Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Trnávka

V meste Trnávka (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Trnávka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Trnávka

RICARDOS GUEST HOUSE

8,8

RICARDOS GUEST HOUSE

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) RICARDOS GUEST HOUSE. Ubytovacie zariadenie Ricardos Guest House sa nachádza v Trnávke, 49 km od mesta Mosonmagyaróvár a ponúka záhradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie RICARDOS GUEST HOUSE sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie RICARDOS GUEST HOUSE má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmánnový hotel RICARDOS GUEST HOUSE momentálne evidujeme 5 recenzií.

Luxury Duplex Apartment

Luxury Duplex Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Duplex Apartment. Situated in Trnávka, Luxury Duplex Apartment features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Luxury Duplex Apartment sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 173 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Luxury Duplex Apartment nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Hostel Student House Bratislava

Hostel Student House Bratislava

Ubytovanie (Hostel) Hostel Student House Bratislava. Hostel Student House Bratislava is offering accommodation in Trnávka. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Hostel Student House Bratislava sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytovanie v meste Trnávka

Mesto Trnávka sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Trnávka.