Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Banská Bystrica

V meste Banská Bystrica (Slovensko) máme celkom 66 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Banská Bystrica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Banská Bystrica

Apartmány u Eda

10

Apartmány u Eda

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány u Eda. Apartmány u Eda ponúkajú ubytovanie s kuchyňou v Banskej Bystrici, 5 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Apartmány u Eda sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Centrum

10

Apartmán Centrum

Ubytovanie Apartmán Centrum. Apartmán Centrum is set in Banská Bystrica, 12 km from wooden church Hronsek UNESCO, 20 km from Zvolen Castle, and 45 km from The Church of St. Catherine. Ubytovanie Apartmán Centrum sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Paracelsus house

10

Paracelsus house

Ubytovanie Paracelsus house. Offering a garden and garden view, Paracelsus house is set in Banská Bystrica, 14 km from wooden church Hronsek UNESCO and 22 km from Zvolen Castle. Ubytovanie Paracelsus house sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment with sun terrace in a family house

10

Apartment with sun terrace in a family house

Ubytovanie (Apartmány) Apartment with sun terrace in a family house. Situated in Banská Bystrica, within 7 km of Ski Sachticky, Apartment with sun terrace in a family house is an accommodation offering city views. Ubytovanie Apartment with sun terrace in a family house sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Banícka chalupa U felčiara

10

Banícka chalupa U felčiara

Ubytovanie Banícka chalupa U felčiara. Featuring mountain views, Banícka chalupa U felčiara offers accommodation with a balcony and a kettle, around 22 km from wooden church Hronsek UNESCO. Ubytovanie Banícka chalupa U felčiara sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Viki

9,9

Apartmán Viki

Ubytovanie Apartmán Viki. Apartmán Viki is set in Banská Bystrica, 12 km from wooden church Hronsek UNESCO and 20 km from Zvolen Castle, in an area where walking tours can be... Ubytovanie Apartmán Viki sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

A modern Barn house in Brusno

9,9

A modern Barn house in Brusno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) A modern Barn house in Brusno. Ubytovacie zariadenie A modern Barn house in Brusno sa nachádza v Banskej Bystrici a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie A modern Barn house in Brusno sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

WE Apartment - close to the center & city view

9,9

WE Apartment - close to the center & city view

Ubytovanie WE Apartment - close to the center & city view. Moderný byt v centre Banskej Bystrice sa nachádza v Banskej Bystrici 20 km od Zvolenského zámku a 46 km od Kostola sv. Ubytovanie WE Apartment - close to the center & city view sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Krásný apartman s vybavením a bezplatným parkovanim

9,9

Krásný apartman s vybavením a bezplatným parkovanim

Ubytovanie Krásný apartman s vybavením a bezplatným parkovanim. Krásný apartman s vybavením a bezplatným parkovanim offers accommodation in Banská Bystrica, 25 km from Zvolen Castle. Ubytovanie Krásný apartman s vybavením a bezplatným parkovanim sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

BL city apartment

9,8

BL city apartment

Ubytovanie (Apartmán) BL city apartment. Apartmán BL city apartment sa nachádza v Banskej Bystrici a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie BL city apartment sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie BL city apartment má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán BL city apartment momentálne evidujeme 28 recenzií.

Apartment R&L Robotnícka - 2 bathrooms, 2 bedrooms

9,8

Apartment R&L Robotnícka - 2 bathrooms, 2 bedrooms

Ubytovanie Apartment R&L Robotnícka - 2 bathrooms, 2 bedrooms. Apartmán Robotnícka centrum Banskej Bystrice sa nachádza v Banskej Bystrici 13 km od dreveného kostola v obci Hronsek, ktorý je zapísaný do zoznamu UNESCO,... Ubytovanie Apartment R&L Robotnícka - 2 bathrooms, 2 bedrooms sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán pod Vežou 1

9,8

Apartmán pod Vežou 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod Vežou 1. Boasting garden views, Apartmán pod Vežou 1 offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 50 metres from Central Slovakian Gallery. Ubytovanie Apartmán pod Vežou 1 sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán BB

9,8

Apartmán BB

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán BB. Apartmán BB sa nachádza v Banskej Bystrici, 3,7 km od Stredoslovenskej galérie, 11 km od Tajova a 11 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky. Ubytovanie Apartmán BB sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán BB má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán BB momentálne evidujeme 12 recenzií.

