Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trenčianske Teplice

V meste Trenčianske Teplice (Slovensko) máme celkom 36 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trenčianske Teplice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trenčianske Teplice

Apartman Heller

9,8

Apartman Heller

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Heller. Apartmán Heller sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, necelý 1 km od Kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Apartman Heller sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartman Heller má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartman Heller momentálne evidujeme 27 recenzií.

Treehouse Apartments

9,8

Treehouse Apartments

Ubytovanie (Penzión) Treehouse Apartments. Apartmány Treehouse sa nachádzajú v Trenčianskych Tepliciach v Trenčianskom kraji, 700 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Treehouse Apartments sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Treehouse Apartments má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Treehouse Apartments momentálne evidujeme 5 recenzií.

Privát ADRIA

9,7

Privát ADRIA

Ubytovanie (Apartmán) Privát ADRIA. Privát ADRIA sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady a kompletne vybavenou kuchynkou. Ubytovanie Privát ADRIA sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Privát ADRIA má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Privát ADRIA momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán PAWLONIA

9,7

Apartmán PAWLONIA

Ubytovanie Apartmán PAWLONIA. Boasting garden views, Apartmán PAWLONIA offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 47 km from Beckov Castle. Ubytovanie Apartmán PAWLONIA sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

FineByt

9,7

FineByt

Ubytovanie (Apartmán) FineByt. Apartmán FineByt sa nachádza necelý 1 km od kúpeľov Trenčianske Teplice a ponúka ubytovanie s balkónom, rýchlovarnou kanvicou, výhľadom na hory a... Ubytovanie FineByt sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

ubytovanie city na sukromi

9,7

ubytovanie city na sukromi

Ubytovanie ubytovanie city na sukromi. Ubytovanie city na súkromí sa nachádza 47 km od hradu Beckov a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie ubytovanie city na sukromi sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartman Mary

9,6

Apartman Mary

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mary. Apartmán Mary s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom, asi 500 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. K dispozícii je rýchlovarná kanvica. Ubytovanie Apartman Mary sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartman Mary má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Mary momentálne evidujeme 11 recenzií.

ARTELIER - Trenčianske Teplice

9,6

ARTELIER - Trenčianske Teplice

Ubytovanie ARTELIER - Trenčianske Teplice. Ubytovanie ARTELIER - Trenčianske Teplice sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie ARTELIER - Trenčianske Teplice sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmany Orava

9,5

Apartmany Orava

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Orava. Apartmány Orava sa nachádzajú priamo v historickom centre Trenčianskych Teplíc, len 10 metrov od kúpeľov. Ubytovanie Apartmany Orava sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmany Orava má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmany Orava momentálne evidujeme 149 recenzií.

Villa Carpe Diem

9,5

Villa Carpe Diem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Carpe Diem. Vila Carpe Diem sa nachádza v tichej časti Trenčianskych Teplíc a je obklopená Strážovskými vrchmi. Ubytovanie Villa Carpe Diem sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Villa Carpe Diem má celkové hodnotenie 9,5. Pre Bed and breakfast Villa Carpe Diem momentálne evidujeme 435 recenzií.

Orava- Justína

9,5

Orava- Justína

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Orava- Justína. Ubytovanie Orava-Justína sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 500 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice a ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Orava- Justína sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Orava- Justína má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Orava- Justína momentálne evidujeme 83 recenzií.

Apartmány ORAVA-EDDA

9,4

Apartmány ORAVA-EDDA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány ORAVA-EDDA. Apartmány ORAVA-EDDA sa nachádzajú v Trenčianskych Tepliciach a ponúkajú ubytovanie 30 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Apartmány ORAVA-EDDA sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmány ORAVA-EDDA má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány ORAVA-EDDA momentálne evidujeme 304 recenzií.

Apartmány Vila Juraj

9,4

Apartmány Vila Juraj

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Vila Juraj. Apartmány Vila Juraj sa nachádzajú v Trenčianskych Tepliciach. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, záhradou a terasou. Ubytovanie Apartmány Vila Juraj sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie CITY

9,4

Ubytovanie CITY

Ubytovanie Ubytovanie CITY. Ubytovanie CITY offers accommodation in Trenčianske Teplice, 47 km from Beckov Castle. Ubytovanie Ubytovanie CITY sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

BASKE VILLA

9,4

BASKE VILLA

Ubytovanie (Penzión) BASKE VILLA. Ubytovacie zariadenie BASKE VILLA sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach necelý 1 km od Kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie BASKE VILLA sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Regent Club Vila Tereza

9,4

Regent Club Vila Tereza

Ubytovanie (Penzión) Regent Club Vila Tereza. Penzión Regent Club Vila Tereza sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 2 km od kúpeľov Trenčianske Teplice a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným... Ubytovanie Regent Club Vila Tereza sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Baske Penzión

9,3

Baske Penzión

Ubytovanie (Penzión) Baske Penzión. Penzión Baske sa nachádza v kúpeľnom parku v Trenčianskych Tepliciach, iba 200 metrov od termálnych kúpeľov. Sídli v historickej novorenesančnej vile. Ubytovanie Baske Penzión sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Baske Penzión má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Baske Penzión momentálne evidujeme 92 recenzií.

