Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Banská Bystrica

V meste Banská Bystrica (Slovensko) máme celkom 66 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Banská Bystrica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Banská Bystrica

Apartmány u Eda

10

Apartmány u Eda

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány u Eda. Apartmány u Eda ponúkajú ubytovanie s kuchyňou v Banskej Bystrici, 5 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Apartmány u Eda sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment with sun terrace in a family house

10

Apartment with sun terrace in a family house

Ubytovanie (Apartmány) Apartment with sun terrace in a family house. Situated in Banská Bystrica, within 7 km of Ski Sachticky, Apartment with sun terrace in a family house is an accommodation offering city views. Ubytovanie Apartment with sun terrace in a family house sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

A modern Barn house in Brusno

9,9

A modern Barn house in Brusno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) A modern Barn house in Brusno. Ubytovacie zariadenie A modern Barn house in Brusno sa nachádza v Banskej Bystrici a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie A modern Barn house in Brusno sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

BL city apartment

9,8

BL city apartment

Ubytovanie (Apartmán) BL city apartment. Apartmán BL city apartment sa nachádza v Banskej Bystrici a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie BL city apartment sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie BL city apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán BL city apartment momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartmán pod Vežou 1

9,8

Apartmán pod Vežou 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod Vežou 1. Boasting garden views, Apartmán pod Vežou 1 offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 50 metres from Central Slovakian Gallery. Ubytovanie Apartmán pod Vežou 1 sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán BB

9,8

Apartmán BB

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán BB. Apartmán BB sa nachádza v Banskej Bystrici, 3,7 km od Stredoslovenskej galérie, 11 km od Tajova a 11 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky. Ubytovanie Apartmán BB sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán BB má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán BB momentálne evidujeme 12 recenzií.

Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice

9,8

Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice

Ubytovanie (Apartmány) Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice. Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice sa nachádza v Banskej Bystrici 300 metrov od Stredoslovenskej galérie a 8 km od lyžiarskeho... Ubytovanie Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Evelyn

9,8

Evelyn

Ubytovanie (Apartmán) Evelyn. Offering free WiFi and garden views, Evelyn is an accommodation set in Banská Bystrica. Ubytovanie Evelyn sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Evelyn má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Evelyn momentálne evidujeme 6 recenzií.

Contemporary apartment with fireplace & terrace

9,8

Contemporary apartment with fireplace & terrace

Ubytovanie (Apartmán) Contemporary apartment with fireplace & terrace. Ubytovacie zariadenie Contemporary apartment with fireplace & terrace sa nachádza v Banskej Bystrici necelých 200 metrov od Stredoslovenskej galérie a 8 km... Ubytovanie Contemporary apartment with fireplace & terrace sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán 27, Kamzík

9,7

Apartmán 27, Kamzík

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 27, Kamzík. Located in Banská Bystrica, just 10 km from Ski Sachticky, Apartmán 27, Kamzík provides accommodation with a restaurant, a bar, ski-to-door access and free... Ubytovanie Apartmán 27, Kamzík sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Danka

9,7

Apartmán Danka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Danka. Apartmán Danka ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartmán Danka sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Danka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Danka momentálne evidujeme 140 recenzií.

Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

9,7

Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

Ubytovanie (Apartmán) Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin. Ubytovacie zariadenie Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin sa nachádza v Banskej Bystrici 700 metrov od Stredoslovenskej... Ubytovanie Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Deluxe

9,7

Apartmán Deluxe

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Deluxe. Apartmán Deluxe sa nachádza v Banskej Bystrici, 2,1 km od Stredoslovenskej galérie. Ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné Wi-Fi a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Apartmán Deluxe sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Deluxe má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Deluxe momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartmán ENJOY

9,7

Apartmán ENJOY

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ENJOY. Apartmán ENJOY sa nachádza v Banskej Bystrici 800 metrov od Stredoslovenskej galérie a 7 km od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Apartmán ENJOY sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Dafinka

9,7

Dafinka

Ubytovanie (Apartmán) Dafinka. Apartmán Dafinka sa nachádza v Banskej Bystrici (Banskobystrický kraj), ponúka príjemnú terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a príslušenstvo na... Ubytovanie Dafinka sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Dafinka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Dafinka momentálne evidujeme 11 recenzií.

Art Pension dans le Parc

9,7

Art Pension dans le Parc

Ubytovanie (Hotel) Art Pension dans le Parc. Rodinou prevádzkovaný penzión Art Pension dans le Parc sa nachádza na pokojnom mieste hneď vedľa mestského parku a je vzdialený iba 100 metrov od... Ubytovanie Art Pension dans le Parc sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Art Pension dans le Parc má celkové hodnotenie 9,7. Pre Hotel Art Pension dans le Parc momentálne evidujeme 131 recenzií.

Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

9,7

Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

Ubytovanie (Apartmán) Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin. Ubytovacie zariadenie Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice sa nachádza v Banskej Bystrici 500 metrov od Stredoslovenskej galérie a 8 km od... Ubytovanie Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman All-in

9,7

Apartman All-in

Ubytovanie (Apartmán) Apartman All-in. Apartmán All-in ponúka výhľad na mesto a ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Nachádza sa približne 4,3 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Apartman All-in sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartman All-in má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman All-in momentálne evidujeme 10 recenzií.

