Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Handlová

V meste Handlová (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Handlová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Handlová

Villa Remata

9,8

Villa Remata

Ubytovanie Villa Remata. Situated in Handlová, 19 km from Bojnice Castle and 21 km from Kremnica Town Castle, Villa Remata offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Villa Remata sa nachádza v meste Handlová (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Hotel Baník Handlová

8,6

Hotel Baník Handlová

Ubytovanie (Hotel) Hotel Baník Handlová. Hotel Baník sa nachádza v Handlovej a ponúka vám možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. Na mieste sa môžete stravovať v reštaurácii. Ubytovanie Hotel Baník Handlová sa nachádza v meste Handlová (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Baník Handlová má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Baník Handlová momentálne evidujeme 103 recenzií.

HUTIRA Relax Club

8,3

HUTIRA Relax Club

Ubytovanie (Penzión) HUTIRA Relax Club. Ubytovacie zariadenie HUTIRA Relax Club sa nachádza v meste Handlová v blízkosti lyžiarskeho strediska Remata s vlekom, ktoré je vzdialené 8 km. Ubytovanie HUTIRA Relax Club sa nachádza v meste Handlová (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie HUTIRA Relax Club má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión HUTIRA Relax Club momentálne evidujeme 48 recenzií.

Ubytovanie Janka

7,2

Ubytovanie Janka

Ubytovanie (Hostel) Ubytovanie Janka. Počas pobytu môžete využívať spoločnú kuchyňu a terasu. Oddychovať môžete v záhrade. Ubytovanie Ubytovanie Janka sa nachádza v meste Handlová (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Janka má celkové hodnotenie 7,2. Pre Hostel Ubytovanie Janka momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzión Medvedí Brloh

Penzión Medvedí Brloh

Ubytovanie (Penzión) Penzión Medvedí Brloh. Penzión Medvedí Brloh sa nachádza v Handlovej a ponúka záhradu i bar. Ubytovanie Penzión Medvedí Brloh sa nachádza v meste Handlová (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Penzión Penzión Medvedí Brloh nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Poniklec Remata

Chata Poniklec Remata

Ubytovanie (Penzión) Chata Poniklec Remata. Ubytovacie zariadenie Chata Poniklec Remata sa nachádza v obci Handlová a ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Poniklec Remata sa nachádza v meste Handlová (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v meste Handlová

Mesto Handlová sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Handlová.