Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Prievidza

V meste Prievidza (Slovensko) máme celkom 21 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Prievidza

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Prievidza

3 izbový byt

10

3 izbový byt

Ubytovanie 3 izbový byt. Set in Prievidza in the Trenčiansky kraj region, 3 izbový byt features a balcony. The accommodation is 3. Ubytovanie 3 izbový byt sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión u Coľa

10

Penzión u Coľa

Ubytovanie (Penzión) Penzión u Coľa. Located in Prievidza, Penzión u Coľa features a bar, garden and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytovanie Penzión u Coľa sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Štúdio Calvin - Sklenarska 1

10

Štúdio Calvin - Sklenarska 1

Ubytovanie (Apartmány) Štúdio Calvin - Sklenarska 1. Ubytovacie zariadenie Štúdio Calvin - Sklenarska 1 sa nachádza v Prievidzi v Trenčianskom kraji. K dispozícii máte balkón. Ubytovanie Štúdio Calvin - Sklenarska 1 sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Pension Full English

10

Pension Full English

Ubytovanie (Privát) Pension Full English. Set in Prievidza, 3.6 km from Bojnice, Pension Full English offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Pension Full English sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartman Prievidza-Bojnice

9,7

Apartman Prievidza-Bojnice

Ubytovanie (Privát) Apartman Prievidza-Bojnice. Apartmán Prievidza-Bojnice sa nachádza v Prievidzi, v pokojnej štvrti vzdialenej 30 minút chôdze do centra mesta či k zámku Bojnice. Ubytovanie Apartman Prievidza-Bojnice sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartman Prievidza-Bojnice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartman Prievidza-Bojnice momentálne evidujeme 89 recenzií.

Zrubový rodinný dom Rodika

9,7

Zrubový rodinný dom Rodika

Ubytovanie (Apartmány) Zrubový rodinný dom Rodika. Zrubový rodinný dom Rodika sa nachádza v časti Hradec v Prievidzi, 5 km od centra mesta a 9 km od Bojníc. Ponúka ubytovanie v 2 apartmánoch s výhľadom. Ubytovanie Zrubový rodinný dom Rodika sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Zrubový rodinný dom Rodika má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Zrubový rodinný dom Rodika momentálne evidujeme 48 recenzií.

Rose Cottage

9,7

Rose Cottage

Ubytovanie Rose Cottage. Boasting garden views, Rose Cottage features accommodation with a garden and a patio, around 7.6 km from Bojnice Castle. Ubytovanie Rose Cottage sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Jakub Prievidza

9,7

Apartmán Jakub Prievidza

Ubytovanie Apartmán Jakub Prievidza. Apartmán Jakub Prievidza is set in Prievidza, 3 km from Bojnice Castle and 38 km from Kremnica Town Castle, in an area where walking tours can be enjoyed. Ubytovanie Apartmán Jakub Prievidza sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Chyža retro apartmán

9,6

Chyža retro apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Chyža retro apartmán. Chyža retro apartmán sa nachádza v Prievidzi. Ubytovanie je vzdialené 41 km od Banskej Bystrice. Súčasťou ubytovania je aj kuchyňa. Ubytovanie Chyža retro apartmán sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzion Oaza Prievidza

9,5

Penzion Oaza Prievidza

Ubytovanie (Penzión) Penzion Oaza Prievidza. Penzión Oáza Prievidza sa nachádza medzi Prievidzou a Bojnicami. Ponúka vám izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion Oaza Prievidza sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion Oaza Prievidza má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Oaza Prievidza momentálne evidujeme 97 recenzií.

Apartmán Samuel Prievidza

9,5

Apartmán Samuel Prievidza

Ubytovanie Apartmán Samuel Prievidza. Set 38 km from Kremnica Town Castle, Apartmán Samuel Prievidza offers accommodation in Prievidza with access to a spa facilities. Ubytovanie Apartmán Samuel Prievidza sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzion Relax

9,4

Penzion Relax

Ubytovanie (Penzión) Penzion Relax. Penzón Relax s grilom a záhradou sa nachádza v Prievidzi. K dispozícii v ňom máte aj terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Penzion Relax sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion Relax má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Relax momentálne evidujeme 152 recenzií.

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka

9,4

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka. Drevenica Zuzka sa nachádza v obci Veľká Čausa, 5 km od Prievidze, a je súčasťou areálu, ktorý ponúka reštauráciu, vonkajšiu vírivku, záhradu s grilom,... Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka momentálne evidujeme 24 recenzií.

