Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žabokreky nad Nitrou

V meste Žabokreky nad Nitrou (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Žabokreky nad Nitrou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Žabokreky nad Nitrou

u Ďurkových

10

u Ďurkových

Ubytovanie (Vidiecky dom) u Ďurkových. Ubytovacie zariadenie u Ďurkových, ktoré sa nachádza v obci Žabokreky nad Nitrou, 46 km od Trenčína, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bar. Ubytovanie u Ďurkových sa nachádza v meste Žabokreky nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj).

turistická ubytovňa RŠA Žabokreky

8,2

turistická ubytovňa RŠA Žabokreky

Ubytovanie turistická ubytovňa RŠA Žabokreky. Located in Žabokreky, within 41 km of Kremnica Town Castle and 49 km of Bojnice Castle, turistická ubytovňa RŠA Žabokreky provides accommodation with a... Ubytovanie turistická ubytovňa RŠA Žabokreky sa nachádza v meste Žabokreky nad Nitrou (Slovensko).

ŽABA Rezort Vila na prenájom

ŽABA Rezort Vila na prenájom

Ubytovanie ŽABA Rezort Vila na prenájom. Featuring mountain views, ŽABA Rezort Vila na prenájom provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 33 km from Bojnice Castle. Ubytovanie ŽABA Rezort Vila na prenájom sa nachádza v meste Žabokreky nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión Žabokrek u Hoffera

Penzión Žabokrek u Hoffera

Ubytovanie (Penzión) Penzión Žabokrek u Hoffera. Penzión Stará Pumpa sa nachádza v obci Žabokreky nad Nitrou v Trenčianskom kraji, 36 km od Piešťan, a ponúka terasu a výhľad na mesto, ako aj bar. Ubytovanie Penzión Žabokrek u Hoffera sa nachádza v meste Žabokreky nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Penzión Penzión Žabokrek u Hoffera nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Žabokreky nad Nitrou

Mesto Žabokreky nad Nitrou sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Žabokreky nad Nitrou.