Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prievidza

V meste Prievidza (Slovensko) máme celkom 21 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prievidza

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prievidza

Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site

9,9

Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site

Ubytovanie (Apartmán) Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site. Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site sa nachádza v Prievidzi a ponúka balkón s výhľadom na mesto. Ubytovanie Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartman Prievidza-Bojnice

9,7

Apartman Prievidza-Bojnice

Ubytovanie (Privát) Apartman Prievidza-Bojnice. Apartmán Prievidza-Bojnice sa nachádza v Prievidzi, v pokojnej štvrti vzdialenej 30 minút chôdze do centra mesta či k zámku Bojnice. Ubytovanie Apartman Prievidza-Bojnice sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Prievidza-Bojnice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartman Prievidza-Bojnice momentálne evidujeme 89 recenzií.

Zrubový rodinný dom Rodika

9,7

Zrubový rodinný dom Rodika

Ubytovanie (Apartmány) Zrubový rodinný dom Rodika. Zrubový rodinný dom Rodika sa nachádza v časti Hradec v Prievidzi, 5 km od centra mesta a 9 km od Bojníc. Ponúka ubytovanie v 2 apartmánoch s výhľadom. Ubytovanie Zrubový rodinný dom Rodika sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zrubový rodinný dom Rodika má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Zrubový rodinný dom Rodika momentálne evidujeme 48 recenzií.

Penzion Oaza Prievidza

9,5

Penzion Oaza Prievidza

Ubytovanie (Penzión) Penzion Oaza Prievidza. Penzión Oáza Prievidza sa nachádza medzi Prievidzou a Bojnicami. Ponúka vám izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion Oaza Prievidza sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Oaza Prievidza má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Oaza Prievidza momentálne evidujeme 97 recenzií.

Penzion Relax

9,4

Penzion Relax

Ubytovanie (Penzión) Penzion Relax. Penzón Relax s grilom a záhradou sa nachádza v Prievidzi. K dispozícii v ňom máte aj terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Penzion Relax sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Relax má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Relax momentálne evidujeme 152 recenzií.

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka

9,4

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka. Drevenica Zuzka sa nachádza v obci Veľká Čausa, 5 km od Prievidze, a je súčasťou areálu, ktorý ponúka reštauráciu, vonkajšiu vírivku, záhradu s grilom,... Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka momentálne evidujeme 24 recenzií.

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka

9,3

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka. Zrub Katka sa nachádza v obci Veľká Čausa, 5 km od Prievidze, a je súčasťou areálu Koliba Pacho, ktorý ponúka reštauráciu, záhradu s grilom a detské... Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka momentálne evidujeme 36 recenzií.

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka

9,3

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka. Zrub Jolanka sa nachádza v obci Veľká Čausa, 5 km od Prievidze. Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka momentálne evidujeme 44 recenzií.

Hotel Squash Dependance

9,2

Hotel Squash Dependance

Ubytovanie (Hotel) Hotel Squash Dependance. Hotel Squash Dependance sa nachádza v Prievidzi. Ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, terasu, bar a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Hotel Squash Dependance sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Squash Dependance má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Squash Dependance momentálne evidujeme 26 recenzií.

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka

9,1

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka. Zrub Anicka sa nachádza v obci Veľká Čausa, 5 km od Prievidze. Je súčasťou areálu koliby Pacho, ktorá ponúka reštauráciu, záhradu s grilom a detské... Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkové domy Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka momentálne evidujeme 17 recenzií.

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska

9

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska. Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska sa nachádza v obci Veľká Čausa, 5 km od Prievidze, a je súčasťou areálu, ktorý ponúka reštauráciu, vonkajšiu... Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkový dom Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska momentálne evidujeme 47 recenzií.

Penzion Benedikti

8,9

Penzion Benedikti

Ubytovanie (Penzión) Penzion Benedikti. Penzión Benedikti sa nachádza v Prievidzi a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Nechýba tu súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Benedikti sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Benedikti má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Benedikti momentálne evidujeme 89 recenzií.

Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza

8,7

Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza

Ubytovanie (Penzión) Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza. Toto ubytovanie s grilom a terasou sa nachádza v Prievidzi v Trenčianskom kraji, 40 km od Martina. Stravovať sa môžete v reštaurácii na mieste. Ubytovanie Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza momentálne evidujeme 189 recenzií.

