Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kľačno

V meste Kľačno (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kľačno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kľačno

Salaš Kľak

9,1

Salaš Kľak

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Salaš Kľak. Salaš Kľak ponúka ubytovanie v obci Fačkov. K dispozícii je reštaurácia a zabaviť sa môžete v herni. Martin je vzdialený 26 km. Ubytovanie Salaš Kľak sa nachádza v meste Kľačno (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Salaš Kľak má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmánnový hotel Salaš Kľak momentálne evidujeme 110 recenzií.

GO Kľačno

8,5

GO Kľačno

Ubytovanie (Študentské ubytovanie) GO Kľačno. Ubytovacie zariadenie GO Kľačno sa nachádza v obci Kľačno a ponúka ubytovanie so záhradou. Ubytovanie GO Kľačno sa nachádza v meste Kľačno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Horský Hotel Kľak

7,4

Horský Hotel Kľak

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Kľak. Horský Hotel Kľak sa nachádza v obci Kľačno a ponúka priamy prístup na zjazdovku, bezplatnú požičovňu bicyklov a terasu. Ubytovanie Horský Hotel Kľak sa nachádza v meste Kľačno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Horský Hotel Kľak má celkové hodnotenie 7,4. Pre Hotel Horský Hotel Kľak momentálne evidujeme 123 recenzií.

Chata Alpina

Chata Alpina

Ubytovanie (Horská chata) Chata Alpina. Chata Alpina sa nachádza v obci Kľačno a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie Chata Alpina sa nachádza v meste Kľačno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Holiday home Klacno

Holiday home Klacno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Klacno. Tento dovolenkový dom sa nachádza v Kľačne, 27 km od Martina. Je vzdialený 42 km od Donoval. K dispozícii máte bezplatné súkromné parkovisko na mieste. Ubytovanie Holiday home Klacno sa nachádza v meste Kľačno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Klacno nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Farma Zelená Ruža

Farma Zelená Ruža

Ubytovanie (Farma) Farma Zelená Ruža. Ubytovacie zariadenie Ekocentrum OZ Zelená Ruža sa nachádza v obci Kľačno a ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady. Súčasťou ubytovania je terasa. Ubytovanie Farma Zelená Ruža sa nachádza v meste Kľačno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v meste Kľačno

Mesto Kľačno sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Kľačno.