Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nitrianske Rudno

V meste Nitrianske Rudno (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nitrianske Rudno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nitrianske Rudno

Chata Zemra

9,8

Chata Zemra

Ubytovanie Chata Zemra. Featuring inner courtyard views, Chata Zemra is set in Nitrianske Rudno, around 14 km from Bojnice Castle. Ubytovanie Chata Zemra sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión Koruna

8,7

Penzión Koruna

Ubytovanie (Penzión) Penzión Koruna. Penzión Koruna sa nachádza v v pokojnej časti obce Kostolná Ves, iba 70 metrov vodnej nádrže Nitrianske Rudno. Súčasťou penziónu je detské ihrisko a sauna. Ubytovanie Penzión Koruna sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Koruna má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Koruna momentálne evidujeme 75 recenzií.

Penzión Normandia

8,7

Penzión Normandia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Normandia. Penzión Normandia sa nachádza v obci Nitrianske Rudno, hneď vedľa Rudnianskej priehrady. Ponúka vám reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzión Normandia sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Normandia má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Normandia momentálne evidujeme 73 recenzií.

Hotel Baník

8

Hotel Baník

Ubytovanie (Hotel) Hotel Baník. Hotel Baník sa nachádza v obci Nitrianske Rudno. Ponúka záhradu, bar, zariadenia na vodné športy, gril, reštauráciu, službu nonstop recepcie, spoločenskú... Ubytovanie Hotel Baník sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Baník má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Baník momentálne evidujeme 56 recenzií.

Chata POHODA Nitrianske Rudno

4,5

Chata POHODA Nitrianske Rudno

Ubytovanie Chata POHODA Nitrianske Rudno. Chata POHODA Nitrianske Rudno offers accommodation in Nitrianske Rudno, 14 km from Bojnice Castle. Ubytovanie Chata POHODA Nitrianske Rudno sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne

Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne

Ubytovanie (Apartmán) Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne. Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne sa nachádza v Nitrianskom Rudne a ponúka fitnescentrum, bar a záhradu. Ubytovanie Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v meste Nitrianske Rudno

Mesto Nitrianske Rudno sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Nitrianske Rudno.