Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trenčín

V meste Trenčín (Slovensko) máme celkom 60 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trenčín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trenčín

Loft v historickom centre

10

Loft v historickom centre

Ubytovanie (Apartmán) Loft v historickom centre. Loft v historickom centre sa nachádza v Trenčíne a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Loft v historickom centre sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Bay Residence Apartment C3.03

9,9

Green Bay Residence Apartment C3.03

Ubytovanie (Apartmán) Green Bay Residence Apartment C3.03. Ubytovacie zariadenie Green Bay Residence Apartment C3.03 sa nachádza v Trenčíne a ponúka reštauráciu, bar a terasu. Ubytovanie Green Bay Residence Apartment C3.03 sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eva Apartments Svermova

9,8

Eva Apartments Svermova

Ubytovanie (Apartmán) Eva Apartments Svermova. Ubytovacie zariadenie Eva Apartments Svermova sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Eva Apartments Svermova sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Eva Apartments Svermova má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Eva Apartments Svermova momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartmán Golf Trenčín

9,7

Apartmán Golf Trenčín

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Golf Trenčín. Apartmán Golf Trenčín sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z ubytovania sa naskytá výhľad na rieku. Ubytovanie Apartmán Golf Trenčín sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Golf Trenčín má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Golf Trenčín momentálne evidujeme 11 recenzií.

Privát na Sihoti 1

9,7

Privát na Sihoti 1

Ubytovanie (Apartmán) Privát na Sihoti 1. Privát na Sihoti 1 je svetlý, južne orientovaný apartmán v Trenčíne. Nachádza sa na 2. poschodí. Do centra mesta sa dostanete pešo za 10 minút. Ubytovanie Privát na Sihoti 1 sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Privát na Sihoti 1 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Privát na Sihoti 1 momentálne evidujeme 41 recenzií.

chata Trubárka

9,7

chata Trubárka

Ubytovanie (Penzión) chata Trubárka. Chata Trubárka sa nachádza v Trenčíne a ponúka bar, záhradu a terasu. Dostupné je tu bezplatné Wi-Fi. Izby v penzióne sú vybavené šatníkovou skriňou. Ubytovanie chata Trubárka sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Greenbay Golf Apartments

9,6

Greenbay Golf Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Greenbay Golf Apartments. Moderne zariadené a kompletne vybavené apartmány Greenbay Golf s bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v centre Trenčína. Ubytovanie Greenbay Golf Apartments sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Greenbay Golf Apartments má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Greenbay Golf Apartments momentálne evidujeme 32 recenzií.

Old Town Apartment

9,6

Old Town Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Old Town Apartment. Apartmán Old Town ponúka ubytovanie v Trenčíne, 38 km od Piešťan. Apartmán Old Town má výhľad na mesto a je vzdialený 42 km od Bojníc. Ubytovanie Old Town Apartment sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Old Town Apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Old Town Apartment momentálne evidujeme 159 recenzií.

Apartmány Noviny

9,5

Apartmány Noviny

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Noviny. Apartmány Noviny sa nachádzajú v Trenčíne, 49 km od Považskej Bystrice. Ponúkajú terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Noviny sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Noviny má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Noviny momentálne evidujeme 55 recenzií.

Penzión Tiberia

9,5

Penzión Tiberia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Tiberia. Penzión Tiberia má recepciu s nepretržitou prevádzkou a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V izbe je k dispozícii minerálna voda, káva a čaj. Ubytovanie Penzión Tiberia sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Tiberia má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión Tiberia momentálne evidujeme 547 recenzií.

ELEGANT apartmán ajaj

9,5

ELEGANT apartmán ajaj

Ubytovanie (Apartmán) ELEGANT apartmán ajaj. Apartmán ELEGANT ajaj sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie ELEGANT apartmán ajaj sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie ELEGANT apartmán ajaj má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán ELEGANT apartmán ajaj momentálne evidujeme 44 recenzií.

Eva apartments Pred polom

9,4

Eva apartments Pred polom

Ubytovanie (Apartmán) Eva apartments Pred polom. Ubytovanie Eva apartments Pred polom sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z ubytovania sa naskytá výhľad na mesto. Ubytovanie Eva apartments Pred polom sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Eva apartments Pred polom má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Eva apartments Pred polom momentálne evidujeme 40 recenzií.

Old Town Apartment 2

9,3

Old Town Apartment 2

Ubytovanie (Apartmán) Old Town Apartment 2. Apartmán Old Town 2 sa nachádza v Trenčíne a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Počas pobytu môžete využívať kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie Old Town Apartment 2 sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Old Town Apartment 2 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Old Town Apartment 2 momentálne evidujeme 78 recenzií.

