Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Trenčianska Apartment

Letisko Bratislava, ktoré je k ubytovaniu Trenčianska Apartment najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 4 km. Ubytovanie Trenčianska Apartment sa nachádza v miestnej časti Trnávka 33 km od mesta Mosonmagyaróvár. Apartmán je vzdialený 2,9 km od Bratislavy a 40 km od obce Podersdorf am See. Tento apartmán má 1 spálňu, kuchyňu a TV s plochou obrazovkou.

Iná ubytovanie v meste Trnávka

RICARDOS GUEST HOUSE

8,8

RICARDOS GUEST HOUSE

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) RICARDOS GUEST HOUSE. Ubytovacie zariadenie Ricardos Guest House sa nachádza v Trnávke, 49 km od mesta Mosonmagyaróvár a ponúka záhradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie RICARDOS GUEST HOUSE sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie RICARDOS GUEST HOUSE má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmánnový hotel RICARDOS GUEST HOUSE momentálne evidujeme 5 recenzií.

Completely renovated apartment next to lake.

8,2

Completely renovated apartment next to lake.

Ubytovanie (Apartmán) Completely renovated apartment next to lake.. Ubytovacie zariadenie Completely renovated apartment next to lake. sa nachádza v Trnávke v Bratislavskom kraji. Ponúka balkón. Ubytovanie Completely renovated apartment next to lake. sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

2 room apartment with terrace, Prievozska street

6,5

2 room apartment with terrace, Prievozska street

Ubytovanie (Apartmány) 2 room apartment with terrace, Prievozska street. Located in Trnávka, 2 room apartment with terrace, Prievozska street provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie 2 room apartment with terrace, Prievozska street sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere

1

Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere. Offering free WiFi and city views, Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere is an accommodation located in Trnávka. Ubytovanie Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Luxury Duplex Apartment

Luxury Duplex Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Duplex Apartment. Situated in Trnávka, Luxury Duplex Apartment features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Luxury Duplex Apartment sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Apartmán Luxury Duplex Apartment nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment

2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment

Ubytovanie (Apartmán) 2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment. 2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment is set in Trnávka and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie 2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).