Chalupku - Luxusný 2 izbový apartmán v priamom centre s parkingom

9,8

Chalupku - Luxusný 2 izbový apartmán v priamom centre s parkingom

Ubytovanie Chalupku - Luxusný 2 izbový apartmán v priamom centre s parkingom. Chalupku - Luxusný 2 izbový apartmán v priamom centre s parkingom sa nachádza v Banskej Bystrici 50 km od Mestského hradu Kremnica a 12 km od dreveného... Ubytovanie Chalupku - Luxusný 2 izbový apartmán v priamom centre s parkingom sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice

9,8

Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice

Ubytovanie (Apartmány) Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice. Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice sa nachádza v Banskej Bystrici 300 metrov od Stredoslovenskej galérie a 8 km od lyžiarskeho... Ubytovanie Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Evelyn

9,8

Evelyn

Ubytovanie (Apartmán) Evelyn. Offering free WiFi and garden views, Evelyn is an accommodation set in Banská Bystrica. Ubytovanie Evelyn sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Evelyn má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Evelyn momentálne evidujeme 6 recenzií.

Slnečný 2 izbový byt 10 min. od centra mesta

9,8

Slnečný 2 izbový byt 10 min. od centra mesta

Ubytovanie Slnečný 2 izbový byt 10 min. od centra mesta. Slnečný 2 izbový byt 10 min. Od centra mesta is located in Banská Bystrica, 14 km from wooden church Hronsek UNESCO, 21 km from Zvolen Castle, as well as... Ubytovanie Slnečný 2 izbový byt 10 min. od centra mesta sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Terminál, self check-in 24 h

9,8

Apartmán Terminál, self check-in 24 h

Ubytovanie Apartmán Terminál, self check-in 24 h. Situated in Banská Bystrica and only 13 km from wooden church Hronsek UNESCO, Apartmán Terminál, self check-in 24 h features accommodation with mountain... Ubytovanie Apartmán Terminál, self check-in 24 h sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Contemporary apartment with fireplace & terrace

9,8

Contemporary apartment with fireplace & terrace

Ubytovanie (Apartmán) Contemporary apartment with fireplace & terrace. Ubytovacie zariadenie Contemporary apartment with fireplace & terrace sa nachádza v Banskej Bystrici necelých 200 metrov od Stredoslovenskej galérie a 8 km... Ubytovanie Contemporary apartment with fireplace & terrace sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán 27, Kamzík

9,7

Apartmán 27, Kamzík

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 27, Kamzík. Located in Banská Bystrica, just 10 km from Ski Sachticky, Apartmán 27, Kamzík provides accommodation with a restaurant, a bar, ski-to-door access and free... Ubytovanie Apartmán 27, Kamzík sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Danka

9,7

Apartmán Danka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Danka. Apartmán Danka ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartmán Danka sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Danka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Danka momentálne evidujeme 140 recenzií.

Apartmán PiccolaDuo v Banskej Bystrici

9,7

Apartmán PiccolaDuo v Banskej Bystrici

Ubytovanie Apartmán PiccolaDuo v Banskej Bystrici. Ubytovanie Apartmán PiccolaDuo v Banskej Bystrici sa nachádza v Banskej Bystrici, 20 km od Zvolenského hradu a 46 km od Kostola sv. Ubytovanie Apartmán PiccolaDuo v Banskej Bystrici sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

9,7

Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

Ubytovanie (Apartmán) Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin. Ubytovacie zariadenie Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin sa nachádza v Banskej Bystrici 700 metrov od Stredoslovenskej... Ubytovanie Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Deluxe

9,7

Apartmán Deluxe

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Deluxe. Apartmán Deluxe sa nachádza v Banskej Bystrici, 2,1 km od Stredoslovenskej galérie. Ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné Wi-Fi a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Apartmán Deluxe sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Deluxe má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Deluxe momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartmán Roosevelt

