Hľadať

Ubytovanie

Trenčiansky kraj

V regióne Trenčiansky kraj (Slovensko) máme celkom 291 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Trenčiansky kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Trenčiansky kraj

Panoráma Bojnice

9,9

Panoráma Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Bojnice. Panoráma Bojnice ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Bojniciach, 500 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Panoráma Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Panoráma Bojnice má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Panoráma Bojnice momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartman Anro

9,9

Apartman Anro

Ubytovanie (Privát) Apartman Anro. Apartmán Anro vám ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi v obci Kanianka. Ubytovanie Apartman Anro sa nachádza v meste Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Anro má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Apartman Anro momentálne evidujeme 6 recenzií.

Víkendový dom Relax

9,9

Víkendový dom Relax

Ubytovanie (Vidiecky dom) Víkendový dom Relax. Víkendový dom Relax s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Bojnice, len 200 metrov od Bojnického zámku a 1,4 km od Kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Víkendový dom Relax sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Víkendový dom Relax má celkové hodnotenie 9,9. Pre Vidiecky dom Víkendový dom Relax momentálne evidujeme 42 recenzií.

Camp PACHO

9,8

Camp PACHO

Ubytovanie (Kemping) Camp PACHO. Camp PACHO ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v blízkosti Prievidze. Ubytovanie Camp PACHO sa nachádza v meste Veľká Čausa (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Camp PACHO má celkové hodnotenie 9,8. Pre Kemping Camp PACHO momentálne evidujeme 16 recenzií.

P&P apartmán Bojnice

9,8

P&P apartmán Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) P&P apartmán Bojnice. Apartmán P&P Bojnice s výhľadom na mesto sa nachádza v Bojniciach, 2,3 km od Bojnického zámku a 4 km od kúpeľov Bojnice. Ubytovanie P&P apartmán Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie P&P apartmán Bojnice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán P&P apartmán Bojnice momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartman Heller

9,8

Apartman Heller

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Heller. Apartmán Heller sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, necelý 1 km od Kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Apartman Heller sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Heller má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartman Heller momentálne evidujeme 27 recenzií.

VELVET APARTMENTS

9,8

VELVET APARTMENTS

Ubytovanie (Apartmán) VELVET APARTMENTS. Ubytovacie zariadenie VELVET APARTMENTS sa nachádza v Dubnici nad Váhom a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie VELVET APARTMENTS sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie VELVET APARTMENTS má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán VELVET APARTMENTS momentálne evidujeme 17 recenzií.

Eva Apartments Svermova

9,8

Eva Apartments Svermova

Ubytovanie (Apartmán) Eva Apartments Svermova. Ubytovacie zariadenie Eva Apartments Svermova sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Eva Apartments Svermova sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Eva Apartments Svermova má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Eva Apartments Svermova momentálne evidujeme 28 recenzií.

Treehouse Apartments

9,8

Treehouse Apartments

Ubytovanie (Penzión) Treehouse Apartments. Apartmány Treehouse sa nachádzajú v Trenčianskych Tepliciach v Trenčianskom kraji, 700 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Treehouse Apartments sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Treehouse Apartments má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Treehouse Apartments momentálne evidujeme 5 recenzií.

Privat pod Zamkom

9,8

Privat pod Zamkom

Ubytovanie (Privát) Privat pod Zamkom. Ubytovacie zariadenie Privat pod Zamkom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady v Bojniciach. K dispozícii je záhrada. Ubytovanie Privat pod Zamkom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat pod Zamkom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Privat pod Zamkom momentálne evidujeme 183 recenzií.

Vendelin Apartmany

9,8

Vendelin Apartmany

Ubytovanie (Apartmány) Vendelin Apartmany. Apartmánový dom Vendelin sídli v 3-podlažnej budove bez výťahu, 400 metrov od centra Bojníc. Ponúka vám ubytovacie jednotky s kuchynkou a satelitnou TV. Ubytovanie Vendelin Apartmany sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vendelin Apartmany má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Vendelin Apartmany momentálne evidujeme 237 recenzií.

Privát ADRIA

9,7

Privát ADRIA

Ubytovanie (Apartmán) Privát ADRIA. Privát ADRIA sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady a kompletne vybavenou kuchynkou. Ubytovanie Privát ADRIA sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát ADRIA má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Privát ADRIA momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán Golf Trenčín

9,7

Apartmán Golf Trenčín

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Golf Trenčín. Apartmán Golf Trenčín sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z ubytovania sa naskytá výhľad na rieku. Ubytovanie Apartmán Golf Trenčín sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Golf Trenčín má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Golf Trenčín momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzión Lili

9,7

Penzión Lili

Ubytovanie (Penzión) Penzión Lili. Penzión Lili sa nachádza v obci Opatovce nad Nitrou a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Lili sa nachádza v meste Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Lili má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Lili momentálne evidujeme 38 recenzií.

