Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bojnice

V meste Bojnice (Slovensko) máme celkom 43 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bojnice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bojnice

Villa Alma

10

Villa Alma

Ubytovanie (Vila) Villa Alma. Ubytovacie zariadenie Villa Alma sa nachádza v Bojniciach a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Villa Alma sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Love Bojnice

10

Apartmán Love Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Love Bojnice. Just less than 1 km from Bojnice Castle and 1.7 km from Spa Bojnice and featuring free WiFi, Apartmán Love Bojnice offers accommodation in Bojnice. Ubytovanie Apartmán Love Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

"Na Skale " Apartment in center, free parking

9,9

"Na Skale " Apartment in center, free parking

Ubytovanie (Apartmán) "Na Skale " Apartment in center, free parking. Ubytovacie zariadenie "Na Skale " Apartment in center, free parking ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie "Na Skale " Apartment in center, free parking sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Víkendový dom Relax

9,9

Víkendový dom Relax

Ubytovanie (Vidiecky dom) Víkendový dom Relax. Víkendový dom Relax s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Bojnice, len 200 metrov od Bojnického zámku a 1,4 km od Kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Víkendový dom Relax sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Víkendový dom Relax má celkové hodnotenie 9,9. Pre Vidiecky dom Víkendový dom Relax momentálne evidujeme 42 recenzií.

P&P apartmán Bojnice

9,8

P&P apartmán Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) P&P apartmán Bojnice. Apartmán P&P Bojnice s výhľadom na mesto sa nachádza v Bojniciach, 2,3 km od Bojnického zámku a 4 km od kúpeľov Bojnice. Ubytovanie P&P apartmán Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie P&P apartmán Bojnice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán P&P apartmán Bojnice momentálne evidujeme 11 recenzií.

Privat pod Zamkom

9,8

Privat pod Zamkom

Ubytovanie (Privát) Privat pod Zamkom. Ubytovacie zariadenie Privat pod Zamkom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady v Bojniciach. K dispozícii je záhrada. Ubytovanie Privat pod Zamkom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Privat pod Zamkom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Privat pod Zamkom momentálne evidujeme 183 recenzií.

Vendelin Apartmany

9,8

Vendelin Apartmany

Ubytovanie (Apartmány) Vendelin Apartmany. Apartmánový dom Vendelin sídli v 3-podlažnej budove bez výťahu, 400 metrov od centra Bojníc. Ponúka vám ubytovacie jednotky s kuchynkou a satelitnou TV. Ubytovanie Vendelin Apartmany sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Vendelin Apartmany má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Vendelin Apartmany momentálne evidujeme 237 recenzií.

Chata Hlboké

9,7

Chata Hlboké

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Hlboké. Chata Hlboké ponúka ubytovanie v Bojniciach, 2,1 km od Bojnického zámku. Kúpele Bojnice sú od ubytovania vzdialené 2,5 km. V dovolenkovom dome je 1... Ubytovanie Chata Hlboké sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartments Hradný Mur

9,7

Apartments Hradný Mur

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hradný Mur. Ubytovanie Apartments Hradný Múr sa nachádza v Bojniciach, v blízkosti Bojnického zámku a kúpeľov. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie Apartments Hradný Mur sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartments Hradný Mur má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartments Hradný Mur momentálne evidujeme 206 recenzií.

Apartmány Malý Princ

9,7

Apartmány Malý Princ

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Malý Princ. Apartmány Malý Princ sa nachádzajú v meste Bojnice, 400 metrov od Bojnického zámku a 1,9 km od kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Apartmány Malý Princ sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmány Malý Princ má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Malý Princ momentálne evidujeme 450 recenzií.

Ubytovanie Alej Bojnice

9,7

Ubytovanie Alej Bojnice

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Alej Bojnice. Nefajčiarske ubytovanie sa nachádza 100 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Ubytovanie Alej Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Alej Bojnice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytovanie Alej Bojnice momentálne evidujeme 74 recenzií.

Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom

9,6

Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom. Boasting garden views, Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 800 metres from... Ubytovanie Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Bojnicky Dom

9,6

Bojnicky Dom

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bojnicky Dom. Ubytovacie zariadenie Bojnický dom sa nachádza v kúpeľnom meste Bojnice, 1,2 km od Bojnického zámku a ZOO. Ubytovanie Bojnicky Dom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Bojnicky Dom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkové domy Bojnicky Dom momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytovanie pri Kúpeľoch

9,5

Ubytovanie pri Kúpeľoch

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie pri Kúpeľoch. Ubytovanie pri Kúpeľoch sa nachádza v Prievidzi a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Ubytovanie pri Kúpeľoch sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión MERIDIANA BOJNICE

9,5

Penzión MERIDIANA BOJNICE

Ubytovanie (Penzión) Penzión MERIDIANA BOJNICE. Penzión MERIDIANA BOJNICE sa nachádza v Bojniciach, necelých 1,8 km od Bojnického zámku a ponúka bar, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Penzión MERIDIANA BOJNICE sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión MERIDIANA BOJNICE má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión MERIDIANA BOJNICE momentálne evidujeme 23 recenzií.

Elizabet

9,5

Elizabet

Ubytovanie (Apartmán) Elizabet. Ubytovacie zariadenie Elizabet s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 100 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Elizabet sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Elizabet má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Elizabet momentálne evidujeme 66 recenzií.

Apartmán SUN wines

9,5

Apartmán SUN wines

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SUN wines. Apartmán SUN wines sa nachádza v Bojniciach, 200 metrov od Bojnického zámku a 1,6 km od kúpeľov v Bojniciach. Ubytovanie Apartmán SUN wines sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmán SUN wines má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán SUN wines momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartmány I - KAfe Bojnice

9,4

Apartmány I - KAfe Bojnice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány I - KAfe Bojnice. Apartmány I - KAfe Bojnice sa nachádzajú v Bojniciach v Trenčianskom kraji neďaleko Bojnického zámku a kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Apartmány I - KAfe Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzion Termal

9,4

Penzion Termal

Ubytovanie (Penzión) Penzion Termal. Penzión Termal, nachádzajúci sa len 100 metrov od bojnických termálnych kúpeľov, ponúka ubytovanie so satelitnou TV, reštauráciu s terasou, bezplatné WiFi... Ubytovanie Penzion Termal sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion Termal má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Termal momentálne evidujeme 305 recenzií.

Apartmán Tribeč Bojnice

9,4

Apartmán Tribeč Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tribeč Bojnice. Apartmán Tribeč Bojnice sa nachádza približne 1,3 km od Bojnického zámku. Ubytovanie Apartmán Tribeč Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmán Tribeč Bojnice má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Tribeč Bojnice momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzión Galéria

9,4

Penzión Galéria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Galéria. Ubytovacie zariadenie ponúka aj bankomat a terasu. Izby v Penzióne Galéria majú súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov a ponúkajú bezplatné... Ubytovanie Penzión Galéria sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Galéria má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Galéria momentálne evidujeme 132 recenzií.

Apartmány pod Zámkom

9,4

Apartmány pod Zámkom

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány pod Zámkom. Apartmány pod Zámkom sa nachádzajú v Bojniciach 500 metrov od Bojnického zámku a ponúkajú výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartmány pod Zámkom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Lana Bojnice

9,3

Apartmán Lana Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lana Bojnice. Apartmán Lana Bojnice sa nachádza v Bojniciach, necelý 1 km od Bojnického zámku. Ubytovanie Apartmán Lana Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmány Hillfort

9,3

Apartmány Hillfort

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Hillfort. Ubytovacie zariadenie Privat Hillfort sa nachádza 100 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Apartmány Hillfort sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmány Hillfort má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány Hillfort momentálne evidujeme 113 recenzií.

Ubytovanie Luky

9,3

Ubytovanie Luky

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Luky. Ubytovanie Luky sa nachádza v Bojniciach, menej ako 1 km od Bojnického zámku. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Ubytovanie Luky sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Luky má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Ubytovanie Luky momentálne evidujeme 44 recenzií.