Zoerentals Rastislavova

9,3

Zoerentals Rastislavova

Ubytovanie (Apartmány) Zoerentals Rastislavova. Apartmány Zoerentals Rastislavova sa nachádzajú v Trenčíne v blízkosti Trenčianskeho hradu, ktorý je vzdialený 10 minút chôdze. Ubytovanie Zoerentals Rastislavova sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zoerentals Rastislavova má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Zoerentals Rastislavova momentálne evidujeme 360 recenzií.

NRC Apartments

9,3

NRC Apartments

Ubytovanie (Apartmán) NRC Apartments. Ubytovanie NRC Apartments s výhľadom na mesto sa nachádza v Trenčíne a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie NRC Apartments sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zoerentals Zlatovska

9,3

Zoerentals Zlatovska

Ubytovanie (Apartmán) Zoerentals Zlatovska. Ubytovacie zariadenie Zoerentals Zlatovska sa nachádza v meste Trenčín, len 10 minút chôdze od Trenčianskeho hradu a ponúka ubytovanie v plne vybavenom... Ubytovanie Zoerentals Zlatovska sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zoerentals Zlatovska má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Zoerentals Zlatovska momentálne evidujeme 118 recenzií.

Apartmány Vinohrady

9,3

Apartmány Vinohrady

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Vinohrady. Apartmány Vinohrady sa nachádzajú v Trenčíne a ponúkajú hosťom ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z apartmánov sa naskytá výhľad na mesto. Ubytovanie Apartmány Vinohrady sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Vinohrady má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmány Vinohrady momentálne evidujeme 35 recenzií.

Penzion pod Brezinou

9,2

Penzion pod Brezinou

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Brezinou. Penzión pod Brezinou sa nachádza 500 metrov od výstaviska Expo Center Trenčín a 5 minút chôdze od historického centra mesta. Ubytovanie Penzion pod Brezinou sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion pod Brezinou má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion pod Brezinou momentálne evidujeme 196 recenzií.

Hotel Elizabeth

9,1

Hotel Elizabeth

Ubytovanie (Hotel) Hotel Elizabeth. Hotel Elizabeth sa nachádza priamo pod Trenčianskym hradom a spája históriu 100-ročnej budovy s elegantným moderným zariadením. Ubytovanie Hotel Elizabeth sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Elizabeth má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Elizabeth momentálne evidujeme 426 recenzií.

Pod horou

9,1

Pod horou

Ubytovanie (Vidiecky dom) Pod horou. Ubytovacie zariadenie Pod horou vám ponúka ubytovanie v zrekonštruovanom vidieckom dome so záhradou, ktorý sa nachádza v malebnom údolí Kubrica pod vrchom... Ubytovanie Pod horou sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pod horou má celkové hodnotenie 9,1. Pre Vidiecky dom Pod horou momentálne evidujeme 36 recenzií.

Apartman Zlatovska

9,1

Apartman Zlatovska

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zlatovska. Apartmán Zlatovska sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie je vzdialené 44 km od Považskej Bystrice. Ubytovanie Apartman Zlatovska sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Zlatovska má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartman Zlatovska momentálne evidujeme 57 recenzií.

Penzion da Giacomo

9

Penzion da Giacomo

Ubytovanie (Penzión) Penzion da Giacomo. Penzión da Giacomo sa nachádza v Trenčíne, 1 km od rieky Váh a ponúka bezplatné parkovisko a pizzeriu s krbom a letnou terasou. Ubytovanie Penzion da Giacomo sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion da Giacomo má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion da Giacomo momentálne evidujeme 219 recenzií.

Penzion In Lux

9

Penzion In Lux

Ubytovanie (Penzión) Penzion In Lux. Penzión In Lux sa nachádza v Trenčíne a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzion In Lux sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Magnus Trenčín

9

Hotel Magnus Trenčín

Ubytovanie (Hotel) Hotel Magnus Trenčín. Štýlový hotel Magnus Trenčín sa nachádza na pokojnom mieste, 900 metrov od historického centra a Trenčianskeho hradu. Ubytovanie Hotel Magnus Trenčín sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Magnus Trenčín má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Magnus Trenčín momentálne evidujeme 538 recenzií.

1 BDR Apartment, Soblahovská

9

1 BDR Apartment, Soblahovská

Ubytovanie (Apartmán) 1 BDR Apartment, Soblahovská. Apartmán 1 BDR, Soblahovská sa nachádza v Trenčíne a k dispozícii máte ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie 1 BDR Apartment, Soblahovská sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie 1 BDR Apartment, Soblahovská má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán 1 BDR Apartment, Soblahovská momentálne evidujeme 41 recenzií.

