Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Telgárt

V meste Telgárt (Slovensko) máme celkom 22 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Telgárt

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Telgárt

Chalupa Margareta

10

Chalupa Margareta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Margareta. Chalupa Margareta sa nachádza v Telgárte. Ubytovanie je vzdialené 49 km od obce Jósvafő. Ubytovanie Chalupa Margareta sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalet Smreky

10

Chalet Smreky

Ubytovanie Chalet Smreky. Featuring a sauna, Chalet Smreky is set in Telgárt. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Chalet Smreky sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

CHALET COBURG

10

CHALET COBURG

Ubytovanie CHALET COBURG. Situated in Telgárt in the Banskobystrický kraj region, CHALET COBURG has a balcony. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytovanie CHALET COBURG sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán u Braňa

9,7

Apartmán u Braňa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán u Braňa. Apartmán u Braňa sa nachádza v Telgárte. K dispozícii máte záhradu a terasu. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 49 km od obce Jósvafő. Ubytovanie Apartmán u Braňa sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT

9,7

VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT

Ubytovanie (Apartmán) VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT. Ubytovacie zariadenie VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT sa nachádza v Telgárte v Banskobystrickom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartments Club Telgárt

9,6

Apartments Club Telgárt

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Club Telgárt. Apartmány Club Telgárt s terasou sa nachádzajú v Telgárte. Tatranská Lomnica je vzdialená 36 km. Ubytovanie Apartments Club Telgárt sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartments Club Telgárt má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartments Club Telgárt momentálne evidujeme 249 recenzií.

VISIT TELGART | CHATA

9,6

VISIT TELGART | CHATA

Ubytovanie (Chata v prírode) VISIT TELGART | CHATA. Ubytovanie VISIT TELGART | CHATA sa nachádza v Telgárte, 1,8 km od centra obce Telgárt. Ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie VISIT TELGART | CHATA sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie VISIT TELGART | CHATA má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode VISIT TELGART | CHATA momentálne evidujeme 8 recenzií.

Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou

9,6

Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou

Ubytovanie (Vidiecky dom) Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou. Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou sa nachádza v obci Telgárt, 32 km od Popradu. Ubytovanie Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou momentálne evidujeme 55 recenzií.

Luxury Chalet Telgart

9,6

Luxury Chalet Telgart

Ubytovanie Luxury Chalet Telgart. Located in Telgárt in the Banskobystrický kraj region, Luxury Chalet Telgart features a balcony. Ubytovanie Luxury Chalet Telgart sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion u Hanky

9,6

Penzion u Hanky

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Hanky. Penzión u Hanky ​​sa nachádza na pokojnom mieste, iba 500 metrov od lyžiarskeho strediska Telgárt. Ubytovanie Penzion u Hanky sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion u Hanky má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion u Hanky momentálne evidujeme 158 recenzií.

Horehronská Kúria

9,5

Horehronská Kúria

Ubytovanie (Penzión) Horehronská Kúria. Penzión Horehronská kúria s grilom a výhľadom na hory sa nachádza v obci Telgárt v Banskobystrickom kraji, 36 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Horehronská Kúria sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Horehronská Kúria má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Horehronská Kúria momentálne evidujeme 52 recenzií.

BEE happy

9,4

BEE happy

Ubytovanie (Apartmán) BEE happy. Ubytovacie zariadenie BEE happy sa nachádza v obci Telgárt a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie BEE happy sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zubrovica

9,4

Zubrovica

Ubytovanie (Vidiecky dom) Zubrovica. Ubytovacie zariadenie Zubrovica sa nachádza v meste Telgárt a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady, 2,1 km od Telgártu. K dispozícii je gril. Ubytovanie Zubrovica sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Zubrovica má celkové hodnotenie 9,4. Pre Vidiecky dom Zubrovica momentálne evidujeme 35 recenzií.

Jedlička

9,4

Jedlička

Ubytovanie (Apartmán) Jedlička. Apartmán Jedlička sa nachádza v Telgárte, 31 km od Popradu. Ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko a výhľad na hory. Ubytovanie Jedlička sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Rejdovian

9,3

Apartmány Rejdovian

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Rejdovian. Apartmány Rejdovian sa nachádzajú v meste Telgárt, medzi národnými parkmi Slovenský raj a Muránska Planina. Ubytovanie Apartmány Rejdovian sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány Rejdovian má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartmány Rejdovian momentálne evidujeme 53 recenzií.

Telgárt Apartmán č.12

9,3

Telgárt Apartmán č.12

Ubytovanie (Apartmán) Telgárt Apartmán č.12. Ubytovacie zariadenie Telgárt Apartmán č.12 sa nachádza v Telgárte v Banskobystrickom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Telgárt Apartmán č.12 sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Telgárt Apartmán č.12 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Telgárt Apartmán č.12 momentálne evidujeme 37 recenzií.

Classy Apartment Telgart

9,3

Classy Apartment Telgart

Ubytovanie (Apartmán) Classy Apartment Telgart. Ubytovanie Classy Apartment Telgart sa nachádza v obci Telgárt. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi. Ubytovanie Classy Apartment Telgart sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Classy Apartment Telgart má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Classy Apartment Telgart momentálne evidujeme 33 recenzií.

