Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Selec

V meste Selec (Slovensko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Trenčiansky kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Trenčiansky kraj

Apartmán Trenčan

10

Apartmán Trenčan

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Trenčan. Apartmán Trenčan sa nachádza v Považskej Bystrici a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 25 km od Žiliny. Ubytovanie Apartmán Trenčan sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Friends & Family Apartment

10

Friends & Family Apartment

Ubytovanie Friends & Family Apartment. Boasting accommodation with a balcony, Friends & Family Apartment is situated in Trenčín. Ubytovanie Friends & Family Apartment sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

dvojizbáč

10

dvojizbáč

Ubytovanie dvojizbáč. Set in Trenčín in the Trenčiansky kraj region, dvojizbáč has a balcony. It is located 36 km from Cachtice Castle and provides a lift. Ubytovanie dvojizbáč sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Zbojnícke Chalúpky

10

Zbojnícke Chalúpky

Ubytovanie (Horská chata) Zbojnícke Chalúpky. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Zbojnícke Chalúpky is set in Čavoj. Ubytovanie Zbojnícke Chalúpky sa nachádza v meste Čavoj (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Čarovné miesto pri Bojniciach

10

Čarovné miesto pri Bojniciach

Ubytovanie (Apartmány) Čarovné miesto pri Bojniciach. Ubytovacie zariadenie Čarovné miesto pri Bojniciach sa nachádza v meste Koš a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Čarovné miesto pri Bojniciach sa nachádza v meste Kostolná Ves (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Chalet Family

10

Chalet Family

Ubytovanie Chalet Family. Chalet Family is situated in Horná Mariková. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Chalet Family sa nachádza v meste Horná Mariková (Slovensko - Trenčiansky kraj).

3 izbový byt

10

3 izbový byt

Ubytovanie 3 izbový byt. Set in Prievidza in the Trenčiansky kraj region, 3 izbový byt features a balcony. The accommodation is 3. Ubytovanie 3 izbový byt sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

SGL apartment Liptovska

10

SGL apartment Liptovska

Ubytovanie (Apartmán) SGL apartment Liptovska. Located in Trenčín in the Trenčiansky kraj region, SGL apartment Liptovska features a balcony. Ubytovanie SGL apartment Liptovska sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Villa Alma

10

Villa Alma

Ubytovanie (Vila) Villa Alma. Ubytovacie zariadenie Villa Alma sa nachádza v Bojniciach a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Villa Alma sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Kristoff Plaza

10

Kristoff Plaza

Ubytovanie Kristoff Plaza. Kristoff Plaza is located in Trenčín and offers a terrace. It is set 46 km from Beckov Castle and offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie Kristoff Plaza sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Chata Cérov

10

Chata Cérov

Ubytovanie Chata Cérov. Situated in Púchov and only 48 km from Budatin Castle, Chata Cérov features accommodation with lake views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Chata Cérov sa nachádza v meste Púchov (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Rodinný apartmán Alma

10

Rodinný apartmán Alma

Ubytovanie Rodinný apartmán Alma. Set in Bojnice and only 1.1 km from Bojnice Castle, Rodinný apartmán Alma offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Rodinný apartmán Alma sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión u Coľa

10

Penzión u Coľa

Ubytovanie (Penzión) Penzión u Coľa. Located in Prievidza, Penzión u Coľa features a bar, garden and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytovanie Penzión u Coľa sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

1901 apt.

10

1901 apt.

Ubytovanie (Apartmán) 1901 apt.. Ubytovacie zariadenie 1901 apt. sa nachádza v Trenčíne. Počas pobytu v tomto apartmáne môžu hostia využívať kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie 1901 apt. sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

u Ďurkových

10

u Ďurkových

Ubytovanie (Vidiecky dom) u Ďurkových. Ubytovacie zariadenie u Ďurkových, ktoré sa nachádza v obci Žabokreky nad Nitrou, 46 km od Trenčína, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bar. Ubytovanie u Ďurkových sa nachádza v meste Žabokreky nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Loft v historickom centre

10

Loft v historickom centre

Ubytovanie (Apartmán) Loft v historickom centre. Loft v historickom centre sa nachádza v Trenčíne a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Loft v historickom centre sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Love Bojnice

10

Apartmán Love Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Love Bojnice. Just less than 1 km from Bojnice Castle and 1.7 km from Spa Bojnice and featuring free WiFi, Apartmán Love Bojnice offers accommodation in Bojnice. Ubytovanie Apartmán Love Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

GreenBay Apartment with free parking

10

GreenBay Apartment with free parking

Ubytovanie (Apartmán) GreenBay Apartment with free parking. GreenBay Apartment with free parking is situated in Trenčín. Ubytovanie GreenBay Apartment with free parking sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Štúdio Calvin - Sklenarska 1