PIKK Trenčianske Teplice

9,3

PIKK Trenčianske Teplice

Ubytovanie (Apartmán) PIKK Trenčianske Teplice. Ubytovacie zariadenie PIKK Trenčianske Teplice sa nachádza v bytovom dome v historickej časti Trenčianskych Teplíc, 150 metrov od pešej zóny. Ubytovanie PIKK Trenčianske Teplice sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie PIKK Trenčianske Teplice má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán PIKK Trenčianske Teplice momentálne evidujeme 45 recenzií.

Apartmán Florián

9,2

Apartmán Florián

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Florián. Apartmán Florián sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, len 600 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Apartmán Florián sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Hotel Panorama

9,1

Hotel Panorama

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panorama. Hotel Panorama sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 200 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Má fitnescentrum a bar. Ubytovanie Hotel Panorama sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Panorama má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Panorama momentálne evidujeme 505 recenzií.

Apartmánový dom GRAND

9,1

Apartmánový dom GRAND

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmánový dom GRAND. Apartmánový dom GRAND s terasou sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, v blízkosti kúpeľov Trenčianske Teplice. K dispozícii je v ňom bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmánový dom GRAND sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Villa Irene

9,1

Villa Irene

Ubytovanie (Apartmány) Villa Irene. Vila Irene sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 100 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých... Ubytovanie Villa Irene sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Villa Irene má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Villa Irene momentálne evidujeme 261 recenzií.

Penzion Fontis Terrae

9,1

Penzion Fontis Terrae

Ubytovanie (Penzión) Penzion Fontis Terrae. Penzión Fontis Terrae sa nachádza na úpätí Strážovských vrchov, 3 minúty chôdze od kúpeľnej kolonády v Trenčianskych Tepliciach a len 100 metrov od centra... Ubytovanie Penzion Fontis Terrae sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Villa Jarabina

9

Villa Jarabina

Ubytovanie (Penzión) Villa Jarabina. Ubytovacie zariadenie Villa Jarabina sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach 600 metrov od rovnomenných kúpeľov. Ubytovanie Villa Jarabina sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Margit

8,9

Margit

Ubytovanie (Bed and breakfast) Margit. Hotel Margit sa nachádza na začiatku kúpeľnej kolonády v Trenčianskych Tepliciach, iba 100 metrov od centra mesta. Ubytovanie Margit sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Margit má celkové hodnotenie 8,9. Pre Bed and breakfast Margit momentálne evidujeme 31 recenzií.

Garni Hotel Praha

8,9

Garni Hotel Praha

Ubytovanie (Hotel) Garni Hotel Praha. Hotel Garni Praha v Trenčianskych Tepliciach ponúka wellness centrum so saunami a vírivkou. Ubytovanie Garni Hotel Praha sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Garni Hotel Praha má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Garni Hotel Praha momentálne evidujeme 110 recenzií.

Cityap

8,8

Cityap

Ubytovanie (Apartmány) Cityap. Ubytovanie Cityap sa nachádza 300 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ponúka balkón, bezplatné Wi-Fi, bar a terasu. Ubytovanie Cityap sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Cityap má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmány Cityap momentálne evidujeme 101 recenzií.

Penzión Zuzi

8,8

Penzión Zuzi

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zuzi. Penzión Zuzi sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach v Trenčianskom kraji, 400 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Penzión Zuzi sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Zuzi má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Zuzi momentálne evidujeme 87 recenzií.

Penzionlivia,Tr.teplice

8,7

Penzionlivia,Tr.teplice

Ubytovanie (Hotel) Penzionlivia,Tr.teplice. Penzionlivia,Tr.teplice sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, necelý 1 km od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Penzionlivia,Tr.teplice sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzionlivia,Tr.teplice má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Penzionlivia,Tr.teplice momentálne evidujeme 20 recenzií.

Penzión Harmona

8,6

Penzión Harmona

Ubytovanie (Penzión) Penzión Harmona. Penzión Harmona sa nachádza 5 minút chôdze od historického centra Trenčianskych Teplíc a len 200 metrov od kúpeľného parku s Labutím jazerom. Ubytovanie Penzión Harmona sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Harmona má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzión Harmona momentálne evidujeme 253 recenzií.

