apartmán Bojnice. Apartmán P&P Bojnice s výhľadom na mesto sa nachádza v Bojniciach, 2,3 km od Bojnického zámku a 4 km od kúpeľov Bojnice. Ubytovanie P&P apartmán Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie P&P apartmán Bojnice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán P&P apartmán Bojnice momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartment Štefánka

9,8

Apartment Štefánka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Štefánka. Ubytovanie Apartment Štefánka s balkónom sa nachádza v Púchove v Trenčianskom kraji. Ubytovanie Apartment Štefánka sa nachádza v meste Púchov (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Heller

9,8

Apartman Heller

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Heller. Apartmán Heller sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, necelý 1 km od Kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Apartman Heller sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Heller má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartman Heller momentálne evidujeme 27 recenzií.

VELVET APARTMENTS

9,8

VELVET APARTMENTS

Ubytovanie (Apartmán) VELVET APARTMENTS. Ubytovacie zariadenie VELVET APARTMENTS sa nachádza v Dubnici nad Váhom a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie VELVET APARTMENTS sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie VELVET APARTMENTS má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán VELVET APARTMENTS momentálne evidujeme 17 recenzií.

Eva Apartments Svermova

9,8

Eva Apartments Svermova

Ubytovanie (Apartmán) Eva Apartments Svermova. Ubytovacie zariadenie Eva Apartments Svermova sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Eva Apartments Svermova sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Eva Apartments Svermova má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Eva Apartments Svermova momentálne evidujeme 28 recenzií.

Treehouse Apartments

9,8

Treehouse Apartments

Ubytovanie (Penzión) Treehouse Apartments. Apartmány Treehouse sa nachádzajú v Trenčianskych Tepliciach v Trenčianskom kraji, 700 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Treehouse Apartments sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Treehouse Apartments má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Treehouse Apartments momentálne evidujeme 5 recenzií.

Privat pod Zamkom

9,8

Privat pod Zamkom

Ubytovanie (Privát) Privat pod Zamkom. Ubytovacie zariadenie Privat pod Zamkom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady v Bojniciach. K dispozícii je záhrada. Ubytovanie Privat pod Zamkom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat pod Zamkom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Privat pod Zamkom momentálne evidujeme 183 recenzií.

Vendelin Apartmany

9,8

Vendelin Apartmany

Ubytovanie (Apartmány) Vendelin Apartmany. Apartmánový dom Vendelin sídli v 3-podlažnej budove bez výťahu, 400 metrov od centra Bojníc. Ponúka vám ubytovacie jednotky s kuchynkou a satelitnou TV. Ubytovanie Vendelin Apartmany sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vendelin Apartmany má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Vendelin Apartmany momentálne evidujeme 237 recenzií.

Privát ADRIA

9,7

Privát ADRIA

Ubytovanie (Apartmán) Privát ADRIA. Privát ADRIA sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady a kompletne vybavenou kuchynkou. Ubytovanie Privát ADRIA sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát ADRIA má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Privát ADRIA momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán Golf Trenčín

9,7

Apartmán Golf Trenčín

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Golf Trenčín. Apartmán Golf Trenčín sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z ubytovania sa naskytá výhľad na rieku. Ubytovanie Apartmán Golf Trenčín sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Golf Trenčín má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Golf Trenčín momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzión Lili

9,7

Penzión Lili

Ubytovanie (Penzión) Penzión Lili. Penzión Lili sa nachádza v obci Opatovce nad Nitrou a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Lili sa nachádza v meste Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Lili má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Lili momentálne evidujeme 38 recenzií.

Apartman Prievidza-Bojnice

9,7

Apartman Prievidza-Bojnice

Ubytovanie (Privát) Apartman Prievidza-Bojnice. Apartmán Prievidza-Bojnice sa nachádza v Prievidzi, v pokojnej štvrti vzdialenej 30 minút chôdze do centra mesta či k zámku Bojnice. Ubytovanie Apartman Prievidza-Bojnice sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Prievidza-Bojnice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartman Prievidza-Bojnice momentálne evidujeme 89 recenzií.