Apartman Prievidza-Bojnice

9,7

Apartman Prievidza-Bojnice

Ubytovanie (Privát) Apartman Prievidza-Bojnice. Apartmán Prievidza-Bojnice sa nachádza v Prievidzi, v pokojnej štvrti vzdialenej 30 minút chôdze do centra mesta či k zámku Bojnice. Ubytovanie Apartman Prievidza-Bojnice sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Prievidza-Bojnice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartman Prievidza-Bojnice momentálne evidujeme 89 recenzií.

Zrubový rodinný dom Rodika

9,7

Zrubový rodinný dom Rodika

Ubytovanie (Apartmány) Zrubový rodinný dom Rodika. Zrubový rodinný dom Rodika sa nachádza v časti Hradec v Prievidzi, 5 km od centra mesta a 9 km od Bojníc. Ponúka ubytovanie v 2 apartmánoch s výhľadom. Ubytovanie Zrubový rodinný dom Rodika sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zrubový rodinný dom Rodika má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Zrubový rodinný dom Rodika momentálne evidujeme 48 recenzií.

Apartments Hradný Mur

9,7

Apartments Hradný Mur

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hradný Mur. Ubytovanie Apartments Hradný Múr sa nachádza v Bojniciach, v blízkosti Bojnického zámku a kúpeľov. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie Apartments Hradný Mur sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Hradný Mur má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartments Hradný Mur momentálne evidujeme 206 recenzií.

Apartmány Malý Princ

9,7

Apartmány Malý Princ

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Malý Princ. Apartmány Malý Princ sa nachádzajú v meste Bojnice, 400 metrov od Bojnického zámku a 1,9 km od kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Apartmány Malý Princ sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Malý Princ má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Malý Princ momentálne evidujeme 450 recenzií.

Rezort Jason

9,7

Rezort Jason

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rezort Jason. Rezort Jason sa nachádza v obci Lazy pod Makytou a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, TV s plochou obrazovkou a aj terasou. Ubytovanie Rezort Jason sa nachádza v meste Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Rezort Jason má celkové hodnotenie 9,7. Pre Bed and breakfast Rezort Jason momentálne evidujeme 86 recenzií.

Penzión Wolfland

9,7

Penzión Wolfland

Ubytovanie (Penzión) Penzión Wolfland. Penzión Wolfland sa nachádza v Hornej Marikovej a ponúka gril, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Wolfland sa nachádza v meste Rychtárovce (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Wolfland má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Wolfland momentálne evidujeme 44 recenzií.

Privát na Sihoti 1

9,7

Privát na Sihoti 1

Ubytovanie (Apartmán) Privát na Sihoti 1. Privát na Sihoti 1 je svetlý, južne orientovaný apartmán v Trenčíne. Nachádza sa na 2. poschodí. Do centra mesta sa dostanete pešo za 10 minút. Ubytovanie Privát na Sihoti 1 sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Privát na Sihoti 1 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Privát na Sihoti 1 momentálne evidujeme 41 recenzií.

Ubytovanie Alej Bojnice

9,7

Ubytovanie Alej Bojnice

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Alej Bojnice. Nefajčiarske ubytovanie sa nachádza 100 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Ubytovanie Alej Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Alej Bojnice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytovanie Alej Bojnice momentálne evidujeme 74 recenzií.

Greenbay Golf Apartments

9,6

Greenbay Golf Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Greenbay Golf Apartments. Moderne zariadené a kompletne vybavené apartmány Greenbay Golf s bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v centre Trenčína. Ubytovanie Greenbay Golf Apartments sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Greenbay Golf Apartments má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Greenbay Golf Apartments momentálne evidujeme 32 recenzií.

Penzión ARTUR

9,6

Penzión ARTUR

Ubytovanie (Penzión) Penzión ARTUR. Penzión ARTUR sa nachádza v Partizánskom a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Počas pobytu je k dispozícii detské ihrisko či terasa. Ubytovanie Penzión ARTUR sa nachádza v meste Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión ARTUR má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión ARTUR momentálne evidujeme 20 recenzií.

Holiday Barn

9,6

Holiday Barn

Ubytovanie (Vidiecky dom) Holiday Barn. Dom na vidieku Holiday Barn ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady v Myjave, 14 km od lyžiarskeho strediska Stará Myjava. Ubytovanie Holiday Barn sa nachádza v meste Myjava (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Holiday Barn má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Holiday Barn momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartman Mary

9,6

Apartman Mary

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mary. Apartmán Mary s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom, asi 500 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. K dispozícii je rýchlovarná kanvica. Ubytovanie Apartman Mary sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Mary má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Mary momentálne evidujeme 11 recenzií.

