Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čachtice

V meste Čachtice (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Čachtice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Čachtice

Pivnička pod Čachtickým hradom

9,4

Pivnička pod Čachtickým hradom

Ubytovanie (Penzión) Pivnička pod Čachtickým hradom. Penzión Pivnička pod Čachtickým hradom sa nachádza v Čachticiach. Ponúka bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Pivnička pod Čachtickým hradom sa nachádza v meste Čachtice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pivnička pod Čachtickým hradom má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Pivnička pod Čachtickým hradom momentálne evidujeme 101 recenzií.

Palatín

9,1

Palatín

Ubytovanie (Privát) Palatín. Ubytovacie zariadenie Palatín sa nachádza v centre obce Čachtice, len 1 km od Čachtického hradu. Ubytovanie Palatín sa nachádza v meste Čachtice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Palatín má celkové hodnotenie 9,1. Pre Privát Palatín momentálne evidujeme 366 recenzií.

Ubytovanie Anka Sučanská

8,6

Ubytovanie Anka Sučanská

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Anka Sučanská. Ubytovanie Anka Sučanská sa nachádza v obci Čachtice, necelé 2 km od Čachtického hradu. Ubytovanie Ubytovanie Anka Sučanská sa nachádza v meste Čachtice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Anka Sučanská má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Ubytovanie Anka Sučanská momentálne evidujeme 204 recenzií.

Ubytovanie Anna Sučanská

8,6

Ubytovanie Anna Sučanská

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Anna Sučanská. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie Anna Sučanská sa nachádza v Čachticiach a ponúka vám reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ubytovanie s... Ubytovanie Ubytovanie Anna Sučanská sa nachádza v meste Čachtice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Anna Sučanská má celkové hodnotenie 8,6. Pre Privát Ubytovanie Anna Sučanská momentálne evidujeme 31 recenzií.

Ubytovanie v meste Čachtice

Mesto Čachtice sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Čachtice.