Zrubový rodinný dom Rodika

9,7

Zrubový rodinný dom Rodika

Ubytovanie (Apartmány) Zrubový rodinný dom Rodika. Zrubový rodinný dom Rodika sa nachádza v časti Hradec v Prievidzi, 5 km od centra mesta a 9 km od Bojníc. Ponúka ubytovanie v 2 apartmánoch s výhľadom. Ubytovanie Zrubový rodinný dom Rodika sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zrubový rodinný dom Rodika má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Zrubový rodinný dom Rodika momentálne evidujeme 48 recenzií.

Apartments Hradný Mur

9,7

Apartments Hradný Mur

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hradný Mur. Ubytovanie Apartments Hradný Múr sa nachádza v Bojniciach, v blízkosti Bojnického zámku a kúpeľov. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie Apartments Hradný Mur sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Hradný Mur má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartments Hradný Mur momentálne evidujeme 206 recenzií.

Apartmány Malý Princ

9,7

Apartmány Malý Princ

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Malý Princ. Apartmány Malý Princ sa nachádzajú v meste Bojnice, 400 metrov od Bojnického zámku a 1,9 km od kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Apartmány Malý Princ sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Malý Princ má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Malý Princ momentálne evidujeme 450 recenzií.

Chata Hlboké

9,7

Chata Hlboké

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Hlboké. Chata Hlboké ponúka ubytovanie v Bojniciach, 2,1 km od Bojnického zámku. Kúpele Bojnice sú od ubytovania vzdialené 2,5 km. V dovolenkovom dome je 1... Ubytovanie Chata Hlboké sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rezort Jason

9,7

Rezort Jason

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rezort Jason. Rezort Jason sa nachádza v obci Lazy pod Makytou a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, TV s plochou obrazovkou a aj terasou. Ubytovanie Rezort Jason sa nachádza v meste Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Rezort Jason má celkové hodnotenie 9,7. Pre Bed and breakfast Rezort Jason momentálne evidujeme 86 recenzií.

Penzión Wolfland

9,7

Penzión Wolfland

Ubytovanie (Penzión) Penzión Wolfland. Penzión Wolfland sa nachádza v Hornej Marikovej a ponúka gril, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Wolfland sa nachádza v meste Rychtárovce (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Wolfland má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Wolfland momentálne evidujeme 44 recenzií.

Privát na Sihoti 1

9,7

Privát na Sihoti 1

Ubytovanie (Apartmán) Privát na Sihoti 1. Privát na Sihoti 1 je svetlý, južne orientovaný apartmán v Trenčíne. Nachádza sa na 2. poschodí. Do centra mesta sa dostanete pešo za 10 minút. Ubytovanie Privát na Sihoti 1 sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Privát na Sihoti 1 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Privát na Sihoti 1 momentálne evidujeme 41 recenzií.

Ubytovanie Alej Bojnice

9,7

Ubytovanie Alej Bojnice

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Alej Bojnice. Nefajčiarske ubytovanie sa nachádza 100 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Ubytovanie Alej Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Alej Bojnice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytovanie Alej Bojnice momentálne evidujeme 74 recenzií.

chata Trubárka

9,7

chata Trubárka

Ubytovanie (Penzión) chata Trubárka. Chata Trubárka sa nachádza v Trenčíne a ponúka bar, záhradu a terasu. Dostupné je tu bezplatné Wi-Fi. Izby v penzióne sú vybavené šatníkovou skriňou. Ubytovanie chata Trubárka sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Greenbay Golf Apartments

9,6

Greenbay Golf Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Greenbay Golf Apartments. Moderne zariadené a kompletne vybavené apartmány Greenbay Golf s bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v centre Trenčína. Ubytovanie Greenbay Golf Apartments sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Greenbay Golf Apartments má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Greenbay Golf Apartments momentálne evidujeme 32 recenzií.

