Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trenčianska Turná

V meste Trenčianska Turná (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Trenčiansky kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Trenčiansky kraj

Apartmán Trenčan

10

Apartmán Trenčan

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Trenčan. Apartmán Trenčan sa nachádza v Považskej Bystrici a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 25 km od Žiliny. Ubytovanie Apartmán Trenčan sa nachádza v meste Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Zbojnícke Chalúpky

10

Zbojnícke Chalúpky

Ubytovanie (Horská chata) Zbojnícke Chalúpky. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Zbojnícke Chalúpky is set in Čavoj. Ubytovanie Zbojnícke Chalúpky sa nachádza v meste Čavoj (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Čarovné miesto pri Bojniciach

10

Čarovné miesto pri Bojniciach

Ubytovanie (Apartmány) Čarovné miesto pri Bojniciach. Ubytovacie zariadenie Čarovné miesto pri Bojniciach sa nachádza v meste Koš a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Čarovné miesto pri Bojniciach sa nachádza v meste Kostolná Ves (Slovensko - Trenčiansky kraj).

SGL apartment Liptovska

10

SGL apartment Liptovska

Ubytovanie (Apartmán) SGL apartment Liptovska. Located in Trenčín in the Trenčiansky kraj region, SGL apartment Liptovska features a balcony. Ubytovanie SGL apartment Liptovska sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Villa Alma

10

Villa Alma

Ubytovanie (Vila) Villa Alma. Ubytovacie zariadenie Villa Alma sa nachádza v Bojniciach a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Villa Alma sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

u Ďurkových

10

u Ďurkových

Ubytovanie (Vidiecky dom) u Ďurkových. Ubytovacie zariadenie u Ďurkových, ktoré sa nachádza v obci Žabokreky nad Nitrou, 46 km od Trenčína, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bar. Ubytovanie u Ďurkových sa nachádza v meste Žabokreky nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Loft v historickom centre

10

Loft v historickom centre

Ubytovanie (Apartmán) Loft v historickom centre. Loft v historickom centre sa nachádza v Trenčíne a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Loft v historickom centre sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión u Coľa

10

Penzión u Coľa

Ubytovanie (Penzión) Penzión u Coľa. Located in Prievidza, Penzión u Coľa features a bar, garden and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytovanie Penzión u Coľa sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

1901 apt.

10

1901 apt.

Ubytovanie (Apartmán) 1901 apt.. Ubytovacie zariadenie 1901 apt. sa nachádza v Trenčíne. Počas pobytu v tomto apartmáne môžu hostia využívať kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie 1901 apt. sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Love Bojnice

10

Apartmán Love Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Love Bojnice. Just less than 1 km from Bojnice Castle and 1.7 km from Spa Bojnice and featuring free WiFi, Apartmán Love Bojnice offers accommodation in Bojnice. Ubytovanie Apartmán Love Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

GreenBay Apartment with free parking

10

GreenBay Apartment with free parking

Ubytovanie (Apartmán) GreenBay Apartment with free parking. GreenBay Apartment with free parking is situated in Trenčín. Ubytovanie GreenBay Apartment with free parking sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Štúdio Calvin - Sklenarska 1

10

Štúdio Calvin - Sklenarska 1

Ubytovanie (Apartmány) Štúdio Calvin - Sklenarska 1. Ubytovacie zariadenie Štúdio Calvin - Sklenarska 1 sa nachádza v Prievidzi v Trenčianskom kraji. K dispozícii máte balkón. Ubytovanie Štúdio Calvin - Sklenarska 1 sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Pension Full English

10

Pension Full English

Ubytovanie (Privát) Pension Full English. Set in Prievidza, 3.6 km from Bojnice, Pension Full English offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Pension Full English sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartman Anro

9,9

Apartman Anro

Ubytovanie (Privát) Apartman Anro. Apartmán Anro vám ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi v obci Kanianka. Ubytovanie Apartman Anro sa nachádza v meste Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartman Anro má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Apartman Anro momentálne evidujeme 6 recenzií.