10

Štúdio Calvin - Sklenarska 1

Ubytovanie (Apartmány) Štúdio Calvin - Sklenarska 1. Ubytovacie zariadenie Štúdio Calvin - Sklenarska 1 sa nachádza v Prievidzi v Trenčianskom kraji. K dispozícii máte balkón. Ubytovanie Štúdio Calvin - Sklenarska 1 sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Pension Full English

10

Pension Full English

Ubytovanie (Privát) Pension Full English. Set in Prievidza, 3.6 km from Bojnice, Pension Full English offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Pension Full English sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán 1901

10

Apartmán 1901

Ubytovanie Apartmán 1901. Set in Trenčín, 38 km from Cachtice Castle and 44 km from Hradok Castle, Apartmán 1901 offers a bar and air conditioning. Ubytovanie Apartmán 1901 sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Drevenica na Považí

10

Drevenica na Považí

Ubytovanie Drevenica na Považí. Set in Dolná Mariková in the Trenčiansky kraj region, Drevenica na Považí features a garden. Ubytovanie Drevenica na Považí sa nachádza v meste (Slovensko - Trenčiansky kraj).

CITY PRESTIGE apartment Trencin

9,9

CITY PRESTIGE apartment Trencin

Ubytovanie CITY PRESTIGE apartment Trencin. Located in Trenčín and only 38 km from Cachtice Castle, CITY PRESTIGE apartment Trencin provides accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytovanie CITY PRESTIGE apartment Trencin sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

"Na Skale " Apartment in center, free parking

9,9

"Na Skale " Apartment in center, free parking

Ubytovanie (Apartmán) "Na Skale " Apartment in center, free parking. Ubytovacie zariadenie "Na Skale " Apartment in center, free parking ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie "Na Skale " Apartment in center, free parking sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartman Anro

9,9

Apartman Anro

Ubytovanie (Privát) Apartman Anro. Apartmán Anro vám ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi v obci Kanianka. Ubytovanie Apartman Anro sa nachádza v meste Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartman Anro má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Apartman Anro momentálne evidujeme 6 recenzií.

Green Bay Residence Apartment C3.03

9,9

Green Bay Residence Apartment C3.03

Ubytovanie (Apartmán) Green Bay Residence Apartment C3.03. Ubytovacie zariadenie Green Bay Residence Apartment C3.03 sa nachádza v Trenčíne a ponúka reštauráciu, bar a terasu. Ubytovanie Green Bay Residence Apartment C3.03 sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

COMFORT CITY FREE PARKING

9,9

COMFORT CITY FREE PARKING

Ubytovanie COMFORT CITY FREE PARKING. Offering inner courtyard views, COMFORT CITY FREE PARKING is an accommodation located in Trenčín, 36 km from Cachtice Castle and 42 km from Hradok Castle. Ubytovanie COMFORT CITY FREE PARKING sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Víkendový dom Relax

9,9

Víkendový dom Relax

Ubytovanie (Vidiecky dom) Víkendový dom Relax. Víkendový dom Relax s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Bojnice, len 200 metrov od Bojnického zámku a 1,4 km od Kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Víkendový dom Relax sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Víkendový dom Relax má celkové hodnotenie 9,9. Pre Vidiecky dom Víkendový dom Relax momentálne evidujeme 42 recenzií.

Apartmán UrbanPark

9,9

Apartmán UrbanPark

Ubytovanie Apartmán UrbanPark. Apartmán UrbanPark is set in Trenčín, 40 km from Cachtice Castle, 46 km from Hradok Castle, and 47 km from Chateau Moravany nad Vahom. Ubytovanie Apartmán UrbanPark sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán s balkónom

9,9

Apartmán s balkónom

Ubytovanie Apartmán s balkónom. Apartmán s balkónom sa nachádza v Trenčíne len 38 km od Čachtického hradu. Ponúka ubytovanie so záhradou, terasou, barom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán s balkónom sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Cozy Stay Apartment

9,9

Cozy Stay Apartment

Ubytovanie Cozy Stay Apartment. Cozy Stay Apartment, a property with a terrace, is situated in Trenčín, 40 km from Cachtice Castle, 46 km from Hradok Castle, as well as 47 km from Chateau... Ubytovanie Cozy Stay Apartment sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartment Štefánka

9,8

Apartment Štefánka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Štefánka. Ubytovanie Apartment Štefánka s balkónom sa nachádza v Púchove v Trenčianskom kraji. Ubytovanie Apartment Štefánka sa nachádza v meste Púchov (Slovensko - Trenčiansky kraj).

P&P apartmán Bojnice

9,8

P&P apartmán Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) P&P apartmán Bojnice. Apartmán P&P Bojnice s výhľadom na mesto sa nachádza v Bojniciach, 2,3 km od Bojnického zámku a 4 km od kúpeľov Bojnice. Ubytovanie P&P apartmán Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie P&P apartmán Bojnice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán P&P apartmán Bojnice momentálne evidujeme 11 recenzií.