9,7

Apartmán Roosevelt

Ubytovanie Apartmán Roosevelt. Apartmán Roosevelt enjoys a location in Banská Bystrica, just 22 km from Zvolen Castle and 48 km from Old Chateau Banska Stiavnica. Ubytovanie Apartmán Roosevelt sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Garden Apartment

9,7

Garden Apartment

Ubytovanie Garden Apartment. Located in Banská Bystrica in the Banskobystrický kraj region, Garden Apartment features a patio. Ubytovanie Garden Apartment sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán ENJOY

9,7

Apartmán ENJOY

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ENJOY. Apartmán ENJOY sa nachádza v Banskej Bystrici 800 metrov od Stredoslovenskej galérie a 7 km od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Apartmán ENJOY sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment R&L Lazovná - city center, free private parking

9,7

Apartment R&L Lazovná - city center, free private parking

Ubytovanie Apartment R&L Lazovná - city center, free private parking. Set in Banská Bystrica and only 14 km from wooden church Hronsek UNESCO, Apartment R&L Lazovná - city center, free private parking offers accommodation... Ubytovanie Apartment R&L Lazovná - city center, free private parking sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

New flat with a mountain view

9,7

New flat with a mountain view

Ubytovanie New flat with a mountain view. New flat with a mountain view, a property with a terrace, is located in Banská Bystrica, 49 km from Kremnica Town Castle, 11 km from wooden church Hronsek... Ubytovanie New flat with a mountain view sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

LUX residence, A/C, VIP parking, city view

9,7

LUX residence, A/C, VIP parking, city view

Ubytovanie LUX residence, A/C, VIP parking, city view. Ubytovanie LUX residence, A/C, VIP parking, city view ponúka ubytovanie s výhľadom na záhradu, balkónom a kávovarom. Ubytovanie LUX residence, A/C, VIP parking, city view sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Dafinka

9,7

Dafinka

Ubytovanie (Apartmán) Dafinka. Apartmán Dafinka sa nachádza v Banskej Bystrici (Banskobystrický kraj), ponúka príjemnú terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a príslušenstvo na... Ubytovanie Dafinka sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Dafinka má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Dafinka momentálne evidujeme 11 recenzií.

Art Pension dans le Parc

9,7

Art Pension dans le Parc

Ubytovanie (Hotel) Art Pension dans le Parc. Rodinou prevádzkovaný penzión Art Pension dans le Parc sa nachádza na pokojnom mieste hneď vedľa mestského parku a je vzdialený iba 100 metrov od... Ubytovanie Art Pension dans le Parc sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Art Pension dans le Parc má celkové hodnotenie 9,7. Pre Hotel Art Pension dans le Parc momentálne evidujeme 131 recenzií.

Apartman All-in

9,7

Apartman All-in

Ubytovanie (Apartmán) Apartman All-in. Apartmán All-in ponúka výhľad na mesto a ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou. Nachádza sa približne 4,3 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Apartman All-in sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartman All-in má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartman All-in momentálne evidujeme 10 recenzií.

Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

9,7

Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

Ubytovanie (Apartmán) Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin. Ubytovacie zariadenie Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice sa nachádza v Banskej Bystrici 500 metrov od Stredoslovenskej galérie a 8 km od... Ubytovanie Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Romantické ubytovanie pre dvoch v lese

9,7

Romantické ubytovanie pre dvoch v lese

Ubytovanie (Apartmány) Romantické ubytovanie pre dvoch v lese. Romantické ubytovanie pre dvoch v lese is situated in Banská Bystrica, 11 km from Ski Sachticky, in an area where hiking can be enjoyed. Located 4. Ubytovanie Romantické ubytovanie pre dvoch v lese sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Komenského - 6 min pešo na námestie

9,7

Apartmán Komenského - 6 min pešo na námestie

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Komenského - 6 min pešo na námestie. Apartmán Komenského 5 min pešo na námestie sa nachádza v Banskej Bystrici v Banskobystrickom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmán Komenského - 6 min pešo na námestie sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán CENTRAL, self check in 24 h

