Hľadať

Ubytovanie

Chata Pinius Dovolenkový dom

Agátová 142, 962 71 Dudince, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pinius. Ubytovacie zariadenie Chata Pinius sa nachádza v Dudinciach a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chata Pinius sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Chata Pinius

Po dni strávenom pešou turistikou alebo cyklistikou môžu hostia oddychovať v záhrade alebo spoločenskej miestnosti. Ubytovanie Chata Pinius je vzdialené 43 km od mesta Vyšehrad a 41 km od obce Zebegény. Toto ubytovanie s výhľadom na mesto je vzdialené 44 km od Ostrihomu. Dovolenkový dom má 2 spálne, 1 kúpeľňu, jedálenský priestor, kompletne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom do záhrady. Ubytovacie zariadenie Chata Pinius sa nachádza v Dudinciach a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. K vybaveniu patrí aj posteľná bielizeň, uteráky a TV s plochou obrazovkou. Počas pobytu v dovolenkovom dome môžu hostia využívať aj gril. V ubytovaní Chata Pinius môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Toto ubytovanie sa nachádza 18 minút chôdze od pláže.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Dudince

Domček 22

10

Domček 22

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček 22. Domček 22 sa nachádza v Dudinciach a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie je vzdialené 44 km od mesta Ostrihom. Ubytovanie Domček 22 sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Synergy House

9,9

Synergy House

Ubytovanie (Bed and breakfast) Synergy House. Ubytovanie Synergy House sa nachádza v Dudinciach a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, fitnescentrum a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Synergy House sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Synergy House má celkové hodnotenie 9,9. Pre Bed and breakfast Synergy House momentálne evidujeme 11 recenzií.

Penzion Fortuna Dudince

9

Penzion Fortuna Dudince

Ubytovanie (Penzión) Penzion Fortuna Dudince. Penzión Fortuna Dudince sa nachádza v pokojnej lokalite, 1,5 km od kúpeľov Dudince. Ubytovanie Penzion Fortuna Dudince sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Fortuna Dudince má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Fortuna Dudince momentálne evidujeme 77 recenzií.

Eko Penzion Leo

8

Eko Penzion Leo

Ubytovanie (Hostinec) Eko Penzion Leo. Eko Penzión Leo sa nachádza v Dudinciach, len 350 metrov od termálneho parku. Na mieste nájdete aj bar. Ubytovanie Eko Penzion Leo sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Eko Penzion Leo má celkové hodnotenie 8. Pre Hostinec Eko Penzion Leo momentálne evidujeme 156 recenzií.

Prijemne rodinne ubytovanie

Prijemne rodinne ubytovanie

Ubytovanie (Vidiecky dom) Prijemne rodinne ubytovanie. Príjemné rodinné ubytovanie sa nachádza v Dudinciach a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a terasu. Ubytovanie Prijemne rodinne ubytovanie sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Vidiecky dom Prijemne rodinne ubytovanie nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday home Bakchus Dudince

Holiday home Bakchus Dudince

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bakchus Dudince. Dovolenkový dom Holiday home Bakchus Dudince sa nachádza v Dudinciach v banskobystrickom kraji. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Holiday home Bakchus Dudince sa nachádza v meste Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Bakchus Dudince nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.