Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nová Dubnica

V meste Nová Dubnica (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nová Dubnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nová Dubnica

Apartman Green

9,5

Apartman Green

Ubytovanie Apartman Green. Set 49 km from Cachtice Castle and 41 km from Beckov Castle, Apartman Green offers accommodation in Nová Dubnica. Ubytovanie Apartman Green sa nachádza v meste Nová Dubnica (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartment House Nová Dubnica

9,5

Apartment House Nová Dubnica

Ubytovanie Apartment House Nová Dubnica. Ubytovanie Apartment House Nová Dubnica sa nachádza v Novej Dubnici 50 km od Čachtického hradu a 42 km od hradu Beckov. Ponúka terasu a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartment House Nová Dubnica sa nachádza v meste Nová Dubnica (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Dubno Eat & Sleep

9,3

Dubno Eat & Sleep

Ubytovanie Dubno Eat & Sleep. Ubytovacie zariadenie Dubno Eat & Sleep sa nachádza v Novej Dubnici 42 km od hradu Beckov. Ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie so záhradou, terasou a barom. Ubytovanie Dubno Eat & Sleep sa nachádza v meste Nová Dubnica (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Elite hotel & restaurant

8,3

Elite hotel & restaurant

Ubytovanie (Hotel) Elite hotel & restaurant. Ubytovanie Elite hotel & restaurant sa nachádza v Novej Dubnici a ponúka fitnescentrum, bar, reštauráciu. Ubytovanie Elite hotel & restaurant sa nachádza v meste Nová Dubnica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Elite hotel & restaurant má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Elite hotel & restaurant momentálne evidujeme 28 recenzií.

Hotel Dynamic

8

Hotel Dynamic

Ubytovanie (Hotel) Hotel Dynamic. Hotel Dynamic vhodný pre rodiny sa nachádza v meste Nová Dubnica obklopenom Strážovskými vrchmi a ponúka vám ubytovacie jednotky s vlastnou kúpeľňou,... Ubytovanie Hotel Dynamic sa nachádza v meste Nová Dubnica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Dynamic má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Dynamic momentálne evidujeme 381 recenzií.

Ubytovanie v meste Nová Dubnica

Mesto Nová Dubnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Nová Dubnica.