9,7

Apartmán CENTRAL, self check in 24 h

Ubytovanie Apartmán CENTRAL, self check in 24 h. Offering inner courtyard views, Apartmán CENTRAL, self check in 24 h is an accommodation situated in Banská Bystrica, 12 km from wooden church Hronsek... Ubytovanie Apartmán CENTRAL, self check in 24 h sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

2 izbový byt Buddha na Sídlisku neďaleko centra, 24h checkin

9,6

2 izbový byt Buddha na Sídlisku neďaleko centra, 24h checkin

Ubytovanie (Apartmán) 2 izbový byt Buddha na Sídlisku neďaleko centra, 24h checkin. Ubytovanie 2 izbový byt na Sídlisku v tichej časti Banskej Bystrice neďaleko centra, 24h checkin s výhľadom do záhrady sa nachádza v Banskej Bystrici asi 8... Ubytovanie 2 izbový byt Buddha na Sídlisku neďaleko centra, 24h checkin sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Lenkas apartment

9,6

Lenkas apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lenkas apartment. Ubytovanie Lenkas apartment sa nachádza v Banskej Bystrici, 1,9 km od Stredoslovenskej galérie, 9 km od Tajova a 9 km od lyžiarskeho strediska Ski... Ubytovanie Lenkas apartment sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Lenkas apartment má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Lenkas apartment momentálne evidujeme 77 recenzií.

SINATRA CIGAR HOUSE

9,6

SINATRA CIGAR HOUSE

Ubytovanie SINATRA CIGAR HOUSE. Featuring a bar, SINATRA CIGAR HOUSE is located in Banská Bystrica, within 15 km of wooden church Hronsek UNESCO and 23 km of Zvolen Castle. Ubytovanie SINATRA CIGAR HOUSE sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

DREAM TOWN 24h self check-in

9,6

DREAM TOWN 24h self check-in

Ubytovanie DREAM TOWN 24h self check-in. Set in Banská Bystrica in the Banskobystrický kraj region, DREAM TOWN 24h self check-in has a terrace. Ubytovanie DREAM TOWN 24h self check-in sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Banska - City Centre & Free Parking

9,6

Apartment Banska - City Centre & Free Parking

Ubytovanie Apartment Banska - City Centre & Free Parking. Offering inner courtyard views, Apartment Banska - City Centre & Free Parking is an accommodation set in Banská Bystrica, 22 km from Zvolen Castle and 48... Ubytovanie Apartment Banska - City Centre & Free Parking sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Amália

9,6

Apartmán Amália

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Amália. Apartmán Amália sa nachádza v Banskej Bystrici, 2,9 km od Stredoslovenskej galérie a približne 30 minút chôdze od centra mesta. Ubytovanie Apartmán Amália sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Amália má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán Amália momentálne evidujeme 84 recenzií.

Artist apartment

9,6

Artist apartment

Ubytovanie (Apartmány) Artist apartment. Ubytovacie zariadenie Artist apartment ponúka ubytovanie v Banskej Bystrici 6 km od lyžiarskeho strediska Ski Sachticky. Ubytovanie Artist apartment sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman u Klavdie

9,6

Apartman u Klavdie

Ubytovanie (Apartmány) Apartman u Klavdie. Apartmán u Klavdie sa nachádza v Banskej Bystrici 300 metrov od Stredoslovenskej galérie a 8 km od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman u Klavdie sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Belveder with terrace

9,6

Apartment Belveder with terrace

Ubytovanie Apartment Belveder with terrace. Offering garden views, Apartment Belveder with terrace is an accommodation situated in Banská Bystrica, 13 km from wooden church Hronsek UNESCO and 20 km... Ubytovanie Apartment Belveder with terrace sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány nad Tajovom 2

9,6

Apartmány nad Tajovom 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány nad Tajovom 2. Apartmány nad Tajovom 2 sa nachádzajú v meste Tajov a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány nad Tajovom 2 sa nachádza v meste Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Banská Bystrica

Mesto Banská Bystrica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 66 hotelov a ubytovanie v meste Banská Bystrica.