Hotel DSZSU

8,6

Hotel DSZSU

Ubytovanie Hotel DSZSU. Hotel DSZSU sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach 47 km od hradu Beckov. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a barom. Ubytovanie Hotel DSZSU sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Dedinka

8,6

Apartmán Dedinka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Dedinka. Apartmán Dedinka sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach v Trenčianskom kraji a má balkón. Ubytovanie Apartmán Dedinka sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzion Aqua

8,5

Penzion Aqua

Ubytovanie (Hotel) Penzion Aqua. Penzión Aqua sa nachádza v historickej budove v Trenčianskych Tepliciach, 200 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Penzion Aqua sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion Aqua má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Penzion Aqua momentálne evidujeme 303 recenzií.

Izba s kúpeľňou Florida

8,5

Izba s kúpeľňou Florida

Ubytovanie Izba s kúpeľňou Florida. Ubytovacie zariadenie Izba s kúpeľňou, Florida + bazén & vírivka sa nachádza približne 200 metrov od Kúpeľov Trenčianske Teplice a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Izba s kúpeľňou Florida sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión Venezia

8,3

Penzión Venezia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Venezia. Penzión Venezia sa nachádza iba 5-minút chôdze od centra malebného kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice. Ubytovanie Penzión Venezia sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Venezia má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzión Venezia momentálne evidujeme 159 recenzií.

Hotel Flóra

8,2

Hotel Flóra

Ubytovanie (Hotel) Hotel Flóra. Hotel Flóra leží v údolí rieky Teplička a iba 6 km od železničnej stanice Trenčianska Teplá. Ubytovanie Hotel Flóra sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Flóra má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Flóra momentálne evidujeme 90 recenzií.

Garni Hotel Sonata

8,2

Garni Hotel Sonata

Ubytovanie (Penzión) Garni Hotel Sonata. Garni Hotel Sonata sa nachádza na pokojnom mieste, 200 metrov od centra Trenčianskych Teplíc a 100 metrov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Garni Hotel Sonata sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Garni Hotel Sonata má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Garni Hotel Sonata momentálne evidujeme 278 recenzií.

Hotel Vila Anna

8,2

Hotel Vila Anna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vila Anna. Hotel Vila Anna sa nachádza priamo v centre Trenčianskych Teplíc, iba 50 metrov od mestskej promenády. Má kúpele s krytým bazénom a reštauráciu. Ubytovanie Hotel Vila Anna sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Vila Anna má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Vila Anna momentálne evidujeme 149 recenzií.

Parkhotel na Baračke

7,8

Parkhotel na Baračke

Ubytovanie (Hotel) Parkhotel na Baračke. Parkhotel na Baračke sa nachádza v pokojnom prostredí pri veľkom parku. Ubytovanie Parkhotel na Baračke sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Parkhotel na Baračke má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Parkhotel na Baračke momentálne evidujeme 22 recenzií.

Hotel Most Slávy

7,8

Hotel Most Slávy

Ubytovanie (Hotel) Hotel Most Slávy. Hotel Most Slávy pozostáva z 3 víl a leží v údolí rieky Teplička, v tesnej blízkosti Mosta Slávy. Ubytovanie Hotel Most Slávy sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Most Slávy má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Most Slávy momentálne evidujeme 204 recenzií.

Holiday Home Baracka

Holiday Home Baracka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Baracka. Dovolenkový dom Holiday Home Baracka sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 3,9 km od kúpeľov Trenčianske Teplice. V okolí sa môžete venovať cyklistike. Ubytovanie Holiday Home Baracka sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday Home Baracka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Marcello

Apartmán Marcello

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Marcello. Apartmán Marcello s výhľadom na mesto, balkónom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, menej ako 1 km od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Apartmán Marcello sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Apartmán Apartmán Marcello nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

LA DIVA residence

LA DIVA residence

Ubytovanie (Penzión) LA DIVA residence. Penzión LA DIVA residence sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 600 metrov od Kúpeľov Trenčianske Teplice. Hostia sa môžu stravovať v reštaurácii. Ubytovanie LA DIVA residence sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Penzión LA DIVA residence nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzión Vila Ivana

Penzión Vila Ivana

Ubytovanie (Penzión) Penzión Vila Ivana. Penzión Vila Ivana sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, 2 km od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Penzión Vila Ivana sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Rodinna Chata Cierna Lehota

Rodinna Chata Cierna Lehota

Ubytovanie (Chata v prírode) Rodinna Chata Cierna Lehota. Rodinná chata Čierna Lehota sa nachádza v obci Čierna Lehota na úpätí Strážovských vrchov a ponúka vám ubytovaciu jednotku s možnosťou vlastného... Ubytovanie Rodinna Chata Cierna Lehota sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Chata v prírode Rodinna Chata Cierna Lehota nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Natura

Natura

Ubytovanie (Hotel) Natura. Natura features accommodation in Trenčianske Teplice. This 3-star hotel offers a shared kitchen. Ubytovanie Natura sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Hotel Natura nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Trenčianske Teplice

Mesto Trenčianske Teplice sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 36 hotelov a ubytovanie v meste Trenčianske Teplice.