Penzión Feši

8,8

Penzión Feši

Ubytovanie (Penzión) Penzión Feši. Penzión Feši sídli v Trenčíne a má strategickú polohu na hlavnej ceste Milana Rastislava Štefánika a 400 metrov od výstaviska. Ubytovanie Penzión Feši sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Feši má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Feši momentálne evidujeme 68 recenzií.

Hotel Veverica

8,8

Hotel Veverica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Veverica. Hotel Veverica sa nachádza v Trenčíne a má reštauráciu, bar, spoločný salónik a záhradu. Ubytovanie Hotel Veverica sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Scarlet

8,8

Penzion Scarlet

Ubytovanie (Penzión) Penzion Scarlet. Penzión Scarlet sa nachádza v historickom centre Trenčína, len 200 metrov od Trenčianskeho hradu. Ubytovanie Penzion Scarlet sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Scarlet má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Scarlet momentálne evidujeme 120 recenzií.

garni Hotel S.O.G.* * *

8,7

garni Hotel S.O.G.* * *

Ubytovanie (Hotel) garni Hotel S.O.G.* * *. Hotel Garni S.O.G sa nachádza v tichom prostredí, 10 minút chôdze od historického centra Trenčína. Ponúka malé relaxačné centrum so saunou a vírivkou. Ubytovanie garni Hotel S.O.G.* * * sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie garni Hotel S.O.G.* * * má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel garni Hotel S.O.G.* * * momentálne evidujeme 240 recenzií.

Penzion Pri Parku

8,7

Penzion Pri Parku

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pri Parku. Penzión Pri Parku sa nachádza hneď vedľa mestského parku a 400 metrov od centra Trenčína a ponúka elegantný bar v hotelovej hale a lekárske centrum v... Ubytovanie Penzion Pri Parku sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pri Parku má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Pri Parku momentálne evidujeme 868 recenzií.

Penzion Royal

8,7

Penzion Royal

Ubytovanie (Penzión) Penzion Royal. Penzión Royal sa nachádza 500 metrov od historického centra Trenčína. Je to moderný penzión situovaný v pokojnej štvrti. Ubytovanie Penzion Royal sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Royal má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Royal momentálne evidujeme 381 recenzií.

Pension Magnolia

8,7

Pension Magnolia

Ubytovanie (Penzión) Pension Magnolia. Tento rodinou prevádzkovaný penzión sa nachádza v pokojnej časti Trenčína, 1,5 km od hlavnej železničnej stanice a výstaviska. Ubytovanie Pension Magnolia sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Magnolia má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Pension Magnolia momentálne evidujeme 182 recenzií.

Grand Hotel Trenčin

8,7

Grand Hotel Trenčin

Ubytovanie (Hotel) Grand Hotel Trenčin. Novootvorený Grand Hotel sa nachádza v samom srdci starého mesta v Trenčíne a ponúka luxusnú reštauráciu a wellness centrum so saunou a vírivkou. Ubytovanie Grand Hotel Trenčin sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Grand Hotel Trenčin má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Grand Hotel Trenčin momentálne evidujeme 596 recenzií.

Hotel Mariana Gaborika

8,7

Hotel Mariana Gaborika

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mariana Gaborika. Tento hotel prevádzkovaný profesionálnym hokejistom Mariánom Gáboríkom sa nachádza 1 km od centra Trenčína a Trenčianskeho hradu. Ubytovanie Hotel Mariana Gaborika sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Mariana Gaborika má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Mariana Gaborika momentálne evidujeme 148 recenzií.

Spacious flat

8,6

Spacious flat

Ubytovanie (Apartmán) Spacious flat. Apartmán Spacious flat sa nachádza v Trenčíne, neďaleko historického centra a Trenčianskeho hradu. Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Spacious flat sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Spacious flat má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Spacious flat momentálne evidujeme 5 recenzií.

Penzión Evergreen

8,5

Penzión Evergreen

Ubytovanie (Penzión) Penzión Evergreen. Penzión Evergreen sa nachádza v Trenčíne, 1 km od výstaviska Expo Center a 2 km od Trenčianskeho hradu. Ubytovanie Penzión Evergreen sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Evergreen má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzión Evergreen momentálne evidujeme 389 recenzií.

Hotel Pod Hradom

8,5

Hotel Pod Hradom

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pod Hradom. Hotel Pod Hradom ponúka reštauráciu, službu nonstop recepcie, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Pod Hradom sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Pod Hradom má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Pod Hradom momentálne evidujeme 55 recenzií.

