Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bojnice

V meste Bojnice (Slovensko) máme celkom 43 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bojnice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bojnice

Villa Alma

10

Villa Alma

Ubytovanie (Vila) Villa Alma. Ubytovacie zariadenie Villa Alma sa nachádza v Bojniciach a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Villa Alma sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 358 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Bojnice

9,9

Panoráma Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Bojnice. Panoráma Bojnice ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Bojniciach, 500 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Panoráma Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Panoráma Bojnice má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Panoráma Bojnice momentálne evidujeme 7 recenzií.

Víkendový dom Relax

9,9

Víkendový dom Relax

Ubytovanie (Vidiecky dom) Víkendový dom Relax. Víkendový dom Relax s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Bojnice, len 200 metrov od Bojnického zámku a 1,4 km od Kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Víkendový dom Relax sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Víkendový dom Relax má celkové hodnotenie 9,9. Pre Vidiecky dom Víkendový dom Relax momentálne evidujeme 42 recenzií.

P&P apartmán Bojnice

9,8

P&P apartmán Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) P&P apartmán Bojnice. Apartmán P&P Bojnice s výhľadom na mesto sa nachádza v Bojniciach, 2,3 km od Bojnického zámku a 4 km od kúpeľov Bojnice. Ubytovanie P&P apartmán Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie P&P apartmán Bojnice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán P&P apartmán Bojnice momentálne evidujeme 11 recenzií.

Privat pod Zamkom

9,8

Privat pod Zamkom

Ubytovanie (Privát) Privat pod Zamkom. Ubytovacie zariadenie Privat pod Zamkom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady v Bojniciach. K dispozícii je záhrada. Ubytovanie Privat pod Zamkom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat pod Zamkom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Privat pod Zamkom momentálne evidujeme 183 recenzií.

Vendelin Apartmany

9,8

Vendelin Apartmany

Ubytovanie (Apartmány) Vendelin Apartmany. Apartmánový dom Vendelin sídli v 3-podlažnej budove bez výťahu, 400 metrov od centra Bojníc. Ponúka vám ubytovacie jednotky s kuchynkou a satelitnou TV. Ubytovanie Vendelin Apartmany sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vendelin Apartmany má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Vendelin Apartmany momentálne evidujeme 237 recenzií.

Apartments Hradný Mur

9,7

Apartments Hradný Mur

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hradný Mur. Ubytovanie Apartments Hradný Múr sa nachádza v Bojniciach, v blízkosti Bojnického zámku a kúpeľov. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie Apartments Hradný Mur sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartments Hradný Mur má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartments Hradný Mur momentálne evidujeme 206 recenzií.

Apartmány Malý Princ

9,7

Apartmány Malý Princ

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Malý Princ. Apartmány Malý Princ sa nachádzajú v meste Bojnice, 400 metrov od Bojnického zámku a 1,9 km od kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Apartmány Malý Princ sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Malý Princ má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Malý Princ momentálne evidujeme 450 recenzií.

Chata Hlboké

9,7

Chata Hlboké

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Hlboké. Chata Hlboké ponúka ubytovanie v Bojniciach, 2,1 km od Bojnického zámku. Kúpele Bojnice sú od ubytovania vzdialené 2,5 km. V dovolenkovom dome je 1... Ubytovanie Chata Hlboké sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Alej Bojnice

9,7

Ubytovanie Alej Bojnice

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Alej Bojnice. Nefajčiarske ubytovanie sa nachádza 100 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Ubytovanie Alej Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Alej Bojnice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytovanie Alej Bojnice momentálne evidujeme 74 recenzií.

Bojnicky Dom

9,6

Bojnicky Dom

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bojnicky Dom. Ubytovacie zariadenie Bojnický dom sa nachádza v kúpeľnom meste Bojnice, 1,2 km od Bojnického zámku a ZOO. Ubytovanie Bojnicky Dom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bojnicky Dom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkové domy Bojnicky Dom momentálne evidujeme 11 recenzií.

Elizabet

9,5

Elizabet

Ubytovanie (Apartmán) Elizabet. Ubytovacie zariadenie Elizabet s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 100 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Elizabet sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Elizabet má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Elizabet momentálne evidujeme 66 recenzií.

Apartmany Hujer

9,5

Apartmany Hujer

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Hujer. Z penziónu Hujer sa môžete pokochať výhľadom na Bojnický zámok. Ubytovanie Apartmany Hujer sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmany Hujer má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmany Hujer momentálne evidujeme 374 recenzií.

