Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nitrianske Rudno

V meste Nitrianske Rudno (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nitrianske Rudno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nitrianske Rudno

Penzión Koruna

8,7

Penzión Koruna

Ubytovanie (Penzión) Penzión Koruna. Penzión Koruna sa nachádza v v pokojnej časti obce Kostolná Ves, iba 70 metrov vodnej nádrže Nitrianske Rudno. Súčasťou penziónu je detské ihrisko a sauna. Ubytovanie Penzión Koruna sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Koruna má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Koruna momentálne evidujeme 75 recenzií.

Penzión Normandia

8,7

Penzión Normandia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Normandia. Penzión Normandia sa nachádza v obci Nitrianske Rudno, hneď vedľa Rudnianskej priehrady. Ponúka vám reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Normandia sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Normandia má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Normandia momentálne evidujeme 73 recenzií.

Hotel Baník

8

Hotel Baník

Ubytovanie (Hotel) Hotel Baník. Hotel Baník sa nachádza v obci Nitrianske Rudno. Ponúka záhradu, bar, zariadenia na vodné športy, gril, reštauráciu, službu nonstop recepcie, spoločenskú... Ubytovanie Hotel Baník sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Baník má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Baník momentálne evidujeme 56 recenzií.

Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne

Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne

Ubytovanie (Apartmán) Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne. Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne sa nachádza v Nitrianskom Rudne a ponúka fitnescentrum, bar a záhradu. Ubytovanie Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v meste Nitrianske Rudno

Mesto Nitrianske Rudno sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Nitrianske Rudno.