Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stará Turá

V meste Stará Turá (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stará Turá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stará Turá

La Pauza 369

9,6

La Pauza 369

Ubytovanie (Apartmán) La Pauza 369. Ubytovanie La Pauza 369 sa nachádza v Starej Turej. Priamo na mieste je k dispozícii reštaurácia, bezplatné súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie La Pauza 369 sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj).

V srdci mesta

9,6

V srdci mesta

Ubytovanie V srdci mesta. Offering a garden and city view, V srdci mesta is set in Stará Turá, 43 km from Health Spa Piestany and 22 km from Cachtice Castle. Ubytovanie V srdci mesta sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión Šport

8,9

Penzión Šport

Ubytovanie (Penzión) Penzión Šport. Počas pobytu si môžete zájsť do reštaurácie či baru. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Penzión Šport ponúka terasu. Ubytovanie Penzión Šport sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Šport má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Šport momentálne evidujeme 16 recenzií.

Reštaurácia Penzión na mlyne

8,9

Reštaurácia Penzión na mlyne

Ubytovanie (Penzión) Reštaurácia Penzión na mlyne. Ubytovacie zariadenie Reštaurácia Penzión na mlyne sa nachádza v Starej Turej a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Reštaurácia Penzión na mlyne sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión Na Mlyne

8,5

Penzión Na Mlyne

Ubytovanie (Penzión) Penzión Na Mlyne. Penzión Na mlyne so záhradou, s barom a terasou sa nachádza v Starej Turej. Ponúka vám reštauráciu, izbovú službu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Na Mlyne sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Na Mlyne má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzión Na Mlyne momentálne evidujeme 103 recenzií.

Ubytovňa Gemini

8

Ubytovňa Gemini

Ubytovanie (Penzión) Ubytovňa Gemini. Situated in Stará Turá, Ubytovňa Gemini features free WiFi. Ubytovanie Ubytovňa Gemini sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Rekreačné zariadenie Javorinka

7,9

Rekreačné zariadenie Javorinka

Ubytovanie (Penzión) Rekreačné zariadenie Javorinka. Rekreačné zariadenie Javorinka ponúka ubytovanie pri pláži v Starej Turej. Hostia môžu využívať zdieľanú kuchyňu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Rekreačné zariadenie Javorinka sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Hotel Lipa Slovakia

7,9

Hotel Lipa Slovakia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lipa Slovakia. Hotel Lipa sídli v centre Starej Turej a ponúka vám reštauráciu so slovenskou kuchyňou, lobby bar a ubytovanie v izbách s bezplatným káblovým pripojením na... Ubytovanie Hotel Lipa Slovakia sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Lipa Slovakia má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Lipa Slovakia momentálne evidujeme 38 recenzií.

Ubytovanie v meste Stará Turá

Mesto Stará Turá sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Stará Turá.