Penzión ARTUR

9,6

Penzión ARTUR

Ubytovanie (Penzión) Penzión ARTUR. Penzión ARTUR sa nachádza v Partizánskom a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Počas pobytu je k dispozícii detské ihrisko či terasa. Ubytovanie Penzión ARTUR sa nachádza v meste Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión ARTUR má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión ARTUR momentálne evidujeme 20 recenzií.

Apartment Dubnica Prejta 3

9,6

Apartment Dubnica Prejta 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dubnica Prejta 3. Apartment Dubnica Prejta 3 sa nachádza v Dubnici nad Váhom. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Dubnica Prejta 3 sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Pauza 369

9,6

La Pauza 369

Ubytovanie (Apartmán) La Pauza 369. Ubytovanie La Pauza 369 sa nachádza v Starej Turej. Priamo na mieste je k dispozícii reštaurácia, bezplatné súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie La Pauza 369 sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Barn

9,6

Holiday Barn

Ubytovanie (Vidiecky dom) Holiday Barn. Dom na vidieku Holiday Barn ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady v Myjave, 14 km od lyžiarskeho strediska Stará Myjava. Ubytovanie Holiday Barn sa nachádza v meste Myjava (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Holiday Barn má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Holiday Barn momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartman Mary

9,6

Apartman Mary

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mary. Apartmán Mary s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom, asi 500 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. K dispozícii je rýchlovarná kanvica. Ubytovanie Apartman Mary sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Mary má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Mary momentálne evidujeme 11 recenzií.

Bojnicky Dom

9,6

Bojnicky Dom

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bojnicky Dom. Ubytovacie zariadenie Bojnický dom sa nachádza v kúpeľnom meste Bojnice, 1,2 km od Bojnického zámku a ZOO. Ubytovanie Bojnicky Dom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bojnicky Dom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkové domy Bojnicky Dom momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartment Dubnica Prejta

9,6

Apartment Dubnica Prejta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dubnica Prejta. Apartmán Dubnica Prejta sa nachádza v Dubnici nad Váhom. Ubytovanie Apartment Dubnica Prejta sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Dubnica Prejta má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartment Dubnica Prejta momentálne evidujeme 17 recenzií.

Old Town Apartment

9,6

Old Town Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Old Town Apartment. Apartmán Old Town ponúka ubytovanie v Trenčíne, 38 km od Piešťan. Apartmán Old Town má výhľad na mesto a je vzdialený 42 km od Bojníc. Ubytovanie Old Town Apartment sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Old Town Apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Old Town Apartment momentálne evidujeme 159 recenzií.

Hostinec Škulec - Ubytovanie

9,5

Hostinec Škulec - Ubytovanie

Ubytovanie (Penzión) Hostinec Škulec - Ubytovanie. Hostinec Škulec s výhľadom na Čachtický hrad sa nachádza v obci Višňové a ponúka vám reštauráciu s barom a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo... Ubytovanie Hostinec Škulec - Ubytovanie sa nachádza v meste Višňové (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hostinec Škulec - Ubytovanie má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Hostinec Škulec - Ubytovanie momentálne evidujeme 112 recenzií.

Elizabet

9,5

Elizabet

Ubytovanie (Apartmán) Elizabet. Ubytovacie zariadenie Elizabet s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 100 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Elizabet sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Elizabet má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Elizabet momentálne evidujeme 66 recenzií.

Apartmány Noviny

9,5

Apartmány Noviny

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Noviny. Apartmány Noviny sa nachádzajú v Trenčíne, 49 km od Považskej Bystrice. Ponúkajú terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Noviny sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Noviny má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Noviny momentálne evidujeme 55 recenzií.

Apartmany Orava

9,5

Apartmany Orava

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Orava. Apartmány Orava sa nachádzajú priamo v historickom centre Trenčianskych Teplíc, len 10 metrov od kúpeľov. Ubytovanie Apartmany Orava sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Orava má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmany Orava momentálne evidujeme 149 recenzií.

