Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nové Mesto nad Váhom

V meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nové Mesto nad Váhom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nové Mesto nad Váhom

Penzión Kúria

9,5

Penzión Kúria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kúria. Penzión Kúria sa nachádza v centre Nového Mesta nad Váhom, v tichej štvrti pri parku. Ubytovanie Penzión Kúria sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Kúria má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión Kúria momentálne evidujeme 148 recenzií.

Apartmanovy penzion Park

9,4

Apartmanovy penzion Park

Ubytovanie (Penzión) Apartmanovy penzion Park. Apartmánový penzión Park v Novom Meste nad Váhom vám ponúka ubytovanie v apartmánoch s kuchynkou, kúpeľňou, jedálenským kútom, posedením a satelitnou TV. Ubytovanie Apartmanovy penzion Park sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmanovy penzion Park má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Apartmanovy penzion Park momentálne evidujeme 129 recenzií.

Penzion Pikolo

8,8

Penzion Pikolo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pikolo. Penzión Pikolo ponúka ubytovanie v centre Nového Mesta nad Váhom. Na mieste máte k dispozícii bar. Každá izba je vybavená TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Penzion Pikolo sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion Pikolo má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Pikolo momentálne evidujeme 86 recenzií.

Hotel Diana

8,2

Hotel Diana

Ubytovanie (Hotel) Hotel Diana. Hotel Diana ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Novom Meste nad Váhom, 7 km od Čachtického hradu. Ubytovanie Hotel Diana sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Diana má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Diana momentálne evidujeme 288 recenzií.

Hotel Perla

8,1

Hotel Perla

Ubytovanie (Hotel) Hotel Perla. Hotel Perla sa nachádza 70 metrov od brehu jazera Zelená voda a ponúka vám izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Na mieste nájdete kaviareň. Ubytovanie Hotel Perla sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Perla má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Perla momentálne evidujeme 92 recenzií.

Penzion Adriana

7,8

Penzion Adriana

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adriana. K dispozícii je služba nonstop recepcie a spoločná kuchyňa. Každá izba v penzióne Adriana ponúka balkón s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Penzion Adriana sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion Adriana má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzion Adriana momentálne evidujeme 21 recenzií.

Bačov Dvor

Bačov Dvor

Ubytovanie (Penzión) Bačov Dvor. Penzión Bačov dvor sa nachádza v Novom Meste nad Váhom, 6 km od Čachtického hradu. Ponúka spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bačov Dvor sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Penzión Bačov Dvor nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday home Nove Mesto n.Vahom

Holiday home Nove Mesto n.Vahom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nove Mesto n.Vahom. Dovolenkový dom Nove Mesto n. Vahom sa nachádza v Beckove a hosťom ponúka prístup do kompletne vybavenej kuchyne. K vybaveniu patrí aj TV. Ubytovanie Holiday home Nove Mesto n.Vahom sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Nove Mesto n.Vahom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday home Nové Mesto nad Vahom

Holiday home Nové Mesto nad Vahom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nové Mesto nad Vahom. Dovolenkový dom Nové Mesto nad Váhom sa nachádza v Beckove a ponúka vstup do kompletne vybavenej kuchyne. K dispozícii je obývacia izba s TV. Ubytovanie Holiday home Nové Mesto nad Vahom sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Nové Mesto nad Vahom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovňa Milex

Ubytovňa Milex

Ubytovanie (Hostel) Ubytovňa Milex. Ubytovňa Milex sa nachádza v Novom Meste nad Váhom, 9 km od Čachtického hradu. Ubytovanie Ubytovňa Milex sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v meste Nové Mesto nad Váhom

Mesto Nové Mesto nad Váhom sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Nové Mesto nad Váhom.