Camp PACHO

9,8

Camp PACHO

Ubytovanie (Kemping) Camp PACHO. Camp PACHO ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v blízkosti Prievidze. Ubytovanie Camp PACHO sa nachádza v meste Veľká Čausa (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Camp PACHO má celkové hodnotenie 9,8. Pre Kemping Camp PACHO momentálne evidujeme 16 recenzií.

Rezidencia pod Zámkom Bojnice

9,8

Rezidencia pod Zámkom Bojnice

Ubytovanie Rezidencia pod Zámkom Bojnice. Ubytovanie Rezidencia pod Zámkom Bojnice sa nachádza v Bojniciach, 40 km od Mestského hradu v Kremnici. V okolí sa môžete venovať cyklistike. Ubytovanie Rezidencia pod Zámkom Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán s terasou v historickom centre

9,8

Apartmán s terasou v historickom centre

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s terasou v historickom centre. Ubytovacie zariadenie Apartmán s terasou v historickom centre sa nachádza v Trenčíne a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán s terasou v historickom centre sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán s átriom v historickom centre

9,8

Apartmán s átriom v historickom centre

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s átriom v historickom centre. Apartmán s átriom v historickom centre sa nachádza v Trenčíne a ponúka bar. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 38 km od Piešťan. Ubytovanie Apartmán s átriom v historickom centre sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartman Heller

9,8

Apartman Heller

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Heller. Apartmán Heller sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, necelý 1 km od Kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Apartman Heller sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartman Heller má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartman Heller momentálne evidujeme 27 recenzií.

VELVET APARTMENTS

9,8

VELVET APARTMENTS

Ubytovanie (Apartmán) VELVET APARTMENTS. Ubytovacie zariadenie VELVET APARTMENTS sa nachádza v Dubnici nad Váhom a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie VELVET APARTMENTS sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie VELVET APARTMENTS má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán VELVET APARTMENTS momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartmán Sihoť

9,8

Apartmán Sihoť

Ubytovanie Apartmán Sihoť. Apartmán Sihoť sa nachádza v Trenčíne 38 km od Čachtického hradu a 44 km od hradu Hrádok. Ponúka ubytovanie s terasou a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Sihoť sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Eva Apartments Svermova

9,8

Eva Apartments Svermova

Ubytovanie (Apartmán) Eva Apartments Svermova. Ubytovacie zariadenie Eva Apartments Svermova sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Eva Apartments Svermova sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Eva Apartments Svermova má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Eva Apartments Svermova momentálne evidujeme 28 recenzií.

Comfy Apartment Bojnice

9,8

Comfy Apartment Bojnice

Ubytovanie Comfy Apartment Bojnice. Apartmán Comfy Bojnice sa nachádza v Bojniciach, iba 700 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Comfy Apartment Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

LUXURY LIVING

9,8

LUXURY LIVING

Ubytovanie LUXURY LIVING. Offering inner courtyard views, LUXURY LIVING is an accommodation set in Trenčín, 38 km from Cachtice Castle and 44 km from Hradok Castle. Ubytovanie LUXURY LIVING sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Treehouse Apartments

9,8

Treehouse Apartments

Ubytovanie (Penzión) Treehouse Apartments. Apartmány Treehouse sa nachádzajú v Trenčianskych Tepliciach v Trenčianskom kraji, 700 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Treehouse Apartments sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Treehouse Apartments má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Treehouse Apartments momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chata Zemra

9,8

Chata Zemra

Ubytovanie Chata Zemra. Featuring inner courtyard views, Chata Zemra is set in Nitrianske Rudno, around 14 km from Bojnice Castle. Ubytovanie Chata Zemra sa nachádza v meste Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Privat pod Zamkom

9,8

Privat pod Zamkom

Ubytovanie (Privát) Privat pod Zamkom. Ubytovacie zariadenie Privat pod Zamkom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady v Bojniciach. K dispozícii je záhrada. Ubytovanie Privat pod Zamkom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Privat pod Zamkom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Privat pod Zamkom momentálne evidujeme 183 recenzií.

Vendelin Apartmany

9,8

Vendelin Apartmany

Ubytovanie (Apartmány) Vendelin Apartmany. Apartmánový dom Vendelin sídli v 3-podlažnej budove bez výťahu, 400 metrov od centra Bojníc. Ponúka vám ubytovacie jednotky s kuchynkou a satelitnou TV. Ubytovanie Vendelin Apartmany sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Vendelin Apartmany má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Vendelin Apartmany momentálne evidujeme 237 recenzií.

Villa Remata

9,8

Villa Remata

Ubytovanie Villa Remata. Situated in Handlová, 19 km from Bojnice Castle and 21 km from Kremnica Town Castle, Villa Remata offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Villa Remata sa nachádza v meste Handlová (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Perníková chalúpka

9,8

Perníková chalúpka

Ubytovanie Perníková chalúpka. Perníková chalúpka offers accommodation in Bojnice, 40 km from Kremnica Town Castle. Ubytovanie Perníková chalúpka sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).