Penzión MERIDIANA BOJNICE

9,5

Penzión MERIDIANA BOJNICE

Ubytovanie (Penzión) Penzión MERIDIANA BOJNICE. Penzión MERIDIANA BOJNICE sa nachádza v Bojniciach, necelých 1,8 km od Bojnického zámku a ponúka bar, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Penzión MERIDIANA BOJNICE sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión MERIDIANA BOJNICE má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión MERIDIANA BOJNICE momentálne evidujeme 23 recenzií.

Ubytovanie pri Kúpeľoch

9,5

Ubytovanie pri Kúpeľoch

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie pri Kúpeľoch. Ubytovanie pri Kúpeľoch sa nachádza v Prievidzi a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Ubytovanie pri Kúpeľoch sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán SUN wines

9,5

Apartmán SUN wines

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SUN wines. Apartmán SUN wines sa nachádza v Bojniciach, 200 metrov od Bojnického zámku a 1,6 km od kúpeľov v Bojniciach. Ubytovanie Apartmán SUN wines sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán SUN wines má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán SUN wines momentálne evidujeme 15 recenzií.

Penzion Termal

9,4

Penzion Termal

Ubytovanie (Penzión) Penzion Termal. Penzión Termal, nachádzajúci sa len 100 metrov od bojnických termálnych kúpeľov, ponúka ubytovanie so satelitnou TV, reštauráciu s terasou, bezplatné WiFi... Ubytovanie Penzion Termal sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Termal má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Termal momentálne evidujeme 305 recenzií.

Apartmán Tribeč Bojnice

9,4

Apartmán Tribeč Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tribeč Bojnice. Apartmán Tribeč Bojnice sa nachádza približne 1,3 km od Bojnického zámku. Ubytovanie Apartmán Tribeč Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Tribeč Bojnice má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Tribeč Bojnice momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzión Galéria

9,4

Penzión Galéria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Galéria. Ubytovacie zariadenie ponúka aj bankomat a terasu. Izby v Penzióne Galéria majú súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov a ponúkajú bezplatné... Ubytovanie Penzión Galéria sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Galéria má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Galéria momentálne evidujeme 132 recenzií.

Apartmány Hillfort

9,3

Apartmány Hillfort

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Hillfort. Ubytovacie zariadenie Privat Hillfort sa nachádza 100 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Apartmány Hillfort sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Hillfort má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány Hillfort momentálne evidujeme 113 recenzií.

Ubytovanie Luky

9,3

Ubytovanie Luky

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Luky. Ubytovanie Luky sa nachádza v Bojniciach, menej ako 1 km od Bojnického zámku. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Ubytovanie Luky sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Luky má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Ubytovanie Luky momentálne evidujeme 44 recenzií.

Penzión Kastelán

9,2

Penzión Kastelán

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kastelán. Penzión Kastelán sa nachádza 200 metrov od centra Bojníc a ponúka záhradu s altánkom a grilom. Ubytovanie Penzión Kastelán sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Kastelán má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Kastelán momentálne evidujeme 301 recenzií.

Dream apartman

9,2

Dream apartman

Ubytovanie (Apartmány) Dream apartman. Ubytovacie zariadenie Dream apartman sa nachádza necelý 1 km od Bojnického zámku v Bojniciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Dream apartman sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zelený Dom

9,2

Zelený Dom

Ubytovanie (Penzión) Zelený Dom. Penzión Zelený Dom sa nachádza v centre Bojníc a len 1 km od Bojnického hradu so zoologickou záhradou. Ubytovanie Zelený Dom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zelený Dom má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Zelený Dom momentálne evidujeme 222 recenzií.

Ubytovanie v sukromi Haragova

9,2

Ubytovanie v sukromi Haragova

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie v sukromi Haragova. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie v súkromí sa nachádza v Bojniciach, 10 minút jazdy od Prievidze, a ponúka vám záhradu a terasu. Ubytovanie Ubytovanie v sukromi Haragova sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie v sukromi Haragova má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Ubytovanie v sukromi Haragova momentálne evidujeme 190 recenzií.