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka

9,3

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka. Zrub Katka sa nachádza v obci Veľká Čausa, 5 km od Prievidze, a je súčasťou areálu Koliba Pacho, ktorý ponúka reštauráciu, záhradu s grilom a detské... Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka momentálne evidujeme 36 recenzií.

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka

9,3

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka. Zrub Jolanka sa nachádza v obci Veľká Čausa, 5 km od Prievidze. Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka momentálne evidujeme 44 recenzií.

RM Hotel wellness&congress

9,3

RM Hotel wellness&congress

Ubytovanie RM Hotel wellness&congress. Ubytovacie zariadenie RM Hotel wellness&congress sa nachádza v Prievidzi 2 km od Bojnického zámku. Ubytovanie RM Hotel wellness&congress sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Hotel Squash Dependance

9,2

Hotel Squash Dependance

Ubytovanie (Hotel) Hotel Squash Dependance. Hotel Squash Dependance sa nachádza v Prievidzi. Ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, terasu, bar a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Hotel Squash Dependance sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Squash Dependance má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Squash Dependance momentálne evidujeme 26 recenzií.

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka

9,1

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka. Zrub Anicka sa nachádza v obci Veľká Čausa, 5 km od Prievidze. Je súčasťou areálu koliby Pacho, ktorá ponúka reštauráciu, záhradu s grilom a detské... Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Dovolenkové domy Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka momentálne evidujeme 17 recenzií.

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska

9

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska. Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska sa nachádza v obci Veľká Čausa, 5 km od Prievidze, a je súčasťou areálu, ktorý ponúka reštauráciu, vonkajšiu... Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska má celkové hodnotenie 9. Pre Dovolenkový dom Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska momentálne evidujeme 47 recenzií.

Penzion Benedikti

8,9

Penzion Benedikti

Ubytovanie (Penzión) Penzion Benedikti. Penzión Benedikti sa nachádza v Prievidzi a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Nechýba tu súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Benedikti sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion Benedikti má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Benedikti momentálne evidujeme 89 recenzií.

sky apartment

8,8

sky apartment

Ubytovanie sky apartment. Set 4.1 km from Bojnice Castle and 37 km from Kremnica Town Castle, sky apartment offers accommodation located in Prievidza. Ubytovanie sky apartment sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza

8,7

Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza

Ubytovanie (Penzión) Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza. Toto ubytovanie s grilom a terasou sa nachádza v Prievidzi v Trenčianskom kraji, 40 km od Martina. Stravovať sa môžete v reštaurácii na mieste. Ubytovanie Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza momentálne evidujeme 189 recenzií.

Penzión Rudolf

8,5

Penzión Rudolf

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Rudolf. Penzión Rudolf sa nachádza v obci Nedožery-Brezany, 1 km od železničnej stanice. Jeho súčasťou sú kúpele a slovenská reštaurácia s letnou terasou. Ubytovanie Penzión Rudolf sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Rudolf má celkové hodnotenie 8,5. Pre Bed and breakfast Penzión Rudolf momentálne evidujeme 275 recenzií.

Hotel Squash Centrum

8,4

Hotel Squash Centrum

Ubytovanie (Hotel) Hotel Squash Centrum. Hotel Squash sa nachádza v blízkosti historického centra mesta Prievidza a ponúka reštauráciu, bar, wellness a športové centrum, bezplatné WiFi pripojenie... Ubytovanie Hotel Squash Centrum sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Squash Centrum má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Squash Centrum momentálne evidujeme 241 recenzií.

Design Hotel Preuge

8,1

Design Hotel Preuge

Ubytovanie (Hotel) Design Hotel Preuge. Nový štýlový dizajnový hotel Preuge sa nachádza 100 metrov od železničnej a autobusovej stanice v centre Prievidze. Ubytovanie Design Hotel Preuge sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Design Hotel Preuge má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Design Hotel Preuge momentálne evidujeme 441 recenzií.

Domček pod lipami

7,4

Domček pod lipami

Ubytovanie (Apartmány) Domček pod lipami. Ubytovacie zariadenie Domček pod lipami sa nachádza v Bojniciach 400 metrov od Bojnického zámku a 1 km od Kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Domček pod lipami sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Hotel Hokejka

7,4

Hotel Hokejka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hokejka. Hotel hokejka sa nachádza hneď vedľa zimného štadiónu v Prievidzi a svojim hosťom ponúka bar a salónik s TV. Ubytovanie Hotel Hokejka sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Hokejka má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Hotel Hokejka momentálne evidujeme 228 recenzií.

