Hľadať

Ubytovanie

Completely renovated apartment next to lake. Apartmán

57 Prešovská, 821 02 Trnávka, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Completely renovated apartment next to lake.. Ubytovacie zariadenie Completely renovated apartment next to lake. sa nachádza v Trnávke v Bratislavskom kraji. Ponúka balkón. Ubytovanie Completely renovated apartment next to lake. sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Popis ubytovania Completely renovated apartment next to lake.

Apartmán má 2 spálne a kompletne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rúrou a varnou doskou. Ponúka balkón. K vybaveniu patrí aj TV s plochou obrazovkou a práčka. Ubytovacie zariadenie Completely renovated apartment next to lake. Bratislava je od ubytovania vzdialená 3,5 km a mesto Mosonmagyaróvár 33 km. Na mieste je k dispozícii aj terasa. Letisko Bratislava, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 4 km. Mesto Neusiedl am See je od ubytovania vzdialené 33 km. sa nachádza v Trnávke v Bratislavskom kraji.

Iná ubytovanie v meste Trnávka

RICARDOS GUEST HOUSE

8,8

RICARDOS GUEST HOUSE

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) RICARDOS GUEST HOUSE. Ubytovacie zariadenie Ricardos Guest House sa nachádza v Trnávke, 49 km od mesta Mosonmagyaróvár a ponúka záhradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie RICARDOS GUEST HOUSE sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie RICARDOS GUEST HOUSE má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmánnový hotel RICARDOS GUEST HOUSE momentálne evidujeme 5 recenzií.

2 room apartment with terrace, Prievozska street

6,5

2 room apartment with terrace, Prievozska street

Ubytovanie (Apartmány) 2 room apartment with terrace, Prievozska street. Located in Trnávka, 2 room apartment with terrace, Prievozska street provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie 2 room apartment with terrace, Prievozska street sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere

1

Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere. Offering free WiFi and city views, Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere is an accommodation located in Trnávka. Ubytovanie Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Luxury Duplex Apartment

Luxury Duplex Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Duplex Apartment. Situated in Trnávka, Luxury Duplex Apartment features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Luxury Duplex Apartment sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). Pre Apartmán Luxury Duplex Apartment nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment

2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment

Ubytovanie (Apartmán) 2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment. 2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment is set in Trnávka and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie 2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment sa nachádza v meste Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).