Hľadať

Ubytovanie

Apartmán Trenčan Apartmán

6 Sládkovičova, 017 01 Považská Bystrica, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Trenčan. Apartmán Trenčan sa nachádza v Považskej Bystrici a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 25 km od Žiliny. Ubytovanie Apartmán Trenčan sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Popis ubytovania Apartmán Trenčan

Ubytovanie je vzdialené 25 km od Žiliny. K dispozícii sú uteráky a posteľná bielizeň. Letisko Piešťany, ktoré je k ubytovaniu Apartmán Trenčan najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 71 km. K vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou. Trenčín je vzdialený 38 km a Bojnice 39 km od apartmánu. Počas pobytu môžete na mieste využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. V ubytovaní Apartmán Trenčan môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Apartmán má 1 spálňu, vybavenú kuchynku s chladničkou a minibarom a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom. Apartmán Trenčan sa nachádza v Považskej Bystrici a ponúka reštauráciu a terasu.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Iná ubytovanie v meste Považská Bystrica

Penzión Manín

9,2

Penzión Manín

Ubytovanie (Penzión) Penzión Manín. Penzión Manín sa nachádza v prírodnom prostredí v oblasti Manín. Ubytovanie Penzión Manín sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Manín má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Manín momentálne evidujeme 195 recenzií.

Hotel Gino Park Palace

8,8

Hotel Gino Park Palace

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gino Park Palace. Hotel Gino Park Palace sa nachádza v historickom zámku zo 17. Ubytovanie Hotel Gino Park Palace sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Gino Park Palace má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Gino Park Palace momentálne evidujeme 83 recenzií.

Penzion & restaurant Teplanka

8,7

Penzion & restaurant Teplanka

Ubytovanie (Penzión) Penzion & restaurant Teplanka. V penzióne nájdu hostia reštauráciu, záhradu a bar. V izbách ubytovania Penzion & restaurant Teplanka nájdu hostia súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a... Ubytovanie Penzion & restaurant Teplanka sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion & restaurant Teplanka má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion & restaurant Teplanka momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzión Drieňovkou

8,5

Penzión Drieňovkou

Ubytovanie (Penzión) Penzión Drieňovkou. Penzión Drieňovkou vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a možnosť ubytovať sa s domácimi zvieratami v Považskej Bystrici. Ubytovanie Penzión Drieňovkou sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Drieňovkou má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzión Drieňovkou momentálne evidujeme 62 recenzií.

Penzion Bystrica

8,4

Penzion Bystrica

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bystrica. Penzión Bystrica sa nachádza len 3 minúty pešej chôdze od centra Považskej Bystrice a 2,5 km od výjazdu na diaľnicu D1. Ubytovanie Penzion Bystrica sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion Bystrica má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Bystrica momentálne evidujeme 45 recenzií.

Hotel Podhradie

8,2

Hotel Podhradie

Ubytovanie (Hotel) Hotel Podhradie. Hotel Podhradie sa nachádza na pokojnom mieste v Považskom podhradí neďaleko Považskej Bystrice a ponúka svetlé a útulné izby so satelitnou LCD TV,... Ubytovanie Hotel Podhradie sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Podhradie má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Podhradie momentálne evidujeme 89 recenzií.

Hotel Bothe

8,2

Hotel Bothe

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bothe. Hotel Bothe sa nachádza 500 metrov od centra Považskej Bystrice a hosťom ponúka moderné ubytovanie a jednoduchý prístup k diaľnici D1, ktorá je vzdialená... Ubytovanie Hotel Bothe sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Bothe má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Bothe momentálne evidujeme 414 recenzií.

Hotel Garni

7,8

Hotel Garni

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garni. Hotel Garni je situovaný 1,5 km od centra Považskej Bystrice. Všetky jeho izby majú balkón, TV a vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie Hotel Garni sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Garni má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Garni momentálne evidujeme 287 recenzií.

Ubytovanie Vrabček

Ubytovanie Vrabček

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Vrabček. Set in Považská Bystrica in the Trenčiansky kraj region, Ubytovanie Vrabček offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Ubytovanie Vrabček sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj).