Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nitrianske Rudno

V meste Nitrianske Rudno (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nitrianske Rudno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nitrianske Rudno

Penzión Koruna

8,7

Penzión Koruna

Ubytovanie (Penzión) Penzión Koruna. Penzión Koruna sa nachádza v v pokojnej časti obce Kostolná Ves, iba 70 metrov vodnej nádrže Nitrianske Rudno. Súčasťou penziónu je detské ihrisko a sauna. Ubytovanie Penzión Koruna sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Koruna má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Koruna momentálne evidujeme 75 recenzií.

Penzión Normandia

8,7

Penzión Normandia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Normandia. Penzión Normandia sa nachádza v obci Nitrianske Rudno, hneď vedľa Rudnianskej priehrady. Ponúka vám reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Normandia sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Normandia má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Normandia momentálne evidujeme 73 recenzií.

Hotel Baník

8

Hotel Baník

Ubytovanie (Hotel) Hotel Baník. Hotel Baník sa nachádza v obci Nitrianske Rudno. Ponúka záhradu, bar, zariadenia na vodné športy, gril, reštauráciu, službu nonstop recepcie, spoločenskú... Ubytovanie Hotel Baník sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Baník má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Baník momentálne evidujeme 56 recenzií.

Holiday home Nitrianske Rudno

Holiday home Nitrianske Rudno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nitrianske Rudno. Dovolenkový dom Nitrianske Rudno s kompletne vybavenou kuchyňou sa nachádza v obci Nitrianske Rudno. Ubytovanie Holiday home Nitrianske Rudno sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Nitrianske Rudno nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne

Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne

Ubytovanie (Apartmán) Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne. Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne sa nachádza v Nitrianskom Rudne a ponúka fitnescentrum, bar a záhradu. Ubytovanie Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Nitrianske Rudno

Mesto Nitrianske Rudno sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Nitrianske Rudno.