Romantické ubytovanie pre dvoch v lese

9,7

Romantické ubytovanie pre dvoch v lese

Ubytovanie (Apartmány) Romantické ubytovanie pre dvoch v lese. Romantické ubytovanie pre dvoch v lese is situated in Banská Bystrica, 11 km from Ski Sachticky, in an area where hiking can be enjoyed. Located 4. Ubytovanie Romantické ubytovanie pre dvoch v lese sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Komenského - 6 min pešo na námestie

9,7

Apartmán Komenského - 6 min pešo na námestie

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Komenského - 6 min pešo na námestie. Apartmán Komenského 5 min pešo na námestie sa nachádza v Banskej Bystrici v Banskobystrickom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmán Komenského - 6 min pešo na námestie sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

2 izbový byt Buddha na Sídlisku neďaleko centra, 24h checkin

9,6

2 izbový byt Buddha na Sídlisku neďaleko centra, 24h checkin

Ubytovanie (Apartmán) 2 izbový byt Buddha na Sídlisku neďaleko centra, 24h checkin. Ubytovanie 2 izbový byt na Sídlisku v tichej časti Banskej Bystrice neďaleko centra, 24h checkin s výhľadom do záhrady sa nachádza v Banskej Bystrici asi 8... Ubytovanie 2 izbový byt Buddha na Sídlisku neďaleko centra, 24h checkin sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Lenkas apartment

9,6

Lenkas apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lenkas apartment. Ubytovanie Lenkas apartment sa nachádza v Banskej Bystrici, 1,9 km od Stredoslovenskej galérie, 9 km od Tajova a 9 km od lyžiarskeho strediska Ski... Ubytovanie Lenkas apartment sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Lenkas apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Lenkas apartment momentálne evidujeme 77 recenzií.

Apartmán Amália

9,6

Apartmán Amália

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Amália. Apartmán Amália sa nachádza v Banskej Bystrici, 2,9 km od Stredoslovenskej galérie a približne 30 minút chôdze od centra mesta. Ubytovanie Apartmán Amália sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Amália má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Amália momentálne evidujeme 84 recenzií.

Artist apartment

9,6

Artist apartment

Ubytovanie (Apartmány) Artist apartment. Ubytovacie zariadenie Artist apartment ponúka ubytovanie v Banskej Bystrici 6 km od lyžiarskeho strediska Ski Sachticky. Ubytovanie Artist apartment sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman u Klavdie

9,6

Apartman u Klavdie

Ubytovanie (Apartmány) Apartman u Klavdie. Apartmán u Klavdie sa nachádza v Banskej Bystrici 300 metrov od Stredoslovenskej galérie a 8 km od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman u Klavdie sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány nad Tajovom 2

9,6

Apartmány nad Tajovom 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány nad Tajovom 2. Apartmány nad Tajovom 2 sa nachádzajú v meste Tajov a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány nad Tajovom 2 sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Lazovná

9,5

Apartment Lazovná

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lazovná. Apartmán Lazovná sa nachádza v Banskej Bystrici, len 1,5 km od Stredoslovenskej galérie a do 9 km od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Apartment Lazovná sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment in the LUX Residence

9,5

Apartment in the LUX Residence

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in the LUX Residence. Ubytovanie Apartment in the LUX Residence sa nachádza v Banskej Bystrici 8 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky. Ponúka bar a terasu. Ubytovanie Apartment in the LUX Residence sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Gábor

9,4

Chata Gábor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Gábor. Chata Gábor s výhľadom do záhrady sa nachádza v Banskej Bystrici a okrem záhrady a terasy ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chata Gábor sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Gábor má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Chata Gábor momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzion Villa Maura

9,4

Penzion Villa Maura

Ubytovanie (Penzión) Penzion Villa Maura. Penzión Villa Maura sa nachádza 10 minút pešo od centra Banskej Bystrice a spolu s ubytovaním ponúka každé ráno raňajky s domácimi koláčmi, súkromné... Ubytovanie Penzion Villa Maura sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Villa Maura má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Villa Maura momentálne evidujeme 280 recenzií.

Angel's Apartment

9,4

Angel's Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Angel's Apartment. Apartmány Angel's sa nachádzajú v Banskej Bystrici a ponúkajú vám komfortné ubytovanie s otvorenou kúpeľňou v obývacej izbe. Ubytovanie Angel's Apartment sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Angel's Apartment má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Angel's Apartment momentálne evidujeme 167 recenzií.

