Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Beluša

V meste Beluša (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Beluša

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Beluša

Privát Čerenica

8,5

Privát Čerenica

Ubytovanie (Privát) Privát Čerenica. Privát Čerenica sa nachádza v obci Beluša a ponúka spoločenskú miestnosť. Privát pozostáva z 3 oddelených spální, 1 kúpeľne a obývacej izby. Ubytovanie Privát Čerenica sa nachádza v meste Beluša (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privát Čerenica má celkové hodnotenie 8,5. Pre Privát Privát Čerenica momentálne evidujeme 13 recenzií.

privát MM

privát MM

Ubytovanie (Penzión) privát MM. Privát MM sa nachádza v obci Beluša. Bezplatne je tu k dispozícii Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie privát MM sa nachádza v meste Beluša (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Holiday home Belusa

Holiday home Belusa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Belusa. Dovolenkový dom Belusa sa nachádza v obci Beluša. Jeho súčasťou je kompletne vybavená kuchyňa. Dovolenkový dom má 3 spálne a je vybavený TV. Ubytovanie Holiday home Belusa sa nachádza v meste Beluša (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Holiday home Belusa nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Beluša

Mesto Beluša sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Beluša.