Dream apartman

9,2

Dream apartman

Ubytovanie (Apartmány) Dream apartman. Ubytovacie zariadenie Dream apartman sa nachádza necelý 1 km od Bojnického zámku v Bojniciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Dream apartman sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión Kastelán

9,2

Penzión Kastelán

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kastelán. Penzión Kastelán sa nachádza 200 metrov od centra Bojníc a ponúka záhradu s altánkom a grilom. Ubytovanie Penzión Kastelán sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Kastelán má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Kastelán momentálne evidujeme 301 recenzií.

Zelený Dom

9,2

Zelený Dom

Ubytovanie (Penzión) Zelený Dom. Penzión Zelený Dom sa nachádza v centre Bojníc a len 1 km od Bojnického hradu so zoologickou záhradou. Ubytovanie Zelený Dom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Zelený Dom má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Zelený Dom momentálne evidujeme 222 recenzií.

Ubytovanie v sukromi Haragova

9,2

Ubytovanie v sukromi Haragova

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie v sukromi Haragova. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie v súkromí sa nachádza v Bojniciach, 10 minút jazdy od Prievidze, a ponúka vám záhradu a terasu. Ubytovanie Ubytovanie v sukromi Haragova sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie v sukromi Haragova má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Ubytovanie v sukromi Haragova momentálne evidujeme 190 recenzií.

Apartmány Teddy Bojnice

9,1

Apartmány Teddy Bojnice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Teddy Bojnice. Apartmán Teddy Bojnice s terasou a záhradou s výbavou na grilovanie sa nachádza 1,5 km od Bojnického zámku. Ubytovanie Apartmány Teddy Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmány Teddy Bojnice má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartmány Teddy Bojnice momentálne evidujeme 204 recenzií.

Apartments renesance 1

9,1

Apartments renesance 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartments renesance 1. Ubytovacie zariadenie Apartments renesance 1 sa nachádza v Bojniciach 300 metrov od Bojnického zámku a necelý 1 km od Kúpeľov Bojnice a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Apartments renesance 1 sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión NADKA

9

Penzión NADKA

Ubytovanie (Penzión) Penzión NADKA. Penzión NADKA sa nachádza v Bojniciach, 1,8 km od Bojnického zámku. Ubytovanie Penzión NADKA sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión NADKA má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión NADKA momentálne evidujeme 168 recenzií.

Hotel Bojnický Vínny Dom

9

Hotel Bojnický Vínny Dom

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bojnický Vínny Dom. Hotel Bojnický Vínny Dom sa nachádza len 3 minúty chôdze od obľúbeného Bojnického zámku a spája vinárske tradície s moderným a pohodlným ubytovaním. Ubytovanie Hotel Bojnický Vínny Dom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Bojnický Vínny Dom má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Bojnický Vínny Dom momentálne evidujeme 217 recenzií.

Folklórna chyža

9

Folklórna chyža

Ubytovanie (Chata v prírode) Folklórna chyža. Folklórna chyža sa nachádza len niekoľko krokov od Bojnického Zámku a ponúka ubytovanie, reštauráciu, záhradu, bar a gril. Ubytovanie Folklórna chyža sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Folklórna chyža má celkové hodnotenie 9. Pre Chata v prírode Folklórna chyža momentálne evidujeme 41 recenzií.

Hotel Lipa

9

Hotel Lipa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lipa. Hotel Lipa sa nachádza hneď vedľa hlavného námestia v Bojniciach a 300 metrov od zámku Bojnice. Ubytovanie Hotel Lipa sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Lipa má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Lipa momentálne evidujeme 247 recenzií.

Hotel BELASSI

9

Hotel BELASSI

Ubytovanie (Hotel) Hotel BELASSI. Hotel Belassi sa nachádza v historickom centre mesta Bojnice, 500 metrov od hradu Bojnice. Ubytovanie Hotel BELASSI sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel BELASSI má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel BELASSI momentálne evidujeme 148 recenzií.

Apartmány Bojnice

8,9

Apartmány Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Bojnice. Apartmány Bojnice sa nachádzajú v Bojniciach, 800 metrov od Bojnického zámku a 2,2 km od Kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Apartmány Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmány Bojnice má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmán Apartmány Bojnice momentálne evidujeme 40 recenzií.