Mária Penzion & Restaurant

8,5

Mária Penzion & Restaurant

Ubytovanie (Penzión) Mária Penzion & Restaurant. Penzión Mária sa nachádza na pôvodnom statku z roku 1925 na okraji Trenčína, v mestskej časti Kubrá a 3 km od centra mesta a historického Trenčianskeho... Ubytovanie Mária Penzion & Restaurant sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Mária Penzion & Restaurant má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Mária Penzion & Restaurant momentálne evidujeme 66 recenzií.

Penzion na letisku - areál SKY PARK

8,3

Penzion na letisku - areál SKY PARK

Ubytovanie (Hotel) Penzion na letisku - areál SKY PARK. Penzión na letisku - areál Sky Park sa nachádza v Trenčíne. Hostia môžu navštíviť záhradu, bar a reštauráciu. Ubytovanie Penzion na letisku - areál SKY PARK sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion na letisku - areál SKY PARK má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Penzion na letisku - areál SKY PARK momentálne evidujeme 116 recenzií.

Privat 2 na Sihoti

8,3

Privat 2 na Sihoti

Ubytovanie (Apartmán) Privat 2 na Sihoti. Set in Trenčín in the Trenčiansky kraj region, Privat 2 na Sihoti has a garden. Ubytovanie Privat 2 na Sihoti sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Panorama

8,3

Penzion Panorama

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panorama. Penzión Panorama sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách s bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je aj bar a terasa. Ubytovanie Penzion Panorama sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Panorama má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Panorama momentálne evidujeme 604 recenzií.

Penzión Exclusive

8,3

Penzión Exclusive

Ubytovanie (Penzión) Penzión Exclusive. Penzión Exclusive sa nachádza priamo v centre Trenčína, len 400 m od Trenčianskeho hradu. Ponúka reštauráciu, bar a ubytovanie so satelitnou TV. Ubytovanie Penzión Exclusive sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Exclusive má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzión Exclusive momentálne evidujeme 721 recenzií.

Penzión Pod Hradom

8,2

Penzión Pod Hradom

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pod Hradom. Penzión Pod Hradom sa nachádza v Trenčíne. Ponúka bar, terasu, reštauráciu, spoločenskú miestnosť, predaj vstupeniek a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Pod Hradom sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Pod Hradom má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Pod Hradom momentálne evidujeme 34 recenzií.

Apartmány na Sihoti

7,9

Apartmány na Sihoti

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány na Sihoti. Apartmány na Sihoti sa nachádzajú v Trenčíne, 42 km od Považskej Bystrice. Ponúkajú ubytovanie s barom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány na Sihoti sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Formula

7,6

Penzion Formula

Ubytovanie (Penzión) Penzion Formula. Penzión Formula je krásnym penziónom so záhradou a letnými terasami. Nachádza sa 2 km od zámku a historického centra Trenčína. Ubytovanie Penzion Formula sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Formula má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Penzion Formula momentálne evidujeme 43 recenzií.

Ubytovňa Army

7,2

Ubytovňa Army

Ubytovanie (Penzión) Ubytovňa Army. Ubytovňa Army sa nachádza v Trenčíne. V ubytovaní s terasou môžete bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytovňa Army sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartman

1

Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Apartman. Apartmán sa nachádza v Trenčíne. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má obývaciu izbu a kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartman sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 9 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tichý apartmán blízko centra

Tichý apartmán blízko centra

Ubytovanie (Apartmán) Tichý apartmán blízko centra. Tichý apartmán blízko centra sa nachádza v Trenčíne a ponúka záhradu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie. Ubytovanie Tichý apartmán blízko centra sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion KEROLA /Ubytovňa/

Penzion KEROLA /Ubytovňa/

Ubytovanie (Penzión) Penzion KEROLA /Ubytovňa/. Set in Trenčín, Penzion KEROLA /Ubytovňa/ features a garden. Facilities include a terrace and free WiFi is available. Ubytovanie Penzion KEROLA /Ubytovňa/ sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Zuzu

Apartmán Zuzu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zuzu. Boasting a shared lounge and a terrace, Apartmán Zuzu offers accommodation in Trenčín with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartmán Zuzu sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 254 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Zuzu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Greenbay Golf

Apartmán Greenbay Golf

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Greenbay Golf. Apartmán Greenbay Golf sa nachádza v Trenčíne a ponúka reštauráciu. Ubytovanie Apartmán Greenbay Golf sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Trenčín

Mesto Trenčín sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 60 hotelov a ubytovanie v meste Trenčín.