Penzión Rudolf

8,5

Penzión Rudolf

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Rudolf. Penzión Rudolf sa nachádza v obci Nedožery-Brezany, 1 km od železničnej stanice. Jeho súčasťou sú kúpele a slovenská reštaurácia s letnou terasou. Ubytovanie Penzión Rudolf sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Rudolf má celkové hodnotenie 8,5. Pre Bed and breakfast Penzión Rudolf momentálne evidujeme 275 recenzií.

Hotel Squash Centrum

8,4

Hotel Squash Centrum

Ubytovanie (Hotel) Hotel Squash Centrum. Hotel Squash sa nachádza v blízkosti historického centra mesta Prievidza a ponúka reštauráciu, bar, wellness a športové centrum, bezplatné WiFi pripojenie... Ubytovanie Hotel Squash Centrum sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Squash Centrum má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Squash Centrum momentálne evidujeme 241 recenzií.

Design Hotel Preuge

8,1

Design Hotel Preuge

Ubytovanie (Hotel) Design Hotel Preuge. Nový štýlový dizajnový hotel Preuge sa nachádza 100 metrov od železničnej a autobusovej stanice v centre Prievidze. Ubytovanie Design Hotel Preuge sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Design Hotel Preuge má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Design Hotel Preuge momentálne evidujeme 441 recenzií.

Hotel Hokejka

7,4

Hotel Hokejka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hokejka. Hotel hokejka sa nachádza hneď vedľa zimného štadiónu v Prievidzi a svojim hosťom ponúka bar a salónik s TV. Ubytovanie Hotel Hokejka sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Hokejka má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Hotel Hokejka momentálne evidujeme 228 recenzií.

Chata MARE

Chata MARE

Ubytovanie (Apartmán) Chata MARE. Chata MARE is located in Prievidza and offers a garden. This apartment features a terrace. Ubytovanie Chata MARE sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho

Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho. Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho ponúka ubytovanie s barom a bezplatným Wi-Fi. Apartmán zahŕňa aj terasu. Počas pobytu môžete relaxovať v záhrade. Ubytovanie Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drevenica Starý Mlyn

Drevenica Starý Mlyn

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica Starý Mlyn. Drevenica Starý Mlyn sa nachádza v Prievidzi, 43 km od Nitry. Horská chata pozostáva z 2 samostatných spální, 1 kúpeľne a obývacej izby. Ubytovanie Drevenica Starý Mlyn sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmánový dom Castle

Apartmánový dom Castle

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmánový dom Castle. Apartmánový dom Kastle sa nachádza v Prievidzi. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 45 km od Žiliny. Ubytovanie Apartmánový dom Castle sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Čereňany ubytovanie

Čereňany ubytovanie

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Čereňany ubytovanie. Čereňany ubytovanie sa nachádza v Prievidzi a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Dovolenkový dom má 1 kúpeľňu. Príjemným miestom na relax je terasa. Ubytovanie Čereňany ubytovanie sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VIP Apartmány Žabník

VIP Apartmány Žabník

Ubytovanie (Dovolenkový dom) VIP Apartmány Žabník. VIP Apartmány Žabník sa nachádzajú v Prievidzi a ponúkajú ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a úschovňou batožiny. Ubytovanie VIP Apartmány Žabník sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom VIP Apartmány Žabník nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Byt Castle 2

Byt Castle 2

Ubytovanie (Apartmán) Byt Castle 2. Located in Prievidza in the Trenčiansky kraj region, Byt Castle 2 features a patio. Ubytovanie Byt Castle 2 sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Byt Castle

Byt Castle

Ubytovanie (Apartmán) Byt Castle. Byt Castle sa nachádza v Prievidzi. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu apartmánu patrí TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Byt Castle sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Štúdio apartmán Prievidza centrum

Štúdio apartmán Prievidza centrum

Ubytovanie (Apartmán) Štúdio apartmán Prievidza centrum. Štúdio Prievidza centrum sa nachádza v Prievidzi. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Štúdio apartmán Prievidza centrum sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka. Ubytovanie Koliba Pacho-Zrub Evka sa nachádza v Prievidzi. Hostia majú k dispozícii gril a bezplatné Wi-Fi. Z ubytovania je výhľad do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Prievidza - Bojnice

Apartmán Prievidza - Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Prievidza - Bojnice. Apartmán Prievidza - Bojnice sa nachádza v Prievidzi. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Apartmán má aj terasu. Martin je odtiaľto vzdialený 39 km, Donovaly 46 km. Ubytovanie Apartmán Prievidza - Bojnice sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Prievidza

Mesto Prievidza sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 21 hotelov a ubytovanie v meste Prievidza.