"Na Skale " Apartment in center, free parking

9,9

"Na Skale " Apartment in center, free parking

Ubytovanie (Apartmán) "Na Skale " Apartment in center, free parking. Ubytovacie zariadenie "Na Skale " Apartment in center, free parking ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie "Na Skale " Apartment in center, free parking sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Green Bay Residence Apartment C3.03

9,9

Green Bay Residence Apartment C3.03

Ubytovanie (Apartmán) Green Bay Residence Apartment C3.03. Ubytovacie zariadenie Green Bay Residence Apartment C3.03 sa nachádza v Trenčíne a ponúka reštauráciu, bar a terasu. Ubytovanie Green Bay Residence Apartment C3.03 sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Víkendový dom Relax

9,9

Víkendový dom Relax

Ubytovanie (Vidiecky dom) Víkendový dom Relax. Víkendový dom Relax s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Bojnice, len 200 metrov od Bojnického zámku a 1,4 km od Kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Víkendový dom Relax sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Víkendový dom Relax má celkové hodnotenie 9,9. Pre Vidiecky dom Víkendový dom Relax momentálne evidujeme 42 recenzií.

Apartment Štefánka

9,8

Apartment Štefánka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Štefánka. Ubytovanie Apartment Štefánka s balkónom sa nachádza v Púchove v Trenčianskom kraji. Ubytovanie Apartment Štefánka sa nachádza v meste Púchov (Slovensko - Trenčiansky kraj).

P&P apartmán Bojnice

9,8

P&P apartmán Bojnice

Ubytovanie (Apartmán) P&P apartmán Bojnice. Apartmán P&P Bojnice s výhľadom na mesto sa nachádza v Bojniciach, 2,3 km od Bojnického zámku a 4 km od kúpeľov Bojnice. Ubytovanie P&P apartmán Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie P&P apartmán Bojnice má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán P&P apartmán Bojnice momentálne evidujeme 11 recenzií.

Camp PACHO

9,8

Camp PACHO

Ubytovanie (Kemping) Camp PACHO. Camp PACHO ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v blízkosti Prievidze. Ubytovanie Camp PACHO sa nachádza v meste Veľká Čausa (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Camp PACHO má celkové hodnotenie 9,8. Pre Kemping Camp PACHO momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartmán s terasou v historickom centre

9,8

Apartmán s terasou v historickom centre

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s terasou v historickom centre. Ubytovacie zariadenie Apartmán s terasou v historickom centre sa nachádza v Trenčíne a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán s terasou v historickom centre sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán s átriom v historickom centre

9,8

Apartmán s átriom v historickom centre

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s átriom v historickom centre. Apartmán s átriom v historickom centre sa nachádza v Trenčíne a ponúka bar. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 38 km od Piešťan. Ubytovanie Apartmán s átriom v historickom centre sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartman Heller

9,8

Apartman Heller

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Heller. Apartmán Heller sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach, necelý 1 km od Kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Apartman Heller sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartman Heller má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartman Heller momentálne evidujeme 27 recenzií.

VELVET APARTMENTS

9,8

VELVET APARTMENTS

Ubytovanie (Apartmán) VELVET APARTMENTS. Ubytovacie zariadenie VELVET APARTMENTS sa nachádza v Dubnici nad Váhom a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie VELVET APARTMENTS sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie VELVET APARTMENTS má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán VELVET APARTMENTS momentálne evidujeme 17 recenzií.

Eva Apartments Svermova

9,8

Eva Apartments Svermova

Ubytovanie (Apartmán) Eva Apartments Svermova. Ubytovacie zariadenie Eva Apartments Svermova sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Eva Apartments Svermova sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Eva Apartments Svermova má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Eva Apartments Svermova momentálne evidujeme 28 recenzií.

Treehouse Apartments

9,8

Treehouse Apartments

Ubytovanie (Penzión) Treehouse Apartments. Apartmány Treehouse sa nachádzajú v Trenčianskych Tepliciach v Trenčianskom kraji, 700 metrov od kúpeľov Trenčianske Teplice. Ubytovanie Treehouse Apartments sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Treehouse Apartments má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Treehouse Apartments momentálne evidujeme 5 recenzií.

