Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kanianka

V meste Kanianka (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kanianka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kanianka

Apartman Anro

9,9

Apartman Anro

Ubytovanie (Privát) Apartman Anro. Apartmán Anro vám ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi v obci Kanianka. Ubytovanie Apartman Anro sa nachádza v meste Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartman Anro má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Apartman Anro momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzión Melódia

8,9

Penzión Melódia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Melódia. Penzión Melódia s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka ubytovanie v obci Kanianka, 4,5 km od Bojníc. Ubytovanie Penzión Melódia sa nachádza v meste Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Melódia má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Melódia momentálne evidujeme 63 recenzií.

Apartmany Kanianka

8,5

Apartmany Kanianka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmany Kanianka. Apartmány Kanianka sa nachádzajú v obci Kanianka, 200 metrov od lyžiarskeho svahu a 4 km od kúpeľného mesta Bojnice. Ubytovanie Apartmany Kanianka sa nachádza v meste Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmany Kanianka má celkové hodnotenie 8,5. Pre Dovolenkový dom Apartmany Kanianka momentálne evidujeme 59 recenzií.

Luxury Apartment, Kanianka (near Bojnice castle)

Luxury Apartment, Kanianka (near Bojnice castle)

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartment, Kanianka (near Bojnice castle). Ubytovanie Luxury Apartment, Kanianka (near Bojnice castle) sa nachádza v obci Kanianka v Trenčianskom kraji, v blízkosti Bojnického zámku. Ubytovanie Luxury Apartment, Kanianka (near Bojnice castle) sa nachádza v meste Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Apartmán Luxury Apartment, Kanianka (near Bojnice castle) nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Kanianka

Mesto Kanianka sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Kanianka.