Apartmánový dom Castle

Apartmánový dom Castle

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmánový dom Castle. Apartmánový dom Kastle sa nachádza v Prievidzi. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 45 km od Žiliny. Ubytovanie Apartmánový dom Castle sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Drevenica Starý Mlyn

Drevenica Starý Mlyn

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica Starý Mlyn. Drevenica Starý Mlyn sa nachádza v Prievidzi, 43 km od Nitry. Horská chata pozostáva z 2 samostatných spální, 1 kúpeľne a obývacej izby. Ubytovanie Drevenica Starý Mlyn sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Chata MARE

Chata MARE

Ubytovanie (Apartmán) Chata MARE. Chata MARE is located in Prievidza and offers a garden. This apartment features a terrace. Ubytovanie Chata MARE sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho

Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho. Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho ponúka ubytovanie s barom a bezplatným Wi-Fi. Apartmán zahŕňa aj terasu. Počas pobytu môžete relaxovať v záhrade. Ubytovanie Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión Alberto

Penzión Alberto

Ubytovanie (Penzión) Penzión Alberto. Penzión Alberto provides accommodation in Prievidza. Ubytovanie Penzión Alberto sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Čereňany ubytovanie

Čereňany ubytovanie

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Čereňany ubytovanie. Čereňany ubytovanie sa nachádza v Prievidzi a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Dovolenkový dom má 1 kúpeľňu. Príjemným miestom na relax je terasa. Ubytovanie Čereňany ubytovanie sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Kanadský zrub

Kanadský zrub

Ubytovanie (Horská chata) Kanadský zrub. Set in Prievidza in the Trenčiansky kraj region, Kanadský zrub features a balcony and lake views. Ubytovanie Kanadský zrub sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Pohoda

Pohoda

Ubytovanie Pohoda. Complete with a garden, Pohoda is located in Prievidza, 5.2 km from Bojnice Castle and 35 km from Kremnica Town Castle. Ubytovanie Pohoda sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

NOJKA APARTMÁN Prievidza Bojnice

NOJKA APARTMÁN Prievidza Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) NOJKA APARTMÁN Prievidza Bojnice. NOJKA APARTMÁN Prievidza Bojnice is situated in Prievidza and offers a terrace. The apartment has mountain views and is 44 km from Trenčín. Ubytovanie NOJKA APARTMÁN Prievidza Bojnice sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

The Full English

The Full English

Ubytovanie (Privát) The Full English. Featuring city views, The Full English in Prievidza features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a garden and a... Ubytovanie The Full English sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Byt Castle 2

Byt Castle 2

Ubytovanie (Apartmán) Byt Castle 2. Located in Prievidza in the Trenčiansky kraj region, Byt Castle 2 features a patio. Ubytovanie Byt Castle 2 sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Byt Castle

Byt Castle

Ubytovanie (Apartmán) Byt Castle. Byt Castle sa nachádza v Prievidzi. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu apartmánu patrí TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Byt Castle sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Štúdio apartmán Prievidza centrum

Štúdio apartmán Prievidza centrum

Ubytovanie (Apartmán) Štúdio apartmán Prievidza centrum. Štúdio Prievidza centrum sa nachádza v Prievidzi. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Štúdio apartmán Prievidza centrum sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

VIP Apartmány Žabník

VIP Apartmány Žabník

Ubytovanie (Dovolenkový dom) VIP Apartmány Žabník. VIP Apartmány Žabník sa nachádzajú v Prievidzi a ponúkajú ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a úschovňou batožiny. Ubytovanie VIP Apartmány Žabník sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Dovolenkový dom VIP Apartmány Žabník nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Business Penzion La Pera

Business Penzion La Pera

Ubytovanie (Penzión) Business Penzion La Pera. Situated in Prievidza, Business Penzion La Pera features a bar, garden and terrace. The guest house has family rooms. Ubytovanie Business Penzion La Pera sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Prievidza - Bojnice

Apartmán Prievidza - Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Prievidza - Bojnice. Apartmán Prievidza - Bojnice sa nachádza v Prievidzi. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Apartmán má aj terasu. Martin je odtiaľto vzdialený 39 km, Donovaly 46 km. Ubytovanie Apartmán Prievidza - Bojnice sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka. Ubytovanie Koliba Pacho-Zrub Evka sa nachádza v Prievidzi. Hostia majú k dispozícii gril a bezplatné Wi-Fi. Z ubytovania je výhľad do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v meste Prievidza

Mesto Prievidza sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 21 hotelov a ubytovanie v meste Prievidza.