Apartmán Castle Bojnice

8,9

Apartmán Castle Bojnice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Castle Bojnice. Apartmán Castle Bojnice sa nachádza v Bojniciach v Trenčianskom kraji a ponúka terasu. Hostia môžu parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Apartmán Castle Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión Družba Bojnice

8,8

Penzión Družba Bojnice

Ubytovanie (Hotel) Penzión Družba Bojnice. Penzión Družba Bojnice sa nachádza v rekreačnej oblasti Bojnice a ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. K dispozícii je reštaurácia a terasa. Ubytovanie Penzión Družba Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Družba Bojnice má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Penzión Družba Bojnice momentálne evidujeme 155 recenzií.

apartmán Dream Residence

8,8

apartmán Dream Residence

Ubytovanie (Apartmán) apartmán Dream Residence. Apartmán Dream Residence sa nachádza v Bojniciach 1,7 km od Bojnického zámku a 3,5 km od Kúpeľov Bojnice. Na mieste je k dispozícii reštaurácia. Ubytovanie apartmán Dream Residence sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzion Bojnice

8,7

Penzion Bojnice

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bojnice. Počas pobytu v penzióne Bojnice môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej budove. Ráno sú pre vás pripravené raňajky formou bufetu. Ubytovanie Penzion Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion Bojnice má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Bojnice momentálne evidujeme 718 recenzií.

Penzion Zefir Bojnice

8,6

Penzion Zefir Bojnice

Ubytovanie (Hotel) Penzion Zefir Bojnice. Penzión Zefir sa nachádza v pokojnej obytnej štvrti v Bojniciach, 600 metrov od centra mesta a len 12 minút chôdze od Bojnického zámku. Ubytovanie Penzion Zefir Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion Zefir Bojnice má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Penzion Zefir Bojnice momentálne evidujeme 352 recenzií.

RRR Apartmány

8,4

RRR Apartmány

Ubytovanie (Apartmán) RRR Apartmány. RRR Apartmány sa nachádzajú v Bojniciach, 1,1 km od kúpeľov Bojnice a ponúkajú ubytovanie s kuchyňou. Kúpele Bojnice sú od ubytovania vzdialené 1,6 km. Ubytovanie RRR Apartmány sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Hotel Kaskáda

8,4

Hotel Kaskáda

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaskáda. Tento hotel sa nachádza len 15 minút chôdze od centra Bojníc, Bojnického zámku a ZOO. Ubytovanie Hotel Kaskáda sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Hotel Kaskáda má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Kaskáda momentálne evidujeme 126 recenzií.

Hotel pod Zámkom

8,3

Hotel pod Zámkom

Ubytovanie (Hotel) Hotel pod Zámkom. Hotel pod Zámkom sa nachádza v Bojniciach 200 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Hotel pod Zámkom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión MADO I

8,3

Penzión MADO I

Ubytovanie (Penzión) Penzión MADO I. Penzión MADO I so záhradou sa nachádza v Bojniciach, 600 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie je situované neďaleko atrakcií, ako sú kúpele Bojnice. Ubytovanie Penzión MADO I sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

La Pera Bojnice

8,3

La Pera Bojnice

Ubytovanie (Penzión) La Pera Bojnice. Penzión La Pera Bojnice sa nachádza v Bojniciach, 1,1 km od Bojnického zámku. Ponúka ubytovanie v nefajčiarskych izbách s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie La Pera Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie La Pera Bojnice má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión La Pera Bojnice momentálne evidujeme 71 recenzií.

Asso Penzion

8,2

Asso Penzion

Ubytovanie (Penzión) Asso Penzion. Jednoducho zariadený penzión Asso sa nachádza rovno v centre Bojníc, len 500 metrov od Bojnického zámku a zoologickej záhrady. Ubytovanie Asso Penzion sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Asso Penzion má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Asso Penzion momentálne evidujeme 257 recenzií.

Ubytovanie v meste Bojnice

Mesto Bojnice sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 43 hotelov a ubytovanie v meste Bojnice.