Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lazy pod Makytou

V meste Lazy pod Makytou (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lazy pod Makytou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lazy pod Makytou

Wellness hotel Javorník

9

Wellness hotel Javorník

Ubytovanie (Hotel) Wellness hotel Javorník. Wellness hotel Javorník sa nachádza v obci Lazy pod Makytou, 600 metrov od strediska Čertov. Ubytovanie Wellness hotel Javorník sa nachádza v meste Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Wellness hotel Javorník má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Wellness hotel Javorník momentálne evidujeme 64 recenzií.

Guest House Chata Alpina

8,2

Guest House Chata Alpina

Ubytovanie (Penzión) Guest House Chata Alpina. Guest House Chata Alpina sa nachádza v obci Lazy pod Makytou, 500 metrov od prírodnej rezervácie Čertov a 7 km od lyžiarskeho strediska Kohútka. Ubytovanie Guest House Chata Alpina sa nachádza v meste Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Guest House Chata Alpina má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Guest House Chata Alpina momentálne evidujeme 73 recenzií.

Chalupa Dubková

Chalupa Dubková

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Dubková. Chalupa Dubková sa nachádza v obci Lazy pod Makytou v Trenčianskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 41 km od Zlína. Ubytovanie Chalupa Dubková sa nachádza v meste Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Chata Čertov

Chata Čertov

Ubytovanie (Penzión) Chata Čertov. Featuring free WiFi, Chata Čertov is set in Lazy pod Makytou. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytovanie Chata Čertov sa nachádza v meste Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v meste Lazy pod Makytou

Mesto Lazy pod Makytou sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Lazy pod Makytou.