Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kostolná Ves

V meste Kostolná Ves (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kostolná Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kostolná Ves

Čarovné miesto pri Bojniciach

10

Čarovné miesto pri Bojniciach

Ubytovanie (Apartmány) Čarovné miesto pri Bojniciach. Ubytovacie zariadenie Čarovné miesto pri Bojniciach sa nachádza v meste Koš a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Čarovné miesto pri Bojniciach sa nachádza v meste Kostolná Ves (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Čarovný apartmán Bojnice a okolie

9,7

Čarovný apartmán Bojnice a okolie

Ubytovanie (Apartmány) Čarovný apartmán Bojnice a okolie. Čarovný apartmán Bojnice a okolie sa nachádza v obci Koš v Trenčianskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Čarovný apartmán Bojnice a okolie sa nachádza v meste Kostolná Ves (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Medveď, Vlk, Líška Zrubová rozprávka nad rybníkom

7,8

Medveď, Vlk, Líška Zrubová rozprávka nad rybníkom

Ubytovanie Medveď, Vlk, Líška Zrubová rozprávka nad rybníkom. Ubytovacie zariadenie Medveď, Vlk, Líška Zrubová rozprávka nad rybníkom sa nachádza 13 km od Bojnického zámku. Ubytovanie Medveď, Vlk, Líška Zrubová rozprávka nad rybníkom sa nachádza v meste Kostolná Ves (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Zrub Nitrianske Rudno

Zrub Nitrianske Rudno

Ubytovanie (Vidiecky dom) Zrub Nitrianske Rudno. Zrub Nitrianske Rudno s terasou sa nachádza v obci Kostolná Ves. Niektoré ubytovacie jednotky majú aj priestor na posedenie a/alebo balkón. Ubytovanie Zrub Nitrianske Rudno sa nachádza v meste Kostolná Ves (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Vidiecky dom Zrub Nitrianske Rudno nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Zrubová Rozprávka nad Rybníkom - Líška

Zrubová Rozprávka nad Rybníkom - Líška

Ubytovanie (Dovolenkový park) Zrubová Rozprávka nad Rybníkom - Líška. Set in Kostolná Ves, 34 km from Trenčín, Zrubová Rozprávka nad Rybníkom - Líška offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Zrubová Rozprávka nad Rybníkom - Líška sa nachádza v meste Kostolná Ves (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v meste Kostolná Ves

Mesto Kostolná Ves sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Kostolná Ves.