Apartmány Teddy Bojnice

9,1

Apartmány Teddy Bojnice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Teddy Bojnice. Apartmán Teddy Bojnice s terasou a záhradou s výbavou na grilovanie sa nachádza 1,5 km od Bojnického zámku. Ubytovanie Apartmány Teddy Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Teddy Bojnice má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartmány Teddy Bojnice momentálne evidujeme 204 recenzií.

Penzión NADKA

9

Penzión NADKA

Ubytovanie (Penzión) Penzión NADKA. Penzión NADKA sa nachádza v Bojniciach, 1,8 km od Bojnického zámku. Ubytovanie Penzión NADKA sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión NADKA má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión NADKA momentálne evidujeme 168 recenzií.

Hotel Bojnický Vínny Dom

9

Hotel Bojnický Vínny Dom

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bojnický Vínny Dom. Hotel Bojnický Vínny Dom sa nachádza len 3 minúty chôdze od obľúbeného Bojnického zámku a spája vinárske tradície s moderným a pohodlným ubytovaním. Ubytovanie Hotel Bojnický Vínny Dom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Bojnický Vínny Dom má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Bojnický Vínny Dom momentálne evidujeme 217 recenzií.

Folklórna chyža

9

Folklórna chyža

Ubytovanie (Chata v prírode) Folklórna chyža. Folklórna chyža sa nachádza len niekoľko krokov od Bojnického Zámku a ponúka ubytovanie, reštauráciu, záhradu, bar a gril. Ubytovanie Folklórna chyža sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Folklórna chyža má celkové hodnotenie 9. Pre Chata v prírode Folklórna chyža momentálne evidujeme 41 recenzií.

Hotel Lipa

9

Hotel Lipa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lipa. Hotel Lipa sa nachádza hneď vedľa hlavného námestia v Bojniciach a 300 metrov od zámku Bojnice. Ubytovanie Hotel Lipa sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Lipa má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Lipa momentálne evidujeme 247 recenzií.

Hotel BELASSI

9

Hotel BELASSI

Ubytovanie (Hotel) Hotel BELASSI. Hotel Belassi sa nachádza v historickom centre mesta Bojnice, 500 metrov od hradu Bojnice. Ubytovanie Hotel BELASSI sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel BELASSI má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel BELASSI momentálne evidujeme 148 recenzií.

Apartmány Bojnice

8,9

Apartmány Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Bojnice. Apartmány Bojnice sa nachádzajú v Bojniciach, 800 metrov od Bojnického zámku a 2,2 km od Kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Apartmány Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Bojnice má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Apartmány Bojnice momentálne evidujeme 40 recenzií.

Penzión Družba Bojnice

8,8

Penzión Družba Bojnice

Ubytovanie (Hotel) Penzión Družba Bojnice. Penzión Družba Bojnice sa nachádza v rekreačnej oblasti Bojnice a ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. K dispozícii je reštaurácia a terasa. Ubytovanie Penzión Družba Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Družba Bojnice má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Penzión Družba Bojnice momentálne evidujeme 155 recenzií.

Penzión Pod Zámkom

8,8

Penzión Pod Zámkom

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pod Zámkom. Penzión pod zámkom sa teší centrálnej polohe len 100 metrov od Bojnického zámku a 150 metrov od známej bojnickej ZOO. Ubytovanie Penzión Pod Zámkom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Pod Zámkom má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Pod Zámkom momentálne evidujeme 243 recenzií.

Penzion Bojnice

8,7

Penzion Bojnice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bojnice. Počas pobytu v penzióne Bojnice môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej budove. Ráno sú pre vás pripravené raňajky formou bufetu. Ubytovanie Penzion Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Bojnice má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Bojnice momentálne evidujeme 718 recenzií.

Penzion Zefir Bojnice

8,6

Penzion Zefir Bojnice

Ubytovanie (Hotel) Penzion Zefir Bojnice. Penzión Zefir sa nachádza v pokojnej obytnej štvrti v Bojniciach, 600 metrov od centra mesta a len 12 minút chôdze od Bojnického zámku. Ubytovanie Penzion Zefir Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Zefir Bojnice má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Penzion Zefir Bojnice momentálne evidujeme 352 recenzií.

Hotel Kaskáda

8,4

Hotel Kaskáda

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaskáda. Tento hotel sa nachádza len 15 minút chôdze od centra Bojníc, Bojnického zámku a ZOO. Ubytovanie Hotel Kaskáda sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Kaskáda má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Kaskáda momentálne evidujeme 126 recenzií.

