Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dubnica nad Váhom

V meste Dubnica nad Váhom (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Dubnica nad Váhom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Dubnica nad Váhom

VELVET APARTMENTS

9,8

VELVET APARTMENTS

Ubytovanie (Apartmán) VELVET APARTMENTS. Ubytovacie zariadenie VELVET APARTMENTS sa nachádza v Dubnici nad Váhom a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie VELVET APARTMENTS sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie VELVET APARTMENTS má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán VELVET APARTMENTS momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartment Dubnica Prejta 3

9,6

Apartment Dubnica Prejta 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dubnica Prejta 3. Apartment Dubnica Prejta 3 sa nachádza v Dubnici nad Váhom. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Dubnica Prejta 3 sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartment Dubnica Prejta

9,6

Apartment Dubnica Prejta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dubnica Prejta. Apartmán Dubnica Prejta sa nachádza v Dubnici nad Váhom. Ubytovanie Apartment Dubnica Prejta sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartment Dubnica Prejta má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartment Dubnica Prejta momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartment Dubnica-Prejta 2

9,3

Apartment Dubnica-Prejta 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dubnica-Prejta 2. Apartment Dubnica-Prejta 2 sa nachádza v Dubnici nad Váhom. Vo všetkých priestoroch tohto ubytovania je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Dubnica-Prejta 2 sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Kristína

9

Kristína

Ubytovanie (Hotel) Kristína. Hotel Kristína sa nachádza v centre mesta a ponúka ubytovanie v pohodlných a zrenovovaných izbách. Ubytovanie Kristína sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Kristína má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Kristína momentálne evidujeme 334 recenzií.

Apartmánový dom VELVET 1

Apartmánový dom VELVET 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom VELVET 1. Featuring a terrace, Apartmánový dom VELVET 1 provides accommodation in Dubnica nad Váhom. Complimentary WiFi is featured. Ubytovanie Apartmánový dom VELVET 1 sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v meste Dubnica nad Váhom

Mesto Dubnica nad Váhom sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Dubnica nad Váhom.