Privat pod Zamkom

9,8

Privat pod Zamkom

Ubytovanie (Privát) Privat pod Zamkom. Ubytovacie zariadenie Privat pod Zamkom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady v Bojniciach. K dispozícii je záhrada. Ubytovanie Privat pod Zamkom sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Privat pod Zamkom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Privat pod Zamkom momentálne evidujeme 183 recenzií.

Vendelin Apartmany

9,8

Vendelin Apartmany

Ubytovanie (Apartmány) Vendelin Apartmany. Apartmánový dom Vendelin sídli v 3-podlažnej budove bez výťahu, 400 metrov od centra Bojníc. Ponúka vám ubytovacie jednotky s kuchynkou a satelitnou TV. Ubytovanie Vendelin Apartmany sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Vendelin Apartmany má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Vendelin Apartmany momentálne evidujeme 237 recenzií.

Privát ADRIA

9,7

Privát ADRIA

Ubytovanie (Apartmán) Privát ADRIA. Privát ADRIA sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady a kompletne vybavenou kuchynkou. Ubytovanie Privát ADRIA sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Privát ADRIA má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Privát ADRIA momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán Golf Trenčín

9,7

Apartmán Golf Trenčín

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Golf Trenčín. Apartmán Golf Trenčín sa nachádza v Trenčíne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Z ubytovania sa naskytá výhľad na rieku. Ubytovanie Apartmán Golf Trenčín sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmán Golf Trenčín má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Golf Trenčín momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartman Prievidza-Bojnice

9,7

Apartman Prievidza-Bojnice

Ubytovanie (Privát) Apartman Prievidza-Bojnice. Apartmán Prievidza-Bojnice sa nachádza v Prievidzi, v pokojnej štvrti vzdialenej 30 minút chôdze do centra mesta či k zámku Bojnice. Ubytovanie Apartman Prievidza-Bojnice sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartman Prievidza-Bojnice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Apartman Prievidza-Bojnice momentálne evidujeme 89 recenzií.

Zrubový rodinný dom Rodika

9,7

Zrubový rodinný dom Rodika

Ubytovanie (Apartmány) Zrubový rodinný dom Rodika. Zrubový rodinný dom Rodika sa nachádza v časti Hradec v Prievidzi, 5 km od centra mesta a 9 km od Bojníc. Ponúka ubytovanie v 2 apartmánoch s výhľadom. Ubytovanie Zrubový rodinný dom Rodika sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Zrubový rodinný dom Rodika má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Zrubový rodinný dom Rodika momentálne evidujeme 48 recenzií.

Penzión Lili

9,7

Penzión Lili

Ubytovanie (Penzión) Penzión Lili. Penzión Lili sa nachádza v obci Opatovce nad Nitrou a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Lili sa nachádza v meste Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Lili má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Lili momentálne evidujeme 38 recenzií.

Chata Hlboké

9,7

Chata Hlboké

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Hlboké. Chata Hlboké ponúka ubytovanie v Bojniciach, 2,1 km od Bojnického zámku. Kúpele Bojnice sú od ubytovania vzdialené 2,5 km. V dovolenkovom dome je 1... Ubytovanie Chata Hlboké sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

KAVart apartmán

9,7

KAVart apartmán

Ubytovanie (Apartmán) KAVart apartmán. Ubytovacie zariadenie KAVart apartmán sa nachádza v Trenčíne a ponúka reštauráciu, bar a terasu. Piešťany sú od ubytovania vzdialené 37 km. Ubytovanie KAVart apartmán sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

FineByt

9,7

FineByt

Ubytovanie (Apartmán) FineByt. Apartmán FineByt sa nachádza necelý 1 km od kúpeľov Trenčianske Teplice a ponúka ubytovanie s balkónom, rýchlovarnou kanvicou, výhľadom na hory a... Ubytovanie FineByt sa nachádza v meste Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartments Hradný Mur

9,7

Apartments Hradný Mur

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hradný Mur. Ubytovanie Apartments Hradný Múr sa nachádza v Bojniciach, v blízkosti Bojnického zámku a kúpeľov. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie Apartments Hradný Mur sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartments Hradný Mur má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartments Hradný Mur momentálne evidujeme 206 recenzií.

