Hľadať

Ubytovanie

Reštaurácia Penzión na mlyne Penzión

Ľ.Podjavorinskej 535/11, 916 01 Stará Turá, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Reštaurácia Penzión na mlyne. Ubytovacie zariadenie Reštaurácia Penzión na mlyne sa nachádza v Starej Turej a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Reštaurácia Penzión na mlyne sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Popis ubytovania Reštaurácia Penzión na mlyne

Za príplatok ponúka ubytovacie zariadenie letiskový transfer. Piešťany sú od ubytovania vzdialené 23 km a Trnava 46 km. K zariadeniu patrí aj šatníková skriňa. K dispozícii je gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Izby sú vybavené písacím stolom, TV s plochou obrazovkou, posteľnou bielizňou a uterákmi a majú súkromnú kúpeľňu. Hostia v ubytovacom zariadení sa môžu venovať aktivitám v Starej Turej a okolí, ako je pešia turistika, lyžovanie a šnorchlovanie. Ubytovacie zariadenie Reštaurácia Penzión na mlyne sa nachádza v Starej Turej a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Hostia sa môžu ubytovať v rodinných izbách a oddychovať na terase. Letisko Piešťany, ktoré je k penziónu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 20 km. Každé ráno sa v ubytovaní podávajú raňajky formou bufetu a à la carte raňajky.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Stará Turá

La Pauza 369

9,6

La Pauza 369

Ubytovanie (Apartmán) La Pauza 369. Ubytovanie La Pauza 369 sa nachádza v Starej Turej. Priamo na mieste je k dispozícii reštaurácia, bezplatné súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie La Pauza 369 sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión Šport

8,9

Penzión Šport

Ubytovanie (Penzión) Penzión Šport. Počas pobytu si môžete zájsť do reštaurácie či baru. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Penzión Šport ponúka terasu. Ubytovanie Penzión Šport sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Šport má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzión Šport momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzión Na Mlyne

8,5

Penzión Na Mlyne

Ubytovanie (Penzión) Penzión Na Mlyne. Penzión Na mlyne so záhradou, s barom a terasou sa nachádza v Starej Turej. Ponúka vám reštauráciu, izbovú službu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Na Mlyne sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Na Mlyne má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzión Na Mlyne momentálne evidujeme 103 recenzií.

Ubytovňa Gemini

8

Ubytovňa Gemini

Ubytovanie (Penzión) Ubytovňa Gemini. Situated in Stará Turá, Ubytovňa Gemini features free WiFi. Ubytovanie Ubytovňa Gemini sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Rekreačné zariadenie Javorinka

7,9

Rekreačné zariadenie Javorinka

Ubytovanie (Penzión) Rekreačné zariadenie Javorinka. Rekreačné zariadenie Javorinka ponúka ubytovanie pri pláži v Starej Turej. Hostia môžu využívať zdieľanú kuchyňu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Rekreačné zariadenie Javorinka sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Hotel Lipa Slovakia

7,9

Hotel Lipa Slovakia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lipa Slovakia. Hotel Lipa sídli v centre Starej Turej a ponúka vám reštauráciu so slovenskou kuchyňou, lobby bar a ubytovanie v izbách s bezplatným káblovým pripojením na... Ubytovanie Hotel Lipa Slovakia sa nachádza v meste Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Lipa Slovakia má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Lipa Slovakia momentálne evidujeme 38 recenzií.