Bojnicky Dom

9,6

Bojnicky Dom

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bojnicky Dom. Ubytovacie zariadenie Bojnický dom sa nachádza v kúpeľnom meste Bojnice, 1,2 km od Bojnického zámku a ZOO. Ubytovanie Bojnicky Dom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bojnicky Dom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkové domy Bojnicky Dom momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartment Dubnica Prejta

9,6

Apartment Dubnica Prejta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dubnica Prejta. Apartmán Dubnica Prejta sa nachádza v Dubnici nad Váhom. Ubytovanie Apartment Dubnica Prejta sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Dubnica Prejta má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartment Dubnica Prejta momentálne evidujeme 17 recenzií.

Old Town Apartment

9,6

Old Town Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Old Town Apartment. Apartmán Old Town ponúka ubytovanie v Trenčíne, 38 km od Piešťan. Apartmán Old Town má výhľad na mesto a je vzdialený 42 km od Bojníc. Ubytovanie Old Town Apartment sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Old Town Apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Old Town Apartment momentálne evidujeme 159 recenzií.

Hostinec Škulec - Ubytovanie

9,5

Hostinec Škulec - Ubytovanie

Ubytovanie (Penzión) Hostinec Škulec - Ubytovanie. Hostinec Škulec s výhľadom na Čachtický hrad sa nachádza v obci Višňové a ponúka vám reštauráciu s barom a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo... Ubytovanie Hostinec Škulec - Ubytovanie sa nachádza v meste Višňové (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hostinec Škulec - Ubytovanie má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Hostinec Škulec - Ubytovanie momentálne evidujeme 112 recenzií.

Elizabet

9,5

Elizabet

Ubytovanie (Apartmán) Elizabet. Ubytovacie zariadenie Elizabet s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 100 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Elizabet sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Elizabet má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Elizabet momentálne evidujeme 66 recenzií.

Apartmány Noviny

9,5

Apartmány Noviny

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Noviny. Apartmány Noviny sa nachádzajú v Trenčíne, 49 km od Považskej Bystrice. Ponúkajú terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Noviny sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Noviny má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Noviny momentálne evidujeme 55 recenzií.

Apartmany Orava

9,5

Apartmany Orava

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Orava. Apartmány Orava sa nachádzajú priamo v historickom centre Trenčianskych Teplíc, len 10 metrov od kúpeľov. Ubytovanie Apartmany Orava sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Orava má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmany Orava momentálne evidujeme 149 recenzií.

Apartmany Hujer

9,5

Apartmany Hujer

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Hujer. Z penziónu Hujer sa môžete pokochať výhľadom na Bojnický zámok. Ubytovanie Apartmany Hujer sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmany Hujer má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmany Hujer momentálne evidujeme 374 recenzií.

Penzión MERIDIANA BOJNICE

9,5

Penzión MERIDIANA BOJNICE

Ubytovanie (Penzión) Penzión MERIDIANA BOJNICE. Penzión MERIDIANA BOJNICE sa nachádza v Bojniciach, necelých 1,8 km od Bojnického zámku a ponúka bar, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Penzión MERIDIANA BOJNICE sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión MERIDIANA BOJNICE má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión MERIDIANA BOJNICE momentálne evidujeme 23 recenzií.

Penzion Oaza Prievidza

9,5

Penzion Oaza Prievidza

Ubytovanie (Penzión) Penzion Oaza Prievidza. Penzión Oáza Prievidza sa nachádza medzi Prievidzou a Bojnicami. Ponúka vám izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion Oaza Prievidza sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Oaza Prievidza má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Oaza Prievidza momentálne evidujeme 97 recenzií.

penzión M-ŠPORT Trenčín

9,5

penzión M-ŠPORT Trenčín

Ubytovanie (Penzión) penzión M-ŠPORT Trenčín. Penzión M-ŠPORT Trenčín sa nachádza v Trenčíne a ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie penzión M-ŠPORT Trenčín sa nachádza v meste Zamarovce (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie penzión M-ŠPORT Trenčín má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión penzión M-ŠPORT Trenčín momentálne evidujeme 40 recenzií.

Penzión Tiberia

9,5

Penzión Tiberia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Tiberia. Penzión Tiberia má recepciu s nepretržitou prevádzkou a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V izbe je k dispozícii minerálna voda, káva a čaj. Ubytovanie Penzión Tiberia sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Tiberia má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión Tiberia momentálne evidujeme 547 recenzií.

Apartmán SUN wines

9,5

Apartmán SUN wines

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SUN wines. Apartmán SUN wines sa nachádza v Bojniciach, 200 metrov od Bojnického zámku a 1,6 km od kúpeľov v Bojniciach. Ubytovanie Apartmán SUN wines sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán SUN wines má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán SUN wines momentálne evidujeme 15 recenzií.

