Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Spišské Tomášovce

V meste Spišské Tomášovce (Slovensko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Spišské Tomášovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Spišské Tomášovce

Penzión Thamasy

9,7

Penzión Thamasy

Ubytovanie (Penzión) Penzión Thamasy. Penzión Thamasy je obklopený národným parkom Slovenský raj a nachádza sa v malebnej dedinke Spišské Tomášovce. Ubytovanie Penzión Thamasy sa nachádza v meste Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Thamasy má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión Thamasy momentálne evidujeme 228 recenzií.

Ubytovanie Ľaľa

9,7

Ubytovanie Ľaľa

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Ľaľa. Ubytovanie Ľaľa sa nachádza v Spišských Tomášovciach a ponúka záhradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie Ľaľa sa nachádza v meste Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj).

Privat Zuzana

9,5

Privat Zuzana

Ubytovanie (Penzión) Privat Zuzana. Ubytovanie ponúka záhradu, gril a terasu. Hostia sa môžu pokochať výhľadom do záhrady. Ubytovanie Privat Zuzana sa nachádza v meste Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Privat Zuzana má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Privat Zuzana momentálne evidujeme 31 recenzií.

Holiday Home Lester

9,4

Holiday Home Lester

Ubytovanie (Penzión) Holiday Home Lester. Penzión Holiday Home Lester sa nachádza v obci Spišské Tomášovce a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Lester sa nachádza v meste Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Holiday Home Lester má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Holiday Home Lester momentálne evidujeme 96 recenzií.

Chata Zlatka

9,2

Chata Zlatka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Zlatka. Chata Zlatka sa nachádza uprostred Národného parku Slovenský raj a Prírodnej rezervácie Prielom Hornádu v oblasti Letanovský mlyn. Ubytovanie Chata Zlatka sa nachádza v meste Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Chata Zlatka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Chata Zlatka momentálne evidujeme 12 recenzií.

Studio Pohoda Cingov Slovensky raj

9

Studio Pohoda Cingov Slovensky raj

Ubytovanie (Apartmány) Studio Pohoda Cingov Slovensky raj. Ubytovacie zariadenie Štúdio Pohoda Čingov Slovenský raj sa nachádza v tichej lokalite len 100 metrov od turistických chodníkov v Národnom parku Slovenský... Ubytovanie Studio Pohoda Cingov Slovensky raj sa nachádza v meste Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Studio Pohoda Cingov Slovensky raj má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Studio Pohoda Cingov Slovensky raj momentálne evidujeme 35 recenzií.

Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj

8,8

Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj

Ubytovanie (Apartmán) Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj. Štúdio Pohoda na Rázcestí Čingov Slovenský Raj sa nachádza v obci Spišské Tomášovce. K dispozícii je bar. Ubytovanie Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj sa nachádza v meste Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Studio Pohoda Na Razcesti Cingov Slovensky Raj momentálne evidujeme 21 recenzií.

Horská chata v Slovenskom raji

8,3

Horská chata v Slovenskom raji

Ubytovanie (Horská chata) Horská chata v Slovenskom raji. Horská chata v Slovenskom raji sa nachádza v obci Spišské Tomášovce a ponúka záhradu, terasu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Horská chata v Slovenskom raji sa nachádza v meste Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj).

ubytovanie Petra

7,8

ubytovanie Petra

Ubytovanie (Vidiecky dom) ubytovanie Petra. Ubytovanie Petra sa nachádza v Spišských Tomášovciach a ponúka záhradu a spoločný salónik. Ubytovanie ubytovanie Petra sa nachádza v meste Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie ubytovanie Petra má celkové hodnotenie 7,8. Pre Vidiecky dom ubytovanie Petra momentálne evidujeme 7 recenzií.

Turistická ubytovňa

7,7

Turistická ubytovňa

Ubytovanie (Penzión) Turistická ubytovňa. Ubytovacie zariadenie Turistická ubytovňa sa nachádza v Spišských Tomášovciach a disponuje záhradou. Ubytovanie Turistická ubytovňa sa nachádza v meste Spišské Tomášovce (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Spišské Tomášovce

Mesto Spišské Tomášovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Spišské Tomášovce.