La Pera Bojnice

8,3

La Pera Bojnice

Ubytovanie (Penzión) La Pera Bojnice. Penzión La Pera Bojnice sa nachádza v Bojniciach, 1,1 km od Bojnického zámku. Ponúka ubytovanie v nefajčiarskych izbách s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie La Pera Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie La Pera Bojnice má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión La Pera Bojnice momentálne evidujeme 71 recenzií.

Penzión MADO I

8,3

Penzión MADO I

Ubytovanie (Penzión) Penzión MADO I. Penzión MADO I so záhradou sa nachádza v Bojniciach, 600 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie je situované neďaleko atrakcií, ako sú kúpele Bojnice. Ubytovanie Penzión MADO I sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Asso Penzion

8,2

Asso Penzion

Ubytovanie (Penzión) Asso Penzion. Jednoducho zariadený penzión Asso sa nachádza rovno v centre Bojníc, len 500 metrov od Bojnického zámku a zoologickej záhrady. Ubytovanie Asso Penzion sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Asso Penzion má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Asso Penzion momentálne evidujeme 257 recenzií.

RS Hotel Hlboké

8,2

RS Hotel Hlboké

Ubytovanie (Hotel) RS Hotel Hlboké. Hotel RS Hlboké, situovaný uprostred lúk a hôr, sa nachádza 4 km od Bojníc. Ubytovanie RS Hotel Hlboké sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie RS Hotel Hlboké má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel RS Hotel Hlboké momentálne evidujeme 154 recenzií.

Wellness penzión Maxim

7,8

Wellness penzión Maxim

Ubytovanie (Penzión) Wellness penzión Maxim. Penzión Maxim nájdete vo veľmi krásnom prostredí pri Bojnickom zámku. Ubytovanie Wellness penzión Maxim sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness penzión Maxim má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Wellness penzión Maxim momentálne evidujeme 117 recenzií.

Apartmány Hujer 2

Apartmány Hujer 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Hujer 2. Ubytovacie zariadenie Apartmány Hujer 2 sa nachádza v Bojniciach, 700 metrov od Bojnického zámku a 1,1 km od Kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Apartmány Hujer 2 sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Renesance

Apartmán Renesance

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Renesance. Apartmán Renesance is an accommodation situated in Bojnice, 300 metres from Bojnice Castle and less than 1 km from Spa Bojnice. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Apartmán Renesance sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stream Apartment Bojnice

Stream Apartment Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Stream Apartment Bojnice. Located in Bojnice in the Trenčiansky kraj region, Stream Apartment Bojnice features a terrace. Ubytovanie Stream Apartment Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány u Zbojnika Zabojnika

Apartmány u Zbojnika Zabojnika

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Zbojnika Zabojnika. Set in Bojnice, 1.8 km from Bojnice Castle, Apartmány u Zbojnika Zabojnika features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartmány u Zbojnika Zabojnika sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány M - Bojnice

Apartmány M - Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány M - Bojnice. Situated in Bojnice, just 700 metres from Bojnice Castle, Apartmány M - Bojnice offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartmány M - Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Komenského 14, Bojnice

Komenského 14, Bojnice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Komenského 14, Bojnice. Komenského 14, Bojnice is situated in Bojnice and offers a garden and a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Komenského 14, Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

VIGEO lounge b&b coffee

VIGEO lounge b&b coffee

Ubytovanie (Bed and breakfast) VIGEO lounge b&b coffee. Ubytovacie zariadenie VIGEO lounge b&b coffee sa nachádza v Bojniciach, v Trenčianskom kraji, v blízkosti Bojnického zámku. Ubytovanie VIGEO lounge b&b coffee sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

RRR Apartmány

RRR Apartmány

Ubytovanie (Apartmán) RRR Apartmány. Apartmány RRR sa nachádzajú v Bojniciach, 1,9 km od kúpeľov Bojnice a ponúkajú ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie RRR Apartmány sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Podskalné Bojnice

Apartmán Podskalné Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Podskalné Bojnice. Located in Bojnice, 600 metres from Bojnice Castle and 400 metres from Spa Bojnice, Apartmán Podskalné Bojnice offers free WiFi. Ubytovanie Apartmán Podskalné Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bojnice

Mesto Bojnice sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 43 hotelov a ubytovanie v meste Bojnice.