Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Opatovce nad Nitrou

V meste Opatovce nad Nitrou (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Opatovce nad Nitrou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Opatovce nad Nitrou

Penzión Lili

9,7

Penzión Lili

Ubytovanie (Penzión) Penzión Lili. Penzión Lili sa nachádza v obci Opatovce nad Nitrou a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Lili sa nachádza v meste Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Lili má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Lili momentálne evidujeme 38 recenzií.

U starej mamy

9,1

U starej mamy

Ubytovanie (Apartmán) U starej mamy. Apartmán U starej mamy sa nachádza v Opatovciach nad Nitrou v Trenčianskom kraji. V tomto apartmáne s výhľadom do záhrady je k dispozícii balkón a záhrada. Ubytovanie U starej mamy sa nachádza v meste Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie U starej mamy má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán U starej mamy momentálne evidujeme 24 recenzií.

Relaxcentrum Aquavital

9

Relaxcentrum Aquavital

Ubytovanie (Penzión) Relaxcentrum Aquavital. Ubytovacie zariadenie Relaxcentrum Aquavital sa nachádza v Opatovciach nad Nitrou, len 5 km od historického mesta Bojnice, kde nájdete ZOO, zámok, kúpele a... Ubytovanie Relaxcentrum Aquavital sa nachádza v meste Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Relaxcentrum Aquavital má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Relaxcentrum Aquavital momentálne evidujeme 68 recenzií.

Aqua Vital

8,5

Aqua Vital

Ubytovanie (Penzión) Aqua Vital. Ubytovacie zariadenie Aqua Vital sa nachádza v obci Opatovce nad Nitrou a ponúka ubytovanie so záhradou a terasou. Ubytovanie Aqua Vital sa nachádza v meste Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie pod kúpeľmi

Ubytovanie pod kúpeľmi

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie pod kúpeľmi. Ubytovanie pod kúpeľmi is situated in Opatovce nad Nitrou. The apartment features garden views and is 43 km from Martin. Ubytovanie Ubytovanie pod kúpeľmi sa nachádza v meste Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v meste Opatovce nad Nitrou

Mesto Opatovce nad Nitrou sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Opatovce nad Nitrou.