Apartmány Malý Princ

9,7

Apartmány Malý Princ

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Malý Princ. Apartmány Malý Princ sa nachádzajú v meste Bojnice, 400 metrov od Bojnického zámku a 1,9 km od kúpeľov Bojnice. Ubytovanie Apartmány Malý Princ sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Apartmány Malý Princ má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmány Malý Princ momentálne evidujeme 450 recenzií.

Čarovný apartmán Bojnice a okolie

9,7

Čarovný apartmán Bojnice a okolie

Ubytovanie (Apartmány) Čarovný apartmán Bojnice a okolie. Čarovný apartmán Bojnice a okolie sa nachádza v obci Koš v Trenčianskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Čarovný apartmán Bojnice a okolie sa nachádza v meste Kostolná Ves (Slovensko - Trenčiansky kraj).

ATRIO Apartments 2

9,7

ATRIO Apartments 2

Ubytovanie (Apartmány) ATRIO Apartments 2. Ubytovacie zariadenie ATRIO Apartments 2 sa nachádza v Trenčíne. Piešťany sú od ubytovania vzdialené 38 km. Ubytovanie ATRIO Apartments 2 sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

chata Trubárka

9,7

chata Trubárka

Ubytovanie (Penzión) chata Trubárka. Chata Trubárka sa nachádza v Trenčíne a ponúka bar, záhradu a terasu. Dostupné je tu bezplatné Wi-Fi. Izby v penzióne sú vybavené šatníkovou skriňou. Ubytovanie chata Trubárka sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión Wolfland

9,7

Penzión Wolfland

Ubytovanie (Penzión) Penzión Wolfland. Penzión Wolfland sa nachádza v Hornej Marikovej a ponúka gril, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Wolfland sa nachádza v meste Rychtárovce (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión Wolfland má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Wolfland momentálne evidujeme 44 recenzií.

Ubytovanie Alej Bojnice

9,7

Ubytovanie Alej Bojnice

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Alej Bojnice. Nefajčiarske ubytovanie sa nachádza 100 metrov od Bojnického zámku. Ubytovanie Ubytovanie Alej Bojnice sa nachádza v meste Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Ubytovanie Alej Bojnice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytovanie Alej Bojnice momentálne evidujeme 74 recenzií.

Apartment Dubnica Prejta 3

9,6

Apartment Dubnica Prejta 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dubnica Prejta 3. Apartment Dubnica Prejta 3 sa nachádza v Dubnici nad Váhom. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Dubnica Prejta 3 sa nachádza v meste Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Chyža retro apartmán

9,6

Chyža retro apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Chyža retro apartmán. Chyža retro apartmán sa nachádza v Prievidzi. Ubytovanie je vzdialené 41 km od Banskej Bystrice. Súčasťou ubytovania je aj kuchyňa. Ubytovanie Chyža retro apartmán sa nachádza v meste Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión ARTUR

9,6

Penzión ARTUR

Ubytovanie (Penzión) Penzión ARTUR. Penzión ARTUR sa nachádza v Partizánskom a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Počas pobytu je k dispozícii detské ihrisko či terasa. Ubytovanie Penzión ARTUR sa nachádza v meste Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión ARTUR má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión ARTUR momentálne evidujeme 20 recenzií.

Greenbay Golf Apartments

9,6

Greenbay Golf Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Greenbay Golf Apartments. Moderne zariadené a kompletne vybavené apartmány Greenbay Golf s bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v centre Trenčína. Ubytovanie Greenbay Golf Apartments sa nachádza v meste Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Greenbay Golf Apartments má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Greenbay Golf Apartments momentálne evidujeme 32 recenzií.