Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stupava

V meste Stupava (Slovensko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stupava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stupava

POHODA ubytovanie

8,9

POHODA ubytovanie

Ubytovanie (Nízkorozpočtový hotel) POHODA ubytovanie. POHODA ubytovanie sa nachádza v Stupave a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie POHODA ubytovanie sa nachádza v meste Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie POHODA ubytovanie má celkové hodnotenie 8,9. Pre Nízkorozpočtový hotel POHODA ubytovanie momentálne evidujeme 75 recenzií.

Penzión Green Hof

8,7

Penzión Green Hof

Ubytovanie (Penzión) Penzión Green Hof. Penzión Green Hof sa nachádza v meste Stupava, približne 15 km od Bratislavy. Ubytovanie Penzión Green Hof sa nachádza v meste Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Penzión Green Hof má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Green Hof momentálne evidujeme 21 recenzií.

Penzión Ulička

8,3

Penzión Ulička

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ulička. Penzión Ulička sa nachádza v Stupave, necelých 14 km od hradu Devín. Ubytovanie Penzión Ulička sa nachádza v meste Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Penzión Ulička má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzión Ulička momentálne evidujeme 370 recenzií.

Hotel Eminent

7,9

Hotel Eminent

Ubytovanie (Hotel) Hotel Eminent. Hotel Eminent sa nachádza priamo na hlavnej ulici Stupavy a ponúka vám bowlingovú dráhu a klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet,... Ubytovanie Hotel Eminent sa nachádza v meste Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Hotel Eminent má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel Eminent momentálne evidujeme 186 recenzií.

InterSport Hotel

7

InterSport Hotel

Ubytovanie (Hotel) InterSport Hotel. Hotel Park Stupava sídli uprostred parku, 1 km od centra Stupavy. Ponúka vám tenisové kurty, krytý a vonkajší bazén a reštauráciu s terasou. Ubytovanie InterSport Hotel sa nachádza v meste Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie InterSport Hotel má celkové hodnotenie 7. Pre Hotel InterSport Hotel momentálne evidujeme 212 recenzií.

Apartments Stupava

6,3

Apartments Stupava

Ubytovanie (Penzión) Apartments Stupava. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a spoločná kuchyňa. Každá izba v penzióne Apartments Stupava je vybavená písacím stolom a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartments Stupava sa nachádza v meste Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Apartments Stupava má celkové hodnotenie 6,3. Pre Penzión Apartments Stupava momentálne evidujeme 17 recenzií.

Il Galeone hotel

Il Galeone hotel

Ubytovanie (Hotel) Il Galeone hotel. Il Galeone hotel sa nachádza v Stupave a ponúka reštauráciu, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Súčasťou izieb je súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Il Galeone hotel sa nachádza v meste Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytovanie v Stupave

Ubytovanie v Stupave

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie v Stupave. Ubytovanie v Stupave sa nachádza v pokojnej lokalite 1 km od centra Stupavy a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie. Ubytovanie Ubytovanie v Stupave sa nachádza v meste Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytovanie v meste Stupava

Mesto Stupava sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Stupava.