Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žabokreky nad Nitrou

V meste Žabokreky nad Nitrou (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Žabokreky nad Nitrou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Žabokreky nad Nitrou

u Ďurkových

10

u Ďurkových

Ubytovanie (Vidiecky dom) u Ďurkových. Ubytovacie zariadenie u Ďurkových, ktoré sa nachádza v obci Žabokreky nad Nitrou, 46 km od Trenčína, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bar. Ubytovanie u Ďurkových sa nachádza v meste Žabokreky nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Žabokrek u Hoffera

Penzión Žabokrek u Hoffera

Ubytovanie (Penzión) Penzión Žabokrek u Hoffera. Penzión Stará Pumpa sa nachádza v obci Žabokreky nad Nitrou v Trenčianskom kraji, 36 km od Piešťan, a ponúka terasu a výhľad na mesto, ako aj bar. Ubytovanie Penzión Žabokrek u Hoffera sa nachádza v meste Žabokreky nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzión Žabokrek u Hoffera nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Žabokreky nad Nitrou

Mesto Žabokreky nad Nitrou sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Žabokreky nad Nitrou.