Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stará Turá

V meste Stará Turá (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stará Turá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stará Turá

La Pauza 369

9,6

La Pauza 369

Ubytovanie (Apartmán) La Pauza 369. Ubytovanie La Pauza 369 sa nachádza v Starej Turej. Priamo na mieste je k dispozícii reštaurácia, bezplatné súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie La Pauza 369 sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Šport

8,9

Penzión Šport

Ubytovanie (Penzión) Penzión Šport. Počas pobytu si môžete zájsť do reštaurácie či baru. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Penzión Šport ponúka terasu. Ubytovanie Penzión Šport sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Šport má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Šport momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzión Na Mlyne

8,5

Penzión Na Mlyne

Ubytovanie (Penzión) Penzión Na Mlyne. Penzión Na mlyne so záhradou, s barom a terasou sa nachádza v Starej Turej. Ponúka vám reštauráciu, izbovú službu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Na Mlyne sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Na Mlyne má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzión Na Mlyne momentálne evidujeme 103 recenzií.

Hotel Lipa Slovakia

7,9

Hotel Lipa Slovakia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lipa Slovakia. Hotel Lipa sídli v centre Starej Turej a ponúka vám reštauráciu so slovenskou kuchyňou, lobby bar a ubytovanie v izbách s bezplatným káblovým pripojením na... Ubytovanie Hotel Lipa Slovakia sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Lipa Slovakia má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Lipa Slovakia momentálne evidujeme 38 recenzií.

Ubytovanie v meste Stará Turá

Mesto Stará Turá sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Stará Turá.