Penzion Sivý Kameň

9,5

Penzion Sivý Kameň

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sivý Kameň. Penzión Sivý Kameň sa nachádza v obci Podhradie, 15 minút jazdy autom od Bojníc a 20 minút jazdy od Prievidze. Ubytovanie Penzion Sivý Kameň sa nachádza v meste Podhradie (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sivý Kameň má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Sivý Kameň momentálne evidujeme 104 recenzií.

Penzión Kúria

9,5

Penzión Kúria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kúria. Penzión Kúria sa nachádza v centre Nového Mesta nad Váhom, v tichej štvrti pri parku. Ubytovanie Penzión Kúria sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Kúria má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión Kúria momentálne evidujeme 148 recenzií.

Villa Carpe Diem

9,5

Villa Carpe Diem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Carpe Diem. Vila Carpe Diem sa nachádza v tichej časti Trenčianskych Teplíc a je obklopená Strážovskými vrchmi. Ubytovanie Villa Carpe Diem sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Carpe Diem má celkové hodnotenie 9,5. Pre Bed and breakfast Villa Carpe Diem momentálne evidujeme 435 recenzií.

Orava- Justína

9,5

Orava- Justína

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Orava- Justína. Ubytovanie Orava-Justína sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 500 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice a ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Orava- Justína sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Orava- Justína má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Orava- Justína momentálne evidujeme 83 recenzií.

ELEGANT apartmán ajaj

9,5

ELEGANT apartmán ajaj

Ubytovanie (Apartmán) ELEGANT apartmán ajaj. Apartmán ELEGANT ajaj sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie ELEGANT apartmán ajaj sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie ELEGANT apartmán ajaj má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán ELEGANT apartmán ajaj momentálne evidujeme 44 recenzií.

Penzion Kozak B&B

9,5

Penzion Kozak B&B

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kozak B&B. Penzión Kozák B&B sa nachádza uprostred prírody v obci Sebedrazie, 1 km od golfového klubu Scotland a 2 km od golfového klubu Agama. Ubytovanie Penzion Kozak B&B sa nachádza v meste Sebedražie (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kozak B&B má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Kozak B&B momentálne evidujeme 183 recenzií.

Apartmány ORAVA-EDDA

9,4

Apartmány ORAVA-EDDA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány ORAVA-EDDA. Apartmány ORAVA-EDDA sa nachádzajú v Trenčianskych Tepliciach a ponúkajú ubytovanie 30 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Apartmány ORAVA-EDDA sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány ORAVA-EDDA má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány ORAVA-EDDA momentálne evidujeme 304 recenzií.

Pivnička pod Čachtickým hradom

9,4

Pivnička pod Čachtickým hradom

Ubytovanie (Penzión) Pivnička pod Čachtickým hradom. Penzión Pivnička pod Čachtickým hradom sa nachádza v Čachticiach. Ponúka bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Pivnička pod Čachtickým hradom sa nachádza v meste Čachtice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pivnička pod Čachtickým hradom má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Pivnička pod Čachtickým hradom momentálne evidujeme 101 recenzií.

Penzion Termal

9,4

Penzion Termal

Ubytovanie (Penzión) Penzion Termal. Penzión Termal, nachádzajúci sa len 100 metrov od bojnických termálnych kúpeľov, ponúka ubytovanie so satelitnou TV, reštauráciu s terasou, bezplatné WiFi... Ubytovanie Penzion Termal sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Termal má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Termal momentálne evidujeme 305 recenzií.

Eva apartments Pred polom

9,4

Eva apartments Pred polom

Ubytovanie (Apartmán) Eva apartments Pred polom. Ubytovanie Eva apartments Pred polom sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z ubytovania sa naskytá výhľad na mesto. Ubytovanie Eva apartments Pred polom sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Eva apartments Pred polom má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Eva apartments Pred polom momentálne evidujeme 40 recenzií.

Apartmanovy penzion Park

9,4

Apartmanovy penzion Park

Ubytovanie (Penzión) Apartmanovy penzion Park. Apartmánový penzión Park v Novom Meste nad Váhom vám ponúka ubytovanie v apartmánoch s kuchynkou, kúpeľňou, jedálenským kútom, posedením a satelitnou TV. Ubytovanie Apartmanovy penzion Park sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmanovy penzion Park má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Apartmanovy penzion Park momentálne evidujeme 129 recenzií.

Penzion Relax

9,4

Penzion Relax

Ubytovanie (Penzión) Penzion Relax. Penzón Relax s grilom a záhradou sa nachádza v Prievidzi. K dispozícii v ňom máte aj terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Penzion Relax sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Relax má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Relax momentálne evidujeme 152 recenzií.

Ubytovanie v mestách regiónu Trenčiansky kraj

Ubytovanie v mestách regiónu Trenčiansky kraj

Ubytovanie v regióne Trenčiansky kraj

Region Trenčiansky kraj sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 291 hotelov a ubytovanie v regióne Trenčiansky kraj.