Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Myjava

V meste Myjava (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Myjava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Myjava

Holiday Barn

9,6

Holiday Barn

Ubytovanie (Vidiecky dom) Holiday Barn. Dom na vidieku Holiday Barn ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady v Myjave, 14 km od lyžiarskeho strediska Stará Myjava. Ubytovanie Holiday Barn sa nachádza v meste Myjava (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Holiday Barn má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Holiday Barn momentálne evidujeme 6 recenzií.

Hotel Stefanik

9

Hotel Stefanik

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stefanik. Hotel Štefánik sa nachádza v meste Myjava a ponúka vám wellness centrum s 3 saunami, vírivkou a posilňovňou. Ubytovanie Hotel Stefanik sa nachádza v meste Myjava (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Stefanik má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Stefanik momentálne evidujeme 102 recenzií.

Ubytovanie V Súkromí Samuel

7,9

Ubytovanie V Súkromí Samuel

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie V Súkromí Samuel. Ubytovanie V Súkromí Samuel sa nachádza v Myjave. Ponúka bezplatné Wi-Fi, slnečnú terasu s bazénom, záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Ubytovanie V Súkromí Samuel sa nachádza v meste Myjava (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie V Súkromí Samuel má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Ubytovanie V Súkromí Samuel momentálne evidujeme 43 recenzií.

Ubytovanie v meste Myjava

Mesto Myjava sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Myjava.