Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Považská Bystrica

V meste Považská Bystrica (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Považská Bystrica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Považská Bystrica

Penzión Manín

9,2

Penzión Manín

Ubytovanie (Penzión) Penzión Manín. Penzión Manín sa nachádza v prírodnom prostredí v oblasti Manín. Ubytovanie Penzión Manín sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Manín má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Manín momentálne evidujeme 195 recenzií.

Hotel Gino Park Palace

8,8

Hotel Gino Park Palace

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gino Park Palace. Hotel Gino Park Palace sa nachádza v historickom zámku zo 17. Ubytovanie Hotel Gino Park Palace sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Gino Park Palace má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Gino Park Palace momentálne evidujeme 83 recenzií.

Rybnik Horna Marikova

8,8

Rybnik Horna Marikova

Ubytovanie (Dovolenkový park) Rybnik Horna Marikova. Ubytovanie Rybník Horná Mariková sa nachádza na pokojnom mieste, 20 minút jazdy od Považskej Bystrice. Ubytovanie Rybnik Horna Marikova sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Rybnik Horna Marikova má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový park Rybnik Horna Marikova momentálne evidujeme 10 recenzií.

Penzion & restaurant Teplanka

8,7

Penzion & restaurant Teplanka

Ubytovanie (Penzión) Penzion & restaurant Teplanka. V penzióne nájdu hostia reštauráciu, záhradu a bar. V izbách ubytovania Penzion & restaurant Teplanka nájdu hostia súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a... Ubytovanie Penzion & restaurant Teplanka sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion & restaurant Teplanka má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion & restaurant Teplanka momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzión Drieňovkou

8,5

Penzión Drieňovkou

Ubytovanie (Penzión) Penzión Drieňovkou. Penzión Drieňovkou vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a možnosť ubytovať sa s domácimi zvieratami v Považskej Bystrici. Ubytovanie Penzión Drieňovkou sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Drieňovkou má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzión Drieňovkou momentálne evidujeme 62 recenzií.

Penzion Bystrica

8,4

Penzion Bystrica

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bystrica. Penzión Bystrica sa nachádza len 3 minúty pešej chôdze od centra Považskej Bystrice a 2,5 km od výjazdu na diaľnicu D1. Ubytovanie Penzion Bystrica sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Bystrica má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Bystrica momentálne evidujeme 45 recenzií.

Hotel Podhradie

8,2

Hotel Podhradie

Ubytovanie (Hotel) Hotel Podhradie. Hotel Podhradie sa nachádza na pokojnom mieste v Považskom podhradí neďaleko Považskej Bystrice a ponúka svetlé a útulné izby so satelitnou LCD TV,... Ubytovanie Hotel Podhradie sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Podhradie má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Podhradie momentálne evidujeme 89 recenzií.

Hotel Bothe

8,2

Hotel Bothe

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bothe. Hotel Bothe sa nachádza 500 metrov od centra Považskej Bystrice a hosťom ponúka moderné ubytovanie a jednoduchý prístup k diaľnici D1, ktorá je vzdialená... Ubytovanie Hotel Bothe sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Bothe má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Bothe momentálne evidujeme 414 recenzií.

Hotel Garni

7,8

Hotel Garni

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garni. Hotel Garni je situovaný 1,5 km od centra Považskej Bystrice. Všetky jeho izby majú balkón, TV a vlastnú kúpeľňu. Ubytovanie Hotel Garni sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Garni má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Garni momentálne evidujeme 287 recenzií.

Ubytovanie v meste Považská Bystrica

Mesto Považská Bystrica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Považská Bystrica.