Hľadať

Ubytovanie

Domček 22 Dovolenkový dom

Poľná 22, 962 71 Dudince, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček 22. Domček 22 sa nachádza v Dudinciach a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie je vzdialené 44 km od mesta Ostrihom. Ubytovanie Domček 22 sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Domček 22

K vybaveniu patrí aj TV s plochou obrazovkou. Dovolenkový dom má 2 spálne, 1 kúpeľňu, kompletne vybavenú kuchyňu a terasu s výhľadom do záhrady. Mesto Vyšehrad je od dovolenkového domu vzdialené 43 km a obec Zebegény 41 km. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie je vzdialené 44 km od mesta Ostrihom. Na mieste môžu hostia relaxovať v záhrade s grilom a v okolitej oblasti sa môžu venovať pešej turistike. Domček 22 sa nachádza v Dudinciach a ponúka spoločenskú miestnosť.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Kúpeľné a wellness centrum
  • Bezplatné parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Dudince

Synergy House

9,9

Synergy House

Ubytovanie (Bed and breakfast) Synergy House. Ubytovanie Synergy House sa nachádza v Dudinciach a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, fitnescentrum a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Synergy House sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Synergy House má celkové hodnotenie 9,9. Pre Bed and breakfast Synergy House momentálne evidujeme 11 recenzií.

Chata Pinius

9,7

Chata Pinius

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pinius. Ubytovacie zariadenie Chata Pinius sa nachádza v Dudinciach a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chata Pinius sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion Fortuna Dudince

9

Penzion Fortuna Dudince

Ubytovanie (Penzión) Penzion Fortuna Dudince. Penzión Fortuna Dudince sa nachádza v pokojnej lokalite, 1,5 km od kúpeľov Dudince. Ubytovanie Penzion Fortuna Dudince sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Fortuna Dudince má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Fortuna Dudince momentálne evidujeme 77 recenzií.

ONYX Penzión

8,9

ONYX Penzión

Ubytovanie ONYX Penzión. Set in Dudince, within 37 km of Chateau Svaty Anton and 42 km of New Chateau Banska Stiavnica, ONYX Penzión offers accommodation with a terrace and as well... Ubytovanie ONYX Penzión sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Eko Penzion Leo

8

Eko Penzion Leo

Ubytovanie (Hostinec) Eko Penzion Leo. Eko Penzión Leo sa nachádza v Dudinciach, len 350 metrov od termálneho parku. Na mieste nájdete aj bar. Ubytovanie Eko Penzion Leo sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Eko Penzion Leo má celkové hodnotenie 8. Pre Hostinec Eko Penzion Leo momentálne evidujeme 156 recenzií.

Prijemne rodinne ubytovanie

Prijemne rodinne ubytovanie

Ubytovanie (Vidiecky dom) Prijemne rodinne ubytovanie. Príjemné rodinné ubytovanie sa nachádza v Dudinciach a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a terasu. Ubytovanie Prijemne rodinne ubytovanie sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Vidiecky dom Prijemne rodinne ubytovanie nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday home Bakchus Dudince

Holiday home Bakchus Dudince

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bakchus Dudince. Dovolenkový dom Holiday home Bakchus Dudince sa nachádza v Dudinciach v banskobystrickom kraji. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Holiday home Bakchus Dudince sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Bakchus Dudince nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.