Apartman MANDALA

9,4

Apartman MANDALA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman MANDALA. Apartmán MANDALA ponúka ubytovanie v Banskej Bystrici, 10 km od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Apartman MANDALA sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán pod Vežou 2

9,3

Apartmán pod Vežou 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod Vežou 2. Apartmán pod Vežou 2 sa nachádza približne 50 metrov od Stredoslovenskej galérie a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, terasou a balkónom. Ubytovanie Apartmán pod Vežou 2 sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán s bazénom, Banská Bystrica

9,3

Apartmán s bazénom, Banská Bystrica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s bazénom, Banská Bystrica. Apartmán s bazénom, Banská Bystrica sa nachádza v Banskej Bystrici len 2 km od Stredoslovenskej galérie a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmán s bazénom, Banská Bystrica sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Grill Bar Podlavice

9,3

Grill Bar Podlavice

Ubytovanie (Penzión) Grill Bar Podlavice. Grill Bar Podlavice sa nachádza v Banskej Bystrici, 5 km od Tajova. Ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytovanie Grill Bar Podlavice sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Grill Bar Podlavice má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Grill Bar Podlavice momentálne evidujeme 9 recenzií.

GRAN hostel

9,3

GRAN hostel

Ubytovanie (Hostel) GRAN hostel. Ubytovacie zariadenie GRAN hostel sa nachádza v Banskej Bystrici, 4,2 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie GRAN hostel sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie GRAN hostel má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hostel GRAN hostel momentálne evidujeme 323 recenzií.

Luxurious apartment "London" in the centre

9,3

Luxurious apartment "London" in the centre

Ubytovanie (Apartmán) Luxurious apartment "London" in the centre. Ubytovacie zariadenie Luxurious apartment "London" in the centre sa nachádza v Banskej Bystrici a ponúka záhradu, gril a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Luxurious apartment "London" in the centre sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán CENTRAL

9,2

Apartmán CENTRAL

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán CENTRAL. Apartmán CENTRAL ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Nachádza sa v Banskej Bystrici, len 500 metrov od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Apartmán CENTRAL sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Banská Bystrica Fortnička

9,2

Apartmán Banská Bystrica Fortnička

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Banská Bystrica Fortnička. Apartmán Banská Bystrica Fortnička sa nachádza v Banskej Bystrici 400 metrov od Stredoslovenskej galérie a 8 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky. Ubytovanie Apartmán Banská Bystrica Fortnička sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Horska Chata v Srdci Kremnických Hôr

9,1

Horska Chata v Srdci Kremnických Hôr

Ubytovanie (Horská chata) Horska Chata v Srdci Kremnických Hôr. Ubytovacie zariadenie Horská chata v Srdci Kremnických Hôr sa nachádza v Banskej Bystrici len 11 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Horska Chata v Srdci Kremnických Hôr sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán SUZANNE

9,1

Apartmán SUZANNE

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SUZANNE. Apartmán SUZANNE s výhľadom do záhrady sa nachádza v Banskej Bystrici, 10 km od Tajova, 11 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky a 3,4 km od... Ubytovanie Apartmán SUZANNE sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán SUZANNE má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán SUZANNE momentálne evidujeme 12 recenzií.

Villa 27

9,1

Villa 27

Ubytovanie (Penzión) Villa 27. Villa 27 sa nachádza 7 km od Banskej Bystrice. Ponúka vonkajší bazén a à la carte reštauráciu. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Villa 27 sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Villa 27 má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Villa 27 momentálne evidujeme 491 recenzií.

Penzión U sv. Krištofa

9,1

Penzión U sv. Krištofa

Ubytovanie (Penzión) Penzión U sv. Krištofa. Penzión U sv. Krištofa s terasou sa nachádza v Banskej Bystrici v Banskobystrickom kraji, 14 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky a 15 km od Tajova. Ubytovanie Penzión U sv. Krištofa sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión U sv. Krištofa má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión U sv. Krištofa momentálne evidujeme 23 recenzií.

Hotel Kuria

9,1

Hotel Kuria

Ubytovanie (Penzión) Hotel Kuria. Hotel Kúria sídli v historickej budove zo 16. storočia a je vzdialený len 100 metrov od pešej zóny Banskej Bystrice, kde nájdete všetky turistické... Ubytovanie Hotel Kuria sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Kuria má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Hotel Kuria momentálne evidujeme 634 recenzií.

Sv & Angel Apartment

9,1

Sv & Angel Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sv & Angel Apartment. Apartmán Sv & Angel sa nachádza v Banskej Bystrici a je umiestnený na 1. poschodí 5-poschodovej budovy. Ubytovanie Sv & Angel Apartment sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Sv & Angel Apartment má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Sv & Angel Apartment momentálne evidujeme 113 recenzií.

Centrum Bb

9,1

Centrum Bb

Ubytovanie (Apartmán) Centrum Bb. Ubytovanie Centrum Bb so záhradou sa nachádza v Banskej Bystrici, 4 km od Stredoslovenskej galérie a 11 km od lyžiarskeho strediska Ski Sachticky. Ubytovanie Centrum Bb sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Centrum Bb má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Centrum Bb momentálne evidujeme 14 recenzií.

Ubytovanie v meste Banská Bystrica

Mesto Banská Bystrica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 66 hotelov a ubytovanie v meste Banská Bystrica.