Apartmany Hujer

9,5

Apartmany Hujer

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Hujer. Z penziónu Hujer sa môžete pokochať výhľadom na Bojnický zámok. Ubytovanie Apartmany Hujer sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmany Hujer má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmany Hujer momentálne evidujeme 374 recenzií.

Penzión MERIDIANA BOJNICE

9,5

Penzión MERIDIANA BOJNICE

Ubytovanie (Penzión) Penzión MERIDIANA BOJNICE. Penzión MERIDIANA BOJNICE sa nachádza v Bojniciach, necelých 1,8 km od Bojnického zámku a ponúka bar, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Penzión MERIDIANA BOJNICE sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión MERIDIANA BOJNICE má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión MERIDIANA BOJNICE momentálne evidujeme 23 recenzií.

Ubytovanie pri Kúpeľoch

9,5

Ubytovanie pri Kúpeľoch

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie pri Kúpeľoch. Ubytovanie pri Kúpeľoch sa nachádza v Prievidzi a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Ubytovanie pri Kúpeľoch sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Oaza Prievidza

9,5

Penzion Oaza Prievidza

Ubytovanie (Penzión) Penzion Oaza Prievidza. Penzión Oáza Prievidza sa nachádza medzi Prievidzou a Bojnicami. Ponúka vám izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion Oaza Prievidza sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Oaza Prievidza má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Oaza Prievidza momentálne evidujeme 97 recenzií.

penzión M-ŠPORT Trenčín

9,5

penzión M-ŠPORT Trenčín

Ubytovanie (Penzión) penzión M-ŠPORT Trenčín. Penzión M-ŠPORT Trenčín sa nachádza v Trenčíne a ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie penzión M-ŠPORT Trenčín sa nachádza v meste Zamarovce (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie penzión M-ŠPORT Trenčín má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión penzión M-ŠPORT Trenčín momentálne evidujeme 40 recenzií.

Penzión Tiberia

9,5

Penzión Tiberia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Tiberia. Penzión Tiberia má recepciu s nepretržitou prevádzkou a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V izbe je k dispozícii minerálna voda, káva a čaj. Ubytovanie Penzión Tiberia sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Tiberia má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión Tiberia momentálne evidujeme 547 recenzií.

Apartmán SUN wines

9,5

Apartmán SUN wines

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SUN wines. Apartmán SUN wines sa nachádza v Bojniciach, 200 metrov od Bojnického zámku a 1,6 km od kúpeľov v Bojniciach. Ubytovanie Apartmán SUN wines sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán SUN wines má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán SUN wines momentálne evidujeme 15 recenzií.

Penzion Sivý Kameň

9,5

Penzion Sivý Kameň

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sivý Kameň. Penzión Sivý Kameň sa nachádza v obci Podhradie, 15 minút jazdy autom od Bojníc a 20 minút jazdy od Prievidze. Ubytovanie Penzion Sivý Kameň sa nachádza v meste Podhradie (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sivý Kameň má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Sivý Kameň momentálne evidujeme 104 recenzií.

Ubytovanie v mestách regiónu Trenčiansky kraj

Ubytovanie v mestách regiónu Trenčiansky kraj

Dovolenka a ubytovanie v regióne Trenčiansky kraj - Slovensko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 291 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Trenčiansky kraj.

Pre región Trenčiansky kraj odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Trenčín (60), Bojnice (43), Trenčianske Teplice (36), Prievidza (21), Považská Bystrica (9), Nové Mesto nad Váhom (9), Partizánske (7), Nitrianske Rudno (5), Lazy pod Makytou (5), Púchov (5). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Trenčiansky kraj máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Villa Alma (10*), Loft v historickom centre (10*), u Ďurkových (10*), Panoráma Bojnice (9,9*), Apartman Anro (9,9*), Green Bay Residence Apartment C3.03 (9,9*), Víkendový dom Relax (9,9*), Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site (9,9*), Camp PACHO (9,8*), P&P apartmán Bojnice (9,8*).

Región Trenčiansky kraj môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.