Style Apartment Telgart

9,3

Style Apartment Telgart

Ubytovanie (Apartmán) Style Apartment Telgart. Ubytovacie zariadenie Style Apartment Telgart, ktoré sa nachádza v Telgárte v Banskobystrickom kraji, ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Style Apartment Telgart sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt

9,2

Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt

Ubytovanie (Apartmán) Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt. Podkrovný apartmán Attic 32 Telgárt sa nachádza v obci Telgárt 48 km od obce Jósvafő. Ubytovanie Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Turistická ubytovňa u Frajta

8,9

Turistická ubytovňa u Frajta

Ubytovanie Turistická ubytovňa u Frajta. Turistická ubytovňa u Frajta sa nachádza v obci Telgárt a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, reštauráciu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do... Ubytovanie Turistická ubytovňa u Frajta sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Telgart

8,9

Chata Telgart

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Telgart. Ubytovanie Chata Telgárt sa nachádza v obci Telgárt v banskobystrickom kraji. Ponúka terasu. Z ubytovania je výhľad do záhrady a na hory. Ubytovanie Chata Telgart sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Telgart má celkové hodnotenie 8,9. Pre Chata v prírode Chata Telgart momentálne evidujeme 10 recenzií.

Chalupa Zubrik Telgárt

8,8

Chalupa Zubrik Telgárt

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Zubrik Telgárt. Chalupa Zubrik Telgárt sa nachádza v meste Telgárt a má záhradu s krytým krbom, detské ihrisko a 3 parkovacie miesta. Ubytovanie Chalupa Zubrik Telgárt sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chalupa Zubrik Telgárt má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Chalupa Zubrik Telgárt momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chata Ski Telgárt

8,5

Chata Ski Telgárt

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chata Ski Telgárt. Chata Ski Telgárt sa nachádza v obci Telgárt a okrem záhrady s príslušenstvom na grilovanie ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na... Ubytovanie Chata Ski Telgárt sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Ski Telgárt má celkové hodnotenie 8,5. Pre Vidiecky dom Chata Ski Telgárt momentálne evidujeme 9 recenzií.

Visit Telgart

8,3

Visit Telgart

Ubytovanie (Apartmány) Visit Telgart. Ubytovanie Visit Telgart sa nachádza 200 metrov od obce Telgárt, ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Visit Telgart sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Visit Telgart má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmány Visit Telgart momentálne evidujeme 65 recenzií.

Apartmány Ski Telgárt

8,2

Apartmány Ski Telgárt

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Ski Telgárt. Apartmány Ski Telgárt sa nachádzajú v obci Telgárt v Banskobystrickom kraji a ponúkajú vám priamy prístup na svah a lyžiarsku školu. Ubytovanie Apartmány Ski Telgárt sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány Ski Telgárt má celkové hodnotenie 8,2. Pre Apartmány Apartmány Ski Telgárt momentálne evidujeme 197 recenzií.

Holiday Resort Telgárt

8,1

Holiday Resort Telgárt

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Holiday Resort Telgárt. Rezort Holiday Telgárt vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Holiday Resort Telgárt sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Holiday Resort Telgárt má celkové hodnotenie 8,1. Pre Apartmánnový hotel Holiday Resort Telgárt momentálne evidujeme 99 recenzií.

Telgart Apartments

7,7

Telgart Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Telgart Apartments. Ubytovanie Telgart Apartments sa nachádza v obci Telgárt, približne 200 metrov od centra Telgártu. Ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, bar a reštauráciu. Ubytovanie Telgart Apartments sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Telgart Apartments má celkové hodnotenie 7,7. Pre Apartmán Telgart Apartments momentálne evidujeme 17 recenzií.

Hotel Telgárt

7,5

Hotel Telgárt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Telgárt. Hotel Telgárt sa nachádza v malebnej dedinke Telgárt medzi Nízkymi Tatrami, Muránskou planinou a Slovenským rajom a priamo pod vrchom Kráľova Hoľa. Ubytovanie Hotel Telgárt sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Telgárt má celkové hodnotenie 7,5. Pre Hotel Hotel Telgárt momentálne evidujeme 43 recenzií.

Andrišov dvor

Andrišov dvor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Andrišov dvor. Ubytovanie Andrišov dvor sa nachádza v meste Telgárt v Banskobystrickom kraji a má balkón. Ubytovanie sa nachádza 32 km od Popradu. Ubytovanie Andrišov dvor sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Andrišov dvor nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Ski Telgárt 2

Chata Ski Telgárt 2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Ski Telgárt 2. Chata Ski Telgárt 2 sa nachádza v Telgárte. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Ski Telgárt 2 sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Chata Ski Telgárt 2 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2. Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2 sa nachádzajú v obci Telgárt a ponúkajú terasu. Sú vzdialené 32 km od Popradu. Ubytovanie Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2 sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1. Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1 sa nachádzajú v obci Telgárt a ponúkajú terasu. Sú vzdialené 32 km od Popradu. Ubytovanie Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1 sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Wellness Apartman Ski Telgart

Wellness Apartman Ski Telgart

Ubytovanie (Apartmán) Wellness Apartman Ski Telgart. Ubytovanie Wellness Apartman Ski Telgart sa nachádza v Telgárte. Ubytovanie je vzdialené 32 km od Popradu. Ubytovanie Wellness Apartman Ski Telgart sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Telgart Apartment House

Telgart Apartment House

Ubytovanie (Apartmán) Telgart Apartment House. Ubytovacie zariadenie Telgart Apartment House sa nachádza v obci Telgárt a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a gril. Ubytovanie Telgart Apartment House sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmanovy Dom Telgart

Apartmanovy Dom Telgart

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy Dom Telgart. Boasting accommodation with a balcony, Apartmanovy Dom Telgart is located in Telgárt. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Apartmanovy Dom Telgart sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Nettes Ferienhaus in Telgárt

Nettes Ferienhaus in Telgárt

Ubytovanie Nettes Ferienhaus in Telgárt. Offering sea views, Nettes Ferienhaus in Telgárt is an accommodation located in Telgárt, 13 km from Dobsinska Ice Cave and 20 km from Muran. Ubytovanie Nettes Ferienhaus in Telgárt sa nachádza v meste Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Telgárt

Mesto Telgárt sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a ubytovanie v meste Telgárt.