Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lazy pod Makytou

V meste Lazy pod Makytou (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lazy pod Makytou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lazy pod Makytou

Rezort Jason

9,7

Rezort Jason

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rezort Jason. Rezort Jason sa nachádza v obci Lazy pod Makytou a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, TV s plochou obrazovkou a aj terasou. Ubytovanie Rezort Jason sa nachádza v meste Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Rezort Jason má celkové hodnotenie 9,7. Pre Bed and breakfast Rezort Jason momentálne evidujeme 86 recenzií.

Wellness hotel Javorník

9

Wellness hotel Javorník

Ubytovanie (Hotel) Wellness hotel Javorník. Wellness hotel Javorník sa nachádza v obci Lazy pod Makytou, 600 metrov od strediska Čertov. Ubytovanie Wellness hotel Javorník sa nachádza v meste Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness hotel Javorník má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Wellness hotel Javorník momentálne evidujeme 64 recenzií.

Guest House Chata Alpina

8,2

Guest House Chata Alpina

Ubytovanie (Penzión) Guest House Chata Alpina. Guest House Chata Alpina sa nachádza v obci Lazy pod Makytou, 500 metrov od prírodnej rezervácie Čertov a 7 km od lyžiarskeho strediska Kohútka. Ubytovanie Guest House Chata Alpina sa nachádza v meste Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Guest House Chata Alpina má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Guest House Chata Alpina momentálne evidujeme 73 recenzií.

Chata Čertov

Chata Čertov

Ubytovanie (Penzión) Chata Čertov. Featuring free WiFi, Chata Čertov is set in Lazy pod Makytou. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytovanie Chata Čertov sa nachádza v meste Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Luna

Chata Luna

Ubytovanie (Horská chata) Chata Luna. Chata Luna sa nachádza v obci Lazy pod Makytou, Chata má výhľad na hory a je vzdialená 37 km od Veľkých Karlovíc. Ubytovanie Chata Luna sa nachádza v meste Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pre Horská chata Chata Luna nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Lazy pod Makytou

Mesto